Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

dioliana1
27. máj 2010

@dnes som spala do 5:30 ale som sa zobudila o 2:20 našťastie sa mi podarilo zaspať...dnes nežehlím, idem poobede na pípravu na pestunstvo 3stretko

dioliana1
27. máj 2010

to som doplietla malo byť @macocha

najjulinka
autor
27. máj 2010

dobre rano. .. ... nam dnes maju meniť vodomery.... 🙄 🙄 🙄 🙄

najjulinka
autor
27. máj 2010

Tak muža som s Luckou poslala kupiť soľ.... Akurat pred nimi zavreli obchod, že idu dačo robiť, že 20 minut potrebuju na robotu, ale musi byť prazdny obchod, takže kým ludia nakupujuci vyjdu všetci (donakupuju), tak to može byť tiež 20 minut......... tak jedna sol a tolko čakania.... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

natia
27. máj 2010

A Mirka čo s tým cikaním? Som rozmýšľala, či sa ona nehanbí pred tebou, či si nemyslí, že to musí robiť, iba keď sa nedívaš... skúšala si ju nechať na šerbli, aby ju nikto nevidel?
Inak kúpila som peknú vec, tak sa teším ... to čo sme sa bavili v IP ... nie je to kinderko, ale spokojná som s tým velice 😉

najjulinka
autor
27. máj 2010

natia neboj.. aj toto sme skusali... no skusili sme zavriať za dvere a rev neskutočny.. .akože asi naj cikanie je, ked ju posadime na šerbel a je s nami, ale mame ju v paži.. .len takto tammusi sediať aj pol hodku.... na začiatku jej išlo cikanie s balonom (držala balon v ruke a vtedy išlo - potom sme tuto metodu aj na lucku preniesli - objimali sa s balonom na šerblikoch a čo to sa podarilo).... akože samu ju uplne nemožem nechať, to začne plakať, ako za trest keby to mala................. ale ona pokial možno tak nepustí, len do plienky... kým vládze udržať, tak drží a čaka na plienku na spanie...... vsak ona pride na system....... snad... no ako moja mama vravi, že ešte nevidela decko v plienkach maturovať 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 takže to chce len čas......... 😉

natia
27. máj 2010

😀 decko v plienkach maturovať 😀 tvoja mama je čislo 😀 🙂

najjulinka
autor
27. máj 2010

tak su späť tí moji dvaja.. .bez soli.. .Lucka sa pokakala na ihrisku....... tak sa vratili .. .hned ako sa dvere otvorili, tak Lucka mi hlasila, že sol nekupili....

zuzubabo
27. máj 2010

ja som dnes varila čínu, manželko si pohvaľoval 😀

natia
27. máj 2010

u nás robí čínu mm 😉 je na to expert a je na to náležite hrdý 😀

zuzubabo
27. máj 2010

môj mm je zas expert na hocičo, len nie na kuchyňu 😀 , ale aspoň to máme podelené 😉

najjulinka
autor
27. máj 2010

nikde nikoho, tak dobrú noc.....

lulucertik
27. máj 2010

dobrú nocku

macocha
28. máj 2010

Dnes slepá baba v podaní od Di: namiesto "kus koláča" povedala "kus kuraťa" 😕 a namiesto "pani sova" povedala "Včielka Maja" 😅 Strieľa si to dieťa zo mňa?

bendy25
28. máj 2010

Konecne nam ide internet. Od vcera vecera nejak strajkoval, som myslela, ze ma porazi. Ako pozeram moc sa tu dnes nekecalo, bolo to asi kvoli tomu prijemnemu a slnecnemu pocasiu, ktore nam konecne po 3 tyzdnoch vyslo, no nie? A este k tomu v piatok, no parada. 🙂 Zdravim Katarinu, Zuzubabo, Dio a vlastne pozdravujem vsetkych ... im hlavne drzim palceky pri dalsich pripravach 😉 Samozrejme vzdy dajte vediet, ako pripravy pokracuju ... DOBRU NOC

najjulinka
autor
28. máj 2010

Dobru noc.. idem do hajan... .........

dioliana1
29. máj 2010

Ja som na tretom stretku len 15min bola, u nas boli záplavy tak som zdrhala k ďeckám domov...našťastie Pripútanie som absolvovala už dvakrát... 😀

dioliana1
29. máj 2010

prepáčte moj otras pravopis-dávam ja tomu slovenčinovi po bokovi 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
29. máj 2010

Dobre ranko. U nas poprchá....

najjulinka
autor
29. máj 2010

Muž umyva okna a ja jem čerstvú vianočku s malslom a džemom...

najjulinka
autor
29. máj 2010

A Lucinka sa hra v postielke.. .Už 10minut (!!!) asi.... po dlhom čase zas aspon tolko cez obed vydych.....

najjulinka
autor
29. máj 2010

No Lucka nam snad aj zaspala poobede... ja žasnem............... snad nebude chorá....

monikka22
29. máj 2010

@magimary ip 😅

lulucertik
29. máj 2010

S úsmevom trhaj ružičky bolesti,
S úsmevom rozdávaj slová,
S úsmevom pomáhaj,
S úsmevom prijímaj nespravodlivosti,
S úsmevom nes pravdu o sebe,
S úsmevom prijímaj, keď ťa klamú...
S úsmevom zakrývaj všetko, čo ťa bolí,
S úsmevom kráčaj i keď si veľmi smutná,
S úsmevom kráčaj ku Golgote, tam nájdeš toho,
ktorý všetku lož, zlobu, faloš a klam ľudí poznal prv než ty.
On teba už len necháva kráčať po vyšliapanej ceste.
Aká nevďačná by som bola, keby som sa na všetko neusmiala!
Do neba treba ísť s úsmevom,
Boh nemá rád zachmúrených svätých.

vivien2505
29. máj 2010

Pekne si to napísala 😵

lulucertik
29. máj 2010

to je pre vás všetkých 😵

najjulinka
autor
30. máj 2010

Dobre ranko. Kávu mám už v sebe. Svieti tu slniečko...

yukki
30. máj 2010

Dobrý deň, Kika už paše buchty pred 10 minútami vyberané z rúry.... 😝
Slniečko už tuším dosvietilo.... 😒

natia
30. máj 2010

Ránko... no moje nervy Yukki vy kedy vstávate? 😉 Ale šak aj mňa to čaká čoskoro... malý je vraj naučený vstávať o 6, resp. budí sa vtedy, ale vraj kľudne leží v postieľke, že nie je otravný... tak celkom k nám zapadne... a spánok má vraj taký, že ľahne a spí, aj ked mi je jasné, že keď príde ku nám, tak to bude riadny výkyv a isto to tak nebude...

natia
30. máj 2010

A zabudla som meteookienko - u nás striedavo slnko a zamračené s vetrom... ale keď je slnko, je otrasné horko...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre