Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

dadenka1
7. apr 2011

@goralenka no ale asi budeš musieť jeden test ešte kúpiť 😉 bodaj by

tortelinka
7. apr 2011

@alicag som rada ze mam tuto fazu uz za sebou

goralenka
7. apr 2011

@dadenka1 mne cyklus blbne stale..ale zvycajne nepridu vobec.... len nechapem to spinenie na 27 DC.. ale neriesim.. kupim ho najskor o dva tyzdne ed tie bolesti podbruska neprejdu....ale nemyslim si, ze som tehotna.. to by uz co bolo, aka hra osudu?

alicag
7. apr 2011

Tortelinka ty si už v poradovníku?

tortelinka
7. apr 2011

@alicag este nie, len v priprave

alicag
7. apr 2011

@goralenka Osud je osud.

dadenka1
7. apr 2011

@goralenka hm.. ja som testy ani nestihla kúpiť.. mrcha prišla vždy skôr ako som začala vôbec dúfať (25-26 deň)

goralenka
7. apr 2011

@alicag po tom vsetkom? nie nie, ja som nachystana, ze chcem adoptovat..a basta 😀 ja uz snivam o tom, ze si to malicke proste prinesiem domov, ako ho budem zoznamovat s rodinou (a aki budu soknuti 😀 ) ale uz vobec v mojich snoch nefigurujem ako bruchata knisajuca sa s bolestami chrbta 😀

suezana
7. apr 2011

@dadenka1 buď rada....je hrozné dúfať, keď ti to mešká týždeň 😔 ja mám radšej, nech príde skôr 😔

dadenka1
7. apr 2011

@goralenka u mňa ešte hej... bruchatá knísajúca a šťastnáááá

suezana
7. apr 2011

@alicag neviem, či ťa môžem sklamať 😔 ale myslím, že jedna kočka zo Žiliny tu čakala na bábo 3 roky 😔

tortelinka
7. apr 2011

@dadenka1 aj tuto fazu mam za sebou

alicag
7. apr 2011

@tortelinka Tešim sa na prípravu som zvedavá ,že ako to tam bude a čo sa dozvieme alebo oni o nás?

tortelinka
7. apr 2011

@alicag budu sa ta vselico pytat...

goralenka
7. apr 2011

@suezana
@dadenka1
mne dlhe roky len po vyvolavacke.. takze som dufala kazdy mesiac.. a nikdy nic.. a po poslednom KET v novembri mi viac menej chodia pravidelne.. slabe ale chodia, nechapem to
a tento mesiac 27. den spinenie, potom nic a teraz som 31 a podbrusko ma boli jak svina.. ale mozno sa len nevedia rozbehnut, bohvie.. skutocne si nemyslim, ze po tom vsetko, by som bola tehotna

lussy666
7. apr 2011

jaj baby...aj tak je to nespravodlive...vacsina sa snazite, dufate...a mne stacilo vynechat jednu tabletku a mam adelu...najstastnejsi omyl na svete🙂

tortelinka
7. apr 2011

@goralenka tak drzime palce...daj vediet

dadenka1
7. apr 2011

@tortelinka ☹ ... verím.. ja ešte dúfam...

alicag
7. apr 2011

@suezana Tak toto niéééééééééé .Ja by som chcela tak do troch rokov.

goralenka
7. apr 2011

@lussy666 ha ale berieme z toho to pozitivne - vies, ked po niecom velmi tuzis, mozno si to dokazes vychutnat az po rokoch tuzenia tak naozaj... nez ked sa to stane "omylom" 😉
(viem, nemusi to byt pravda, ale nechcem to pocut, to je jedine, co ma uz roky drzi nad hladinou 😀 )

suezana
7. apr 2011

@lussy666 to fakt? 😕 zabudla si užiť 1 tabletku z HA? 😕 ja každému tvrdím, že to nič 😅

dadenka1
7. apr 2011

@lussy666 hm.. a ja tabletky nikdy ani len neovoňala...

dadenka1
7. apr 2011

@suezana Keď Pán Boh chce, aj motyka vystrelí

tortelinka
7. apr 2011

@dadenka1 podobne

goralenka
7. apr 2011

@dadenka1 ani ja.. nikdy 😀 co ja som usetrila na HAK a co som usetrila na tamponoch v obdobiach ked sa mi nic nechcelo riesit a na vyvolavacky som chodila raz za pol roka! 😀

suezana
7. apr 2011

@alicag inak aj my tak máme v požiadavkách....ale keďže čakáme v poradovníku ako na bábo, tak už si zvykám na myšlienku, že to bude malinkaté 😵 😵 😵 😵

suezana
7. apr 2011

@dadenka1 áno, Boh vie.... 😵

alicag
7. apr 2011

@tortelinka No dufam,že to bude v pohode a budeme tam chodiť s chuťou. 😉 Ja už teraz vidím malinkého v postielke už mi to dobre ...... 😀 Ale nevadí

lussy666
7. apr 2011

@goralenka nieco pravdy na tom bude...🙂
@suezana veru, len jednu malu ruzovu....a inak dovtedy som si to myslela aj ja, ze to nic.....ved aj tak doteraz neviem ako sa to, co sa to.....🙂 deti som neplanovala, a pravdu povediac ani nechcela...vsetko je ale ako ma byt...🙂
@dadenka1 to je to nespravodlive...tak velmi by som vam to vsetkym dopriala...

tortelinka
7. apr 2011

@alicag zvladne sa to, neboj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre