Dávid: kto je to Mama. Toto neje Mama to je krstná Povec krstná Ksma. Dobre tak kto je to Tama (Tatiana). On ju jednoducho miluje nieje to len jeho krstná ale zároveň aj staršia sestra ktorá ho učí všetky šibalstva 😘😍😀

Prečo sú vraj dnešné deti sebeckí psychopati.... (alebo aj - čím viac selfie, tým väčšie sklony k psychopatii )

Proč jsou dnešní děti sobečtí psychopati? Chyba je v jednom bodu výchovy, potvrdili vědci.

Zdůrazňováním výjimečnosti dítěte prý rodiče podporují narcismus – a má to dalekosáhlé důsledky...

Stále více dětí v západních zemích k sobě cítí patologický obdiv. Důvodem je podle mezinárodní studie vědců v čele s Eddiem Brummelmanem z Amsterodamské univerzity přístup rodičů.

Ti z nich, kteří své potomky považují za něco lepšího, tak rozvoj této poruchy osobnosti jen podporují. Odborníci výsledky svého bádání zveřejnili v prestižním americkém žurnálu Proceedings of the National Academy of Sciences (PNAS).

Psychologové dva roky sledovali skupinu 565 nizozemských dětí ve věku od sedmi do jedenácti let a také jejich rodiče. Každých šest měsíců s nimi pak vedli rozhovory. Dítě, které jeho rodiče považovali oproti ostatním za nadprůměrné nebo za takové, které si zaslouží něco lepšího, později prokázalo narcistický charakter. Mimo jiné projevovalo méně empatií a na kritiku reagovalo přecitlivěle.

Čím víc selfie, tím větší sklony k psychopatii, odhalili psychologovéAno, příliš selfie znamená velké problémy...

Po 100 rokoch na maminke 😍 😊

Dievcata 😇😇

Ahojte.Mamičky neviete,či treba niečo nahlasovať na UPSVAR,keď som na RD a pracujem na dohodu?Ďakujem.

Ahoj obiednavali ste vecicky H&M

Ahojte baby 🙂 #zhanam #strih na detské #pudlace, nemáte skúsenosť kde ho možem zohnať? aj kúpiť

Vedeli by ste mi prosím poradiť kde na nete nájdem zaclony na balkonove dvere a dve okná? Všade je set len balkon plus jedno okno

Krasnu sobotu vam prajem , dievcata

Zhanam biely baldachyn. Vedel by niekto ponuknut?

❤️

avatar
srdcepredetiOverená organizácia
8. okt 2016    

Dnes v Novom Čase osem strán o Srdci pre deti. Kúpte si ho, naozaj sa oplatí. V prílohe nájdete nálepku na auto "Drobec v aute". Minulý rok boli deti účastníkmi takmer 940 dopravných nehôd, 8 zomrelo, 62 sa ťažko zranilo. Nalepte si ju na zadné sklo auta a ukážte iným vodičom, že v ňom veziete to najcennejšie, čo máte. A pre jedného z vás vyrobila naša kolegyňa aj krásny darček 😉 >>> http://bit.ly/Nalepka-ktora-chrani-zivoty

Na Slovensku pomáhame už 10 rokov. V hodnote 2 283 214 eur sme skvalitnili život 79 876 deťom. 😍 Pri čítaní Nového Čase nám aj slzička vyšla od dojatia ❤

Prichytená pri čine... Vraj ide vyrobiť citronádu 😊

Ahojte. Ak by si chcel niekto niečo pekné vydražiť a tak pomôcť Timejke ,môžte tu. Dakujeme www.facebook.com/dakujeme.sk/photos/?tab=album&...

Prisiel na psa mraz. Este ze mame doma osobneho lekara. Dostala som 20 injekcii, 2 kukurice, 10 cajov, lieky som ani nestihla zratat, este ma caka anputacia hlavy, aby tak nebolela 😀
A to mam zatial 37,5 🙂

(2 fotky)

Vyvarala som malej mojkacika a strašia na ňu kričí: Emmka maminka ti chcela uvariť zajaca 😁😁. P.s. Ak by mal niekto náhodou takéhoto mojkacika tak kúpim 😃😃 pekný deň

Prvy krat som zažila dovolenku,relax, more s mojimi laskami .bolo neskutocne krasne 🌴🐫👪🍹🌊🏊❤❤❤

(50 fotiek)

#eset #it_news #hesla

Vedci objavili nový, bezpečnejší spôsob prenosu hesiel, ako je zasielanie cez bluetooth či Wi-Fi. Podstatou tohto prenosu je prevod signálu generovaný touchpadmi alebo snímačmi odtlačkov prstov cez ľudské telo. Využitie by sa dalo nájsť pri otváraní bezpečnostných dverí alebo pri prístupe k medicínskym zariadeniam.

...je víkend - pohoda, veget ☕ a súťaž klasika😀
Andrejka vždy túžila mať aspoň 19 detí, no tento sen sa jej nikdy nesplnil. Ak by ste sa však jedného z jej synov opýtali, koľko detí vyrastalo u nich doma, odpovedal by takto:
"Mojich sestier bolo trikrát toľko, koľko sme mali bratrancov. Mal som polovičné množstvo bratov, ako sestier..."

Koľko detí mala nakoniec Andrejka?

#sutaz
#srdiecka

Najkrajšie sú naše spoločné chvíle... ďakujem za ne❤

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
8. okt 2016    

Ach, aký výstižný obrázok 😄👌 Pekný víkend prajem 😉

Len včera sa ma kamarátka, ktorej dcéra chodí s mojou do škôlky, pýtala, či už si moja Sári doniesla zo škôlky aj nejaké tie detské "zrnká múdrosti"... Odpovedala som, že zatiaľ nie... A dnes ráno z úst mladej dámy vyšlo smerom k mladšiemu bratovi:" Ty škaredé h*vno..." Vlastným ušiam som v prvom momente neverila, tak som sa jej spýtala, či povedala práve toto... Priznala sa... A sľúbila, že to už nikdy nepovie... Tak uvidíme... V každom prípade, bol pre mňa celkom šok...

Cozě je to štyridsiatka? Najčokoládovejšia tortička s čoko mouse a kramelizovanými brusnicami v makovom korpuse bez múky... no kto by odolal 😋

...Taaak, Nellka sa včera dočkala balíčka z KRAŠu 😊🐒🐊🐧🐢🐻🐘