Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

meghan
22. dec 2011

@beba1902 aj ja sa pripájam ku gratuláciám a nech vám Simonka robí len a len veľkú radosť! 🙂

dadenka1
22. dec 2011

@beba1902 no konečne.. takto nás potešiť tesne pred Vianocami.. strašne sa s vami teším aj keď ma moc mrzí, že ste sa tak strašne všetci natrápili... Nič krajšie si neviem pod stromčekom predstaviť... Tak nech vám robí Simonka radosť a nech ste spolu šťastní...

beba1902
22. dec 2011

baby dakujem vam pekne 😉 a prajem vam aby ste sa aj vy, co este cakate uz coskoro dockali vasich vytuzenych deticiek 🙂

ali76
22. dec 2011

aj ja Vám želám, aby ste sa dočkali dlhoočakváneho dietatka.My sme na babo čakali 11 rokov a dočkali sme sa vlastného synčeka

mysiak001
22. dec 2011

@beba1902

Blahozelam, simonka je krasna najkrajsi darcek pod stromcek.

cherry1981
22. dec 2011

@beba1902 Gratulem malinka je nadherna nech Vam robi radost 🙂 A ste stastni 🙂

karkana
22. dec 2011

@tortelinka pridáš aj nejaké foto? 😉

tortelinka
22. dec 2011

@karkana radsej este moc nie, pockame kym bude nas

marti35
22. dec 2011

@beba1902 Simonka je krásna princeznička 🙂 veľmi sa s vami teším 🙂

dadenka1
22. dec 2011

@tortelinka to je múdre, máš čas.. a ako to zvládate.. stále na vás myslím

tortelinka
22. dec 2011

@dadenka1 ahoj, mame sa dobre, zatial zvladame dobre, maly je partak krasny, spolocensky, posli mail do IP

mana85
22. dec 2011

@beba1902 Pripájam sa ku gratuláciam a želám Vám nech je celá Vaša rodinka hlavne štastná a zdravá 🙂

matax
23. dec 2011

@beba1902 gratulujem, tak to uz budu inak krásne vianoce 🙂 🙂 🙂

beba1902
23. dec 2011

@mysiak001
@matax
@marti35
@cherry1981 dakujem pekne velmi sa tesime , ze nam ju Boh pozehnal prave do vianoc ,lebo nevizeralo to velmi dobre ,ale hlavne je, ze uz je to za nami a sme spolu stastny 🙂

dia6
23. dec 2011

@beba1902 Jéééjko, aká je perfektná. Gratulujem. 🙂

kanhwa
23. dec 2011

Ahojte vsetci 🙂

prajem Vam nadherne pozehnane Vianoce, stravene v klude a pokoji - teda ako kto, zalezi hlavne od nasich deticiek, vsak 😉 ale hlavne v dobrom zdravi. Novopecenym rodicom (ku ktorym patrim aj ja) nech si uziju prve Vianoce so svojimi zazrakmi a cakatelom vela stastia a trpezlivosti.

My sa mame dobre az na to, ze uz takmer tyzden hnackujeme ☹ Karolina je mala vichrica, lozi uz po celom byte, vcera za mnou doliezla aj na wecko 😉 😉 😉

mata71
23. dec 2011

Všetkým pokojné Vianočne Sviatky ..... 😵 😵

cherry1981
23. dec 2011

Ahojte stale si Vas poctivo rada precitam. Ja by som aj Vám tu a Vašim rodinkam chcela popriat Štastne a Vesele Vianoce plné pokoja lasky a pohody. A Hlavne aby ste sa vsetci dockali vytúženeho dietatka 🙂

dia6
23. dec 2011

@kanhwa
@mata71
@cherry1981 AJ VÁM PEKNÉ SVIATKY. 🙂

dadenka1
23. dec 2011

Požehnané sviatky všetkým prajem, veľa veľa radosti z detičiek a z rodiny, a tým čo čakajú, nech sa už dočkajú.... 😀 Ale hlavne, nech máte pokojné a krásne sviatky

aidilka
23. dec 2011

Aj ja Vam prajem vsetkym krasne sviatky, v kruhu rodin, ktore sa tu tak krasne pred sviatkami porozrastali. A nam, co mame este pred sebou dlhu cestu zelam, aby nam co najrychlejsie ubehla a tiez sme stastne prisli do ciela. Som velmi rada, ze som objavila tuto diskusiu, dodavate mi energiu, mudre rady a tesim sa s Vami z deticiek. 🙂

mysiak001
23. dec 2011

Zvončeky už zvonia, ihličie nám vonia, svetlo sviečok mihotavé, Vianoce k nám prišli práve. Preto sviatky krásne majte, v pohode ich prežívajte. Prajem všetkým šťastné a veselé Vianoce .

tortelinka
23. dec 2011

aj vam vsetkym krasne vianoce a cakatelom, nech sa dockate takeho krasneho darceka ako my 🙂

beba1902
23. dec 2011

Ježiškove ručičky nech Vás žehnajú, Ježiškova Matička nech Vám pomáha. Anjeli z neba nech Vám spievajú a požehnané Vianoce a šťastlivý Nový rok nech Vám zaželajú.

magimary
23. dec 2011

Krásne Vianoce a Malý Ježiško nech čím skôr navštívi aj Vaše srdcia v podobe malého uzlíčka 🙂 😵
Veľa pokoja a Lásky!

123sabrina
24. dec 2011

vsetkym ludom zelame vesele a statsne vianoce, a tym co cakaju na svoje dietatko nech sa im to vydari, cim skor.. s u uz spolu 🙂))

mana85
24. dec 2011

Všetkym štastným rodičom a budúcim rodičom želám krásne sviatky plné lásky a rodinnej pohody 🙂

sneznicka
26. dec 2011

Ahojte, práve som v štádiu vypisovania žiadosti o osvojenie. Chcem sa s Vami poradiť, kde je lepšie absolvovať ten prípravný kurz. Prezrela som stránku úsmev ako dar a tiež návrat, ale neviem sa rozhodnúť. Čo mi poradíte? Ďakujem za názory🙂

dioliana1
26. dec 2011

@sneznicka zisti si kto kedy robí prípravu (kto skor) máš to v podstate jedno u oboch je dosť vela platba, UP je zadara...ale zasa nuda

sneznicka
26. dec 2011

UP je urad prace a rodiny...? Tam robia tiez tie kurzy? Ide mi len o to, aby som nemusela cestovat na viac dni niekde mimo. Vsimla som si, ze Navrat to robi niekde na strednom Slovensku. Treba si to napisat do tej prvotnej ziadosti, ze kde ten kurz? Dakujem pekne za odpoved.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre