Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

marcelarefat
24. nov 2015

@mana85 Nadherne

gorcsova
24. nov 2015

Prosim Vas kolko rokov caka na adopciu dietatka? Dakujem

marcelarefat
24. nov 2015

@gorcsova Zalezi od poziadaviek a aj od kraja kde si zapisana

karin415
24. nov 2015

Ahojte, len tak náhodou nevie niekto ako postupuje poradovnik v KE? My cakáme sice len rok ale tak zaujímalo by ma akou rychlostou sa to hýbe 🙂 Ďakujem

gorcsova
25. nov 2015

Rozumiem nam hovorili cakaciu dobu 4roky.Pochadzame z Trnavskeho kraja.

dasah
25. nov 2015

No tak už sme začali po dvoch rokoch aktualizaciu prve sedenie u psychologa mame za sebou ale snat sa to už konečne pohne

continental
26. nov 2015

@gorcsova ahoj záleží od kraja .My čakame 4 roky a sme 29-ty v poradovniku....takže zhruba 6 rokov.

nikacs
26. nov 2015

@continental ahoj a ty z z kt kraja?

continental
26. nov 2015

@nikacs ahoj 😵 ja som zo Žilinského kraja.🙂

solyka
26. nov 2015

Ahojte! Pred vianocami nám skonci psichologicky kurz, asi v januári uz budeme v zozneme.... ale teraz asi moj manzel bude nezamestneny.... neviete ci preto mozu nám hovorit, ze nesplnime kritériá, ze nás neberu do zoznamu? som z toho torska nervózná. Dakujem za odpoved.
( prepácte za gramatické chyby, mám materinky jazyk madarsku)

tortelinka
26. nov 2015

@solyka nemyslím si, ak máte nejaké zdroje, a manžel si zrejme prácu bude hľadať, tak nebude problém

solyka
26. nov 2015

@tortelinka dakujeeeeem! hvála buho, do vtedy sme pekny usetrili. som trochu upokojila.

mary17
26. nov 2015

@waw nie, zatial si robime iba pripravu, dufam ze to dobre dopadne. koncit by sme mali vo februari.

martinkasl
27. nov 2015

Ahojte,baby brali ste si domov dieťatko okolo pol roka? ak hej,nejaké info čo ste kde vybavovali,potrebovali... ďakujééém Držte palce,po pol roku návštev sa konečne náš drobec dostane k nám domov 😀

nela007
27. nov 2015
nela007
27. nov 2015

@martinkasl preco to tak strasne dlho trvalo..? Vsak malemu by bolo najlepsie doma, t.j. U vas.

martinkasl
27. nov 2015

@nela007 No,bio mamka prvorodička,jej zdravotné problémy,papiere neboli ako majú atď...bol to ťažký boj,ale konečne hurá 😀

nela007
27. nov 2015

@martinkasl drzim palce, kolko ste cakali?

martinkasl
27. nov 2015

@nela007 ďakujeme pekne 🙂 2,5 roka pokiaľ nás kontaktovali 🙂

mata71
28. nov 2015

@martinkasl ešte raz gratulujeme a tešímeeee sa 🙂

tortelinka
28. nov 2015

@martinkasl držíme palce 🙂

solyka
28. nov 2015

@martinkasl Tesime sa spolu s vami. Hurá!

martinkasl
28. nov 2015

Baby, dakujeme 😀 dufam ze to zvladneme

solyka
30. nov 2015

@martinkasl ste s NZ? nitriansky kraj. kolko ste cakali? mi s me od vás len 15 km 🙂

solyka
30. nov 2015

@martinkasl jaj uz vidim, 2,5 roka.

martinkasl
30. nov 2015

@solyka hej sme NR kraj aj NZ okres ale nie sme priamo z NZ 🙂 tak nie sme daleko 🙂 a kolko ste v poradovniku?

solyka
1. dec 2015

@martinkasl pred vianocami skoncime psichológiu, len v januári sa dozvieme kolkati budeme v poradniku.

ako sa vám dari, uz máte malulinku doma? 🙂

zuzanamajo
1. dec 2015

Ahojte , nás čaká už len posledný súd, viete poradiť ako má vyzerať návrh alebo žiadosť na osvojenie? ďakujem vopred

mata71
2. dec 2015

@solyka je to chlapček 🙂

solyka
2. dec 2015

@mata71 jaaaaaaj, prepác!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre