Kocena moja😄

(2 fotky)

Uz ste vyjadrili svoj názor na detské poistenie a zvýšili si tak šancu získať srdiečka a vecné ceny? 🙂
Viac info tu: https://www.modrykonik.sk/blog/katkamario/messa...
🙂

A uz su moje predne zubky von.Maminka sa hrala na zubarku🙂

Www.MojeBaby.sk - mojebaby Kojenecke potreby zn.AVENT,TOMMEE TIPPEE, MAM, NUK, MUNCHKIN, BROTHER MAX a ine to vsetko za rozumne ceny na www.mojebaby.sk , ale hlavne nové veci - bábiky, nové a lacné fľaše http://www.mojebaby.sk/philips-avent/MUNCHKIN-n... a pre dojčiace mamičky kvalitné výrobky od LANSINOH - najlacnejšie na trhu: Www.MojeBaby.sk - mojebaby Www.MojeBaby.sk - mojebaby Kojenecke potreby zn.AVENT,TOMMEE TIPPEE, MAM, NUK, MUNCHKIN, BROTHER MAX a ine to vsetko za rozumne ceny na www.mojebaby.sk , ale hlavne nové veci - bábiky, nové a lacné fľaše http://www.mojebaby.sk/philips-avent/MUNCHKIN-n... a pre dojčiace mamičky kvalitné výrobky od LANSINOH - najlacnejšie na trhu: http://www.mojebaby.sk/philips-avent/Lansinoh-L.

#sutaz ... a v sutazi #jamieson_sutaz sutazime aj o mesacnu zasobu vitaminu C s pomarancovou prichutou od Jamieson ... ostatne ceny si mozete poztiet tu #ceny_jamieson .. #jamieson

Milé mamičky 🙂 , staňte sa fanúšikom našej fcb stránky a zapojte sa do súťaže o kvalitný fusak značky NEW BABY https://www.facebook.com/topbabysk/

#sutaz Poďte si zasúťažiť o pekné ceny #ceny_jamieson . Pravidlá sú jednoduché 1. pridať vo svojom blogu fotku (tebou odfotenú / nie stiahnutú z netu) na ktorej bude výživový doplnok Jamieson, alebo logo Jamieson - napr. reklama v časopise na Jamieson, alebo logo Jamieson na lekárni , proste čokoľvek na čom bude logo Jamieson. Fotky môžu byť z interiéru aj z exteriéru... rozmanitosti sa medze nekladú. 2. Foku označiť #jamieson_sutaz 3. fotku pridať od dnes 29.10. do 2.11. (pondelok) do polnoci. 4. Každá foto bude odmenená srdiečkom . 5. Výherkyne vyžrebujem a zverejním nicky vo svojom blogu najneskôr 4.11. 2015. Teším sa na Vaše príspevky . ambasádorka Katka (1

My dnes takto 😍😍 som strašne rada, že u nás v rodine varí ON

Ahojte dievcata,urobili sa mi na krku take mini bradavicky co sa prenasaju aj vlasmi po krku.nemam absolutne cas ist s tym doktorovi a dat si to odstranit.su na stopke cize sa daju odstrihnut.chcela som sa opytat ci je tu niekto kto si to odstrihaval normalne noznickami,lebo som citala ze sa to robi aj tak.chcem vediet ako na to.s jablkovym octom som to uz skusala a to nezabralo.

*****NOVINKA*****
Himálajsky čaj pre DOJČIACE MAMIČKY - na podporu laktácie - MEDHIKA:
http://www.nutrimas.sk/Ajurvedsky-caj-sypany-ME...
Obsahuje špeciálne namiešanú zmes byliniek, ktoré pozitívne vplývajú na tvorbu materského mliečka - senovka grécka, rasca, fenikel, zeler, amalaki...

@nikushka8 kukni ake je to pekne , este to tak vediet 😀

Dnes misia "macarons" nevysla, chripkove bacilky ma zlozili na kolena, zvladla som len prechadzku, obedik a moje dve hviezdicky "poslusne"

Aj kostricky potrebujú spat

(2 fotky)

,,Happy Hour" až 20% zľava od 19 do 20hod.dnes!!!
https://www.facebook.com/papuckovo/

NOVINKA: prehľadnejšie zoradenie hračiek podľa obľúbenej rozprávkovej postavičky: http://bmstrade.sk/sk/6-hracky-a-hry

😁

Zaspat bruchom na dialkovom ovladaci kto dokaze? A hlavne ze som to vobec necitila len teraz pozeram co to mam na bruchu 😎

Nie je krajší pocit, ako keď prvý krát na sone vidíte to malé drobátko ako mu pekne bije srdiečko. A nie je horší pocit ako keď na tom istom sone, niekoľko týždňov neskôr, vidíte drobátko, ktoré takmer nepodrástlo a srdiečko už nebliká. Teraz už len čakať, kedy telo zistí, že ho má už pustiť preč ☹

Baby Fenyklový čaj je vhodný pro miminka už od ukončeného prvního týdne. Obsahuje pouze 100 % extraktu z fenyklu. Je bez lepku a samozřejmě bez přidaného cukru. Byl navíc oceněn nezávislou asociací Aktion zahnfreundlich e.V. „ŠŤASTNÝM ZOUBKEM“. Protože myslíme na maminky, které mají plné ruce práce, je čaj balený po malých sáčcích, které jen stačí zalít vodou. Více na webu: http://www.hipp.sk/prikrmy/produkty/napoje/caje/

DAKUJEM ALE NEVIEM KOMU.

Staré tričká sa daju využiť aj inak, ako predavat za par supov cez bazar, ci na umytie kupelky 🙂 Moja sikovna maminka nam "uhackovala" z vyradenych triciek takyto perfisny koberec! Adelka ho zboznovala uz ked mal priemer 30cm, uz vtedy na nom lezala, aj ked trcala na vsetky strany 🙂