Aké máte skúsenosti s adopciou?

nikamonika
23. nov 2019

Ahojte, prosím, je ochotný niekto napísať mi o skúsenostiach s adopciou? Napr. ak niekto sám vyrastal v náhradnej rodine, príp. má adoptované dieťa? Ďakujem

tecko28
23. nov 2019

@nikamonika odporucam diskusiu https://www.modrykonik.sk/forum/adopcia-a-nahradna-rodina/adopcia-aka-bola-vasa-cesta-k-dietatku/ su tam cakatelky, aj tie co uz dieta maju a myslim, ze sa najdu aj take, ktore same vyrstali v nahradnej rodine

amienne
23. nov 2019

Presne ako napisala @tecko28. Je tam tych informacii neurekom. Treba vsak aj selektovat lebo pripadov je X a aj tak je kazdy individualny. Treba to mat hlavne poriesene v sebe. Ja som pestun a onedlho snad uz aj adoptivna matka a vela veci je inak, nez by malo. Bud dieta clovek naozaj chce a musi byt pripraveny na vela prekazok(akoze ich vela bude) alebo nech do toho radsej ani nejde.

simona2007
23. nov 2019

Kľudne mi mi napíš do SS ,čo ta zaujima,mame 2osvojene deticky.

sofinaa
28. nov 2019

@simona20
Ahoj vy ste si adoptovali babo??

tecko28
28. nov 2019

@amienne ved ano, u nas zasa ide zatial vsetko podozrivo hladko

amienne
28. nov 2019

@tecko28 tak drzim palce aby to tak bolo aj nadalej.

tecko28
28. nov 2019

@amienne Dakujem

lili153
18. jan 2020

Dobrý deň... sú tu žienky ktoré si adoptovali novorodeniatko?

zdychavska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amienne
11. máj 2020

@zdychavska treba podat ziadost a cim skor. Cakacie doby su dlhe. Kym prejdete pripracvou pol roka a za ten cas sa moze vela zmenit. Zdravotny stav sa dokladuje ale neznamena to automaticky, ze pri vaznejsich diagnozach nie je sanca. Moze to byt prekazka ake nemusi. Drzim palceky a prajem vsetko dobre a najma vela zdravia

zdychavska
12. máj 2020

@amienne Ďakujem pekne💞

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre