Milá mamičky, ďakujem Vám všetkým, ktoré ste sa zapojili do našich dnešných diskusíí a všetkým, ktoré ste dnes boli s nami. Teším sa na Vás opäť zajtra! Prajem Vám ešte pekný a veselý zvyšok dňa s vašimi drobcami!🙂

Doteraz sme si mysleli, že maľujú len ľudia. Mýlili sme sa. Dokážu to aj psi. Okrem toho, že tento psík - zo štátu New York - rád maľuje, svoje maľby predáva v hodnote od 50 do 200 dolárov. Ak by ste to chceli skúsiť so svojim psíkom, vodové farby nájdete tu: http://bit.ly/1pOrv13

(4 fotky)

S mackom♥

Veniec na dvere ešte čerstvý♥

Papuľka chora maznava joj :(

Predstavujete si budúcnosť Vášho dieťatka? Čím asi bude? Skúste si malý výlet do budúcnosti a vytvorte si video: https://www.nutriklub.sk/vylet-do-buducnosti

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
29. mar 2016    

Konečne ho tie kačičky bavia a máme z toho zábavu obidvaja 😄 Doteraz som ich kŕmila len ja, kač-kačkovala som, ochkala som, ako k nám cupitajú - no ten malý človek ich mal úplne v paži 😀🙈

Teraz su kiahne celkom rozsirene. Malemu uz opadavaju chrasticky (ma este vo vlaskoch) a zostavaju take cervene flaky. Cim natierat teraz pokozku? predpokladam ze nejakym hydratacnym mliekom/kremom kedze uz netreba vysusat mokvave kiahne. Mate skusenost?viete nieco poradit? dakujem.

#ako_ziskat_neobmedzene_volania (aj za 15e - ako ja 😀 ) TOTO som našla... Platí to už dlhšie, ale nevedela som o tom, vy áno?

#o2

Znova sme boli na pohrebe. Najlepsejsej kamarátke ocino. Vždy mi potom vrtaju v hlave škaredé myšlienky!! Ja nikdy nikdy nechcem stratiť svojich rodičov!! Však ja to nezvladnem!! 😢

Aj ked mi to z neho uz obcas sibe, je to moj milacik najvacsi 🙂 ..uz prisiel Velkej Noci na chut! 😀 😀 😀

Ahojte, prosim Vás ak ste mali niekto operované oči laserom v BA - Neovizia, dajte mi vedieť. Zháňam skúsenosti. Ďakujem pekne 😉

Krásne sa to číta, že? .....

59 unikátnych drevených kostolíkov. 8 z nich aj v zozname UNESCO #slovensko nádherná #ludova_architektura #o2_soda : https://i.modrykonik.sk/soda_magazin

Ten čas tak rýchlo letí a našej Dianke už 3 sviečka svieti 🙂 dnes je ten deň,keď som sa po druhý krát stala najšťastnejšou ženou a mamou zároveň 🙂 Želáme ti veeeeľa zdravíčka,šťastíčka a lásky 🙂 zo srdiečka praje mamka,tatko a sestrička Viktorka 🙂 Verím,že raz si to tu nájde a bude mať radosť a peknú spomienku 🙂

(3 fotky)

Moje poklady 💟💟🌞🌞

Páči sa vám takáto koláž? Môžete hravo zapojiť nielen seba, ale aj svoje deti. Jeden vystrihuje z časopisov obrázky, druhý ich lepí na výkres podľa načrtnutej skice. Nožnice nájdete tu: http://bit.ly/1USxDll

(4 fotky)