Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
19. jún 2010

@jankaka , no ako je to s tou školou? fakt ma to zaujíma 😒

jankaka
19. jún 2010

@cairka
no jednoducho.. 🙂 vydávala som sa počas školy.. a po svadbe som otehotnela.. 🙂 v apríli sa nám narodila Deniska, a v máji som mala matury.. 🙂 jednoduché.. 🙂

cairka
19. jún 2010

no áno, ale podľa mňa sa učiteľstvo prvý stupeň študuje na VŠ 😉

yukki
19. jún 2010

jankaka.....to sa dnes fakt dá, skončiť učiteľstvo prvého stupňa na strednej škole...maturitou?? To si vlastne maturovala už s malou, že?

cairka
19. jún 2010

@jankaka , malá sa narodila predčasne? je v poriadku?

yukki
19. jún 2010

To sa ale narodila v 6. mesiaci potom malá! 😉

jankaka
19. jún 2010

@cairka
Ahoj, nie, nenarodila sa predčasne.. narodila sa presne na termín 8.4.2010.. strašne som sa začudovala lebo je málo detí ktoré sa narodia v termíne.. 😉 iba doki hovoril že nebude niečo v poriadku.. narodila sa zdravá.. 🙂

lenkove
19. jún 2010

@jankaka
a kde sa dá na strednej škole študovať 1-4 učiteľstvo? to by som si hneď dorobila maturitku namiesto VŠ 😅 😅

lenkove
19. jún 2010

jejda, tu točím to isté čo Cairka 😎

cairka
19. jún 2010

@jankaka , ahoj 🙂

jankaka
19. jún 2010

@cairka
áno, študuje.. 🙂 ale najprv som si urobila maturitu.. a teraz študujem externe.. 🙂

lenkove
19. jún 2010

no ale kde?? v Námestove? 😅

jankaka
19. jún 2010

@yukki
áno, dá sa.. maturovala som aj s Deniskou.. 🙂

jankaka
19. jún 2010

@cairka
Ahoj.. 🙂

yukki
19. jún 2010

ja viem že sa dá maturovať aj s dieťaťom, ale kde sa rovno maturitou končí učiteľstvo 1,-4, 😀

cairka
19. jún 2010

yukki, no tam, kde sa deti narodia na termín v šiestom mesiaci 😉

lenkove
19. jún 2010

jejda, baby, inak dnes som si robila zemiaky v rúre zo sáčku..a to je výmysel, už som také nejedla ani nepamätám,jedlo lenivých... a keď sa tak dívam okolo seba, tak ma mrazí, že by prišla sociálka k nám... podhlaha neutretá, pod stolom v kuchyni nastlané omrvinky, na stene rozotretá detská výživka, v kúpelni sa močia malej veci, keďže dnes sa poliala mojou kávou, neustlané a všede naskladené neodložené prádlo.. a uprostred izby tróni náhradný matrac do cestovnej postieľky 😎 a varím z polotovaru..dúfam, že to nik z ústredia nečíta.. 😎 😎

jankaka
19. jún 2010

@yukki
ja som hneď neskončila..- ešte ďalej študujem.. ale nechajme to tak.. 🙂

cairka
19. jún 2010

lenkove,a to sú aké? ja robím jahodové knedlíky, stav kuchyne si viete predstaviť... ešteže dieťa spí a neroznáša mi to...

jankaka
19. jún 2010

@cairka
ale naša sa nenarodila v 6 mesiaci!! 😀

lenkove
19. jún 2010

ale bordel v byte, štastné dítě.
inak, moja švagriná má pomaturitné 2ročné vychovávateľstvo, robí v MŠ a že si budú musieť robiť aj VŠ, aj na MŠ 😨 😨 😨 keby ich radšej na Pride alebo iné školenia posielali... 🤐 😨

lenkove
19. jún 2010

@cairka
jahodové knedlíky robím aj ja, mrazené 😎 😎 no také že na nich píše hranolky do trúby 😀 dúfam, že tá trúba nie som ja 😎 😎

lenkove
19. jún 2010

robím v zmysle robievam 😎

yukki
19. jún 2010

No keď píšeš že si otehotnela po svadbe a 24.10. máte prvé výročie a malá sa narodila v apríli tak to vyzerá na ten 6 mesiac 😉

cairka
19. jún 2010

@jankaka , ale si písala, že v októbri ste mali svadbu, a malú ste počali až po svadbe a narodila sa v apríli...nech rátam ako rátam... furt to vychádza maximálne ten šiesty mesiac 😝

natia
19. jún 2010

a môžem sa ťa ja na rovinu opýtať, že čo konkrétne chceš nájsť v nasej teme??

marketka1
19. jún 2010

ja som spravila vyprážané šampiňóny a zemiaky, a od včera šampiňónová krémová polievka 😀 (to tak keď v tescu akcia na šampiňóny a mm neodolal a kúpil vyše kg) ja mám tiež kopu prádla na žehlenie keby to niekto chcel vyžehliť 😕

cairka
19. jún 2010

@lenkove , 😀 😀 😀
ja hranolky tiež robím potom zo sáčku, ani som nevedela, ako to môžem zaujímavo nazvať, zas som o niečo múdrejšia 😎 a ja sa zas rada vyhrám s domácimi takými srandami, ako buchty, knedle a tak... 😅 potom aj aj yksnema ko tá knedľa 😔 😅

jankaka
19. jún 2010

@lenkove
teraz to je hrozné.. 🙂 myslela osm si že ma vezmú.. 🙂 ale čo už.. nechajme to tak.. a čo?? detičky poslúchajú?? 🙂

natia
19. jún 2010

markétka šampionová krémová - mňaaaaaaaaam, keby bývam bližšie, tak ma tam máte nasačkovanú 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre