Akú značku kozmetiky používate pre bábätko?

kmirkav
6. okt 2010

Na trhu je dnes množstvo výrobcov detskej kozmetiky. Viem, že každému dieťatku vyhovuje iná značka, chcela by som zistiť, aká je tá najobľúbenejšia a taká, ktorá vyvoláva najmenej kožné alergické reakcie.

modrofuzik11
26. máj 2012

my pouzivame na zadocek bepanthen. je dobry. neobsahuje ziadny alkohol, nedrazdi. pouzivala som ho aj na svoje bolave bradavky, ked som kojila 😉

cecil36
26. máj 2012

Mydlo Bupi, olivovy olej, samponik na mliecnu chrastu od Babe a na zadocek Bepanthen 🙂

mbrnakova
26. máj 2012

my sme používali na zadoček Bepanthen, je výborný ( aj pre dospeláka🙂) a synátor má 21mes. a doteraz sme nepoužívali žiadne šamponiky, krémy, nič... ( v lete opaľovací, samozrejme) teraz som mu kúpila Weledu, ale budeme ju používať dva, max.tri krát týždenne.... ( môj kožný lekár mi povedal, že načo chcem dieťaťu dávať na kožu rôzne kozmetické prípravky, ono má vlastnú vôňu ( ani najdrahšia kozmetika sa tej vôni nevyrovná...) a osprchovať ho treba čistou vodou...tak sa toho celkom držíme, a nemal žiadne ekzémy, vyrážky, úplne krásna čistá pleť...

fomarik
26. máj 2012

Tiež sme vyskušali už kadečo, ale najviac sa nám osvedčila značka BUPI...olejček, alebo krém na telíčko a na riťku rybilka. Po sudocreme má ritku začervenanú.

ducci
19. aug 2012

my moc kozmetiku nevyuzivame, co pouzivame je bioderma tekute mydlo a na zadocek bepanthen, ten je naozaj vynikajuci, pomaha nam n zapareninky ale aj na ine vyrazky.

lencika
25. sep 2012

Ahojte, my sme pouzivali na telicko excipial, ten je fakt skvely a sampon znacky babe a v pripade ked mala zaparenu ritku tak bepanthen, ziadne parfumovane vyrobky sme nepouzivali a doteraz nie a mala ma 1, 5 roka

organicday
28. sep 2012

1. nie je pravda, že všetka kozmetika splní svoj účel! pre ľudské telo je nebezpečná syntetická kozmetika plná chémie. (Čudujeme sa ekzémom, alergiám, neplodnosti...) krátkodobo, ale aj po veľmi dlhom čase.... Prečo si na kožu nanášať jedy, veď je to to isté, ako zjesť niečo jedovaté...
2. nie je pravda, že netreba používať žiadnu kozmetiku (výnimka novorodenci), deti majú predsa jemnučkú pokožku, je to ochranná bariéra dôležitá pre zdravie celého organizmu!). Trpí ak je suchá (stačí, že máte doma tvrdú vodu...), v chlade, na slnku...

Ak máte otázky, neváhajte ma kontaktovať na mojom profesionálnom profile - som odborná aromaterapeutka, a tiež mama malého dieťatka 🙂

https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/organic...

lydulka
28. sep 2012

Nivea. 😉

lejlla
28. sep 2012

som nadmieru spokojna s kozmetikou Weleda

lenka_b
28. sep 2012

Weleda jednoznacne.

gretulienkamm7
28. sep 2012

WELEDA do 3och rokov, potom na striedačku Weleda, Bubchen, Hipp, babylove ale aj sprchovú penu BUPI

papajko
19. okt 2012

ahojte, nam sa najviac pre nase dievcata osvedcil Nobilis Tilia, ide o prírodnú kozmetiku pre mamičky a deti, harmonicky posobi v obdobi tehotenstva, obsahuje etericke oleje ovplyvnujuce vnimanie a prezivanie tohto krasneho obdobia, kozmetika je velmi setrna v starostlivosti o detsku pokozku, existuje cela rada vyrobkov od kupelovych olejickov http://www.nobilis-tilia.eu/ntn0707.html?keywor... az po masticky http://www.nobilis-tilia.eu/ntn0003.html?keywor..., nedame na ne dopustit

milota164
30. mar 2016

my pouzivame od malinka babylove a na zadocek Bepanthen , Extra mast od Bepanthenu je specialne vyvinuta pre deticky do jedneho roka. chrani ich nedozretu pokozku.Obsahuje olivovy olej na hydrataciu,vitamin B3 ,podporuje regeneraciu pokozky a vytvara vodeodolnu vrstvu takze je pokozka lepsie chranena.

zenulkaaa
30. mar 2016

my používame Mixu. Je to jemnučká kozmetika s úžasnou vôňou
https://i.modrykonik.sk/pridaj_sa_do_skupiny_Mixa

liviadanova
31. mar 2016

Za nás prírodná kozmetika Weleda. Nemali sme žiadne vedľajšie kožné reakcie a to sme vyskúšali skoro celú detskú radu. Používame ju od narodenia. Weledu zoženieš v DMke, odporúčam si pozrieť aj ich novú stránku, tam to máš prehľadnejšie aj s recenziami a cenovo tiež výhodnejšie. 😉

autumn11
12. júl 2016

ja používam celý rad hipp kozmetiky. Príjemne vonia a obsahuje bio mandľový olej. Na zadoček som používala bepanthen extra. Nám sa najviac osvedčil na citlivú pokožku pre malého.

lilu7
2. máj 2017

Na kupanie biodermu, po kupani olej sebamed a na zadocek bepanthen care. Male babo vela kozmetiky nepotrebuje.

lilu74
20. máj 2017

Oblubila som si znacku babylove-levandulovy sprchac je super a bepanthen-kremy proti zapareninam.

lubka3232
3. júl 2017

sprcháčik babylove alebo klorane, krémik proti zapareninám bepanthen care a na vlásky babé samponik

veronikastrickova
3. júl 2017

My používame Bubchen, nič iné nám nesadlo, krémik na tvár ešte Hipp a na slnko Biodermu

veronikastrickova
3. júl 2017

A na zadoček obyčajnú rybaciu masť, mám sudocrem v zálohe, ale teda zatiaľ som použiť nemusela. Máme aj Bepanthen, ale nám rybacia sedí najlepšie.