Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mayap
10. jún 2010

Škorica si chráni svoje teritórium... ... a maminku... 😉

marketka1
10. jún 2010

Ahojte boli sme sa trošku prejsť lebo ma to tu už nebaví medzi stenami a pod strechou. ☹
leni škorica je šikovnica 🙂 😵 a aké to bolo keď si písala že ešte nechodí a sa to tu porovnávalo a ajhľa šak to už malá pretekárka.
chorúšikom veľa zdravia prajem.

cairka
10. jún 2010

tak, trocha 😝 som okoštovala a odložila som si dobre, ked bude veve spať zas , ked ja jahodové čokolády moc nemusím, musím dedovi objasniť, že má vaneske kupovať mliečnu

marketka1
10. jún 2010

cairka 😀 😀

leni škorica je jak pes ja môžem ku každému ale ku mne nikto 😀

lenkove
10. jún 2010

@marketka1
ona je jednoducho iný typ ako ostatné deti (tie v rodine mám na mysli). iba von sa jej "podarilo" občas bac 😎 začala chodiť až keď si bola istá, že jej to "ide" 😎 a už behá, ale fakt, že behá 😅 toto sú staré foto, je to teraz už bežec 😎

lenkove
10. jún 2010

Marketka
teda, to si ju vystihla tým prirovnaním 😀 ozaj je to tak!

mayap
10. jún 2010

lenkove, aj môj Paťo bol taký. dlho sa nevedel odhodlať k chodeniu a keď už nazbieral odvahu, tak rovno behal ... to mne vlasy dupkom vstávali, keď som videla, ako beží jedným smerom a pozerá iným...

brulka
10. jún 2010

zenske vy ste strasne vy tu o cokolade a nanukoch a ja v praci sedim , tak som si aspon kakao isla spravit ked uz nic ine sladke sa tu nevyskytuje 😀 😀 😀

leni malicka je uzasna 😵 😵 😵 ake velke diavcatko so satockou 😉 taka mala karkulka

5katarina7
10. jún 2010

Leni malá je strašne zlatá a šikulka podarená 🙂

5katarina7
10. jún 2010

aj mňa čaká nanuk v mrazáku,takže si ho asi šupnem 🙂

lenkove
10. jún 2010

baby, ďakujeme 😵 😵 je zlatá a robí nám radosť, veď to poznáte 🙂 😵

mayap
10. jún 2010

leni, a najkrajšia je keď spinká, však? 😉

lenkove
10. jún 2010

no najkrajšia je, keď sa túli a nehryzie 😀 hlavne keď nehryzie 😀
inak, s hádzaním na zem to riešim tak, že sa k nej hádžem aj ja, a potom sa na tom rehoceme. Našťastie to nerobí von, keď náhodou, tak sa použije medveďobicykel 😎

mayap
10. jún 2010

leni, chvíľu mi trvalo, kým som pochopila čo a na čo je ten medveďobicykel... 😝 . nuž teplo je, káble sa mi prehrievajú... 😀

brulka
10. jún 2010

tak ja som uz asi nadobro prehriata mayap 😀 😀 😀 na co je ten medvedobicykel ???

brulka
10. jún 2010

inak lenkove moja mala neter je s trieskanim o zem uplne uzasna - ona si pekne lahne a extra pozor dava ked poklada hlavu - na to sa ani neda povedat ze sa trieska o zem ona si tam liha - no hold nie je to ziadna hysterka skor herecka 😀 😀 😀

lenkove
10. jún 2010

@mayap
medveďobicykel je okrem iného nočná mora našich susedov, keďže za ušami má asi 20 neskutočne piskľavých detských melódií, ktoré Ivanka zbožňuje. Púšťa si ich hneď ako do medveďobicykla nasadne a nasmeruje sa do výťahu 😎 - čo je v tejto horúčave tak okolo pol deviatej ráno 😀

lenkove
10. jún 2010

@brulka
kuk na fotku v albume,kde je Škorica na trojkolke s tvárou medveďa - medveďobicykel 😎

lenkove
10. jún 2010

a trieskanie na zem, skoro ako u nás, závisí ale od únavy... Keď je unavená, tak sa hodí bezrozmyslu 🙄 inak sa rovnako pekne ako tvoja neterka, zo sedu elegantne zvezie na zem 😀 😀

brulka
10. jún 2010

aha fakt to je medved 😀 nooo dobry prostriedok len jej este nohy musia dorst 😉

brulka
10. jún 2010

no ved su to nejake herecky a este k tomu damy 😀 😀 😀

a ako ste postupili v rozpravani ??? viete nejake nove zvery imitovat 😀 ???

marketka1
10. jún 2010

leni vy tiež dobre týrate susedov 😀 my sme do nedávna týrali vysávačom aj o polnoci jak sople trebalo ťahať ale ta môžeš za to?

lenkove
10. jún 2010

@brulka, keď inak nedáš, zahltím stranu mojim dieťaťom 😀
vydáva menej zvukov, ale o to viac komunikuje 🙂 vie si povedať, že chce papať (ňami) alebo spať (haji). a je to také zlaté, keď v stoličke pred obedom opakuje ňamiňamiňami a po jedle zavelí haji 😀 a v dobrom kontexte používa papa - sama od seba - ide s tatom von, nasadne na medveďa, pustí si hudbu ( 🙄) a povie mi papa a zakýva 😀

brulka
10. jún 2010

jeeeej zlatusik sikovny je ta skorica tvoja 😵 😵 😵 to je uzasny vek 😉 ja sa tak tesim na vsetko co nas caka s tym nasim, nasimi detickami 🙂

saskah7
10. jún 2010

Lenkove, pripajam sa k pochvalnym uznaniam Skoricky 😵
a som sa tu narehotala na vasich ospravedlneniach maskrtit 😀 prave som spraskala cokoladu, ked zvysok rodinky isiel na kratku bicyklovacku a nechali ma doma oddychnut od nich... tak som to hned vyuzila 😀 😝

natia
10. jún 2010

Baby aktualizácia sa musí robiť iba tam, kde prebiehala príprava??

cairka
10. jún 2010

natia, áno...ak budeš robiť inde, tak treba spraviť celých 26 hodín...

natia
10. jún 2010

kurňa...

najjulinka
autor
11. jún 2010

cairka nezda sa mi, žeby to tak bolo v zákone............ ale je fakt, e kto ťa nepozná natia, tak asi ti tých 26hodin dá......

marketka1
11. jún 2010

Dobré ránko 😉
meteookienko krásne slnečno a veľmi teplo 😵 😉 a nám nie je o nič lepšie. ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre