Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

saskah7
21. jún 2010

jej, leni, tak pri tom clanocku som nasla link na iny clanok a ahaho... moj spoluziak z vysky... ten David.. co sa tu clovek nedozvie.. som netusila, ze je takto "ladeny" 😉 😅

lenkove
21. jún 2010

Saskah
ty si nevedela, ze D.Kralik je slavny? ja ho zeriem uz niekolko rokov!! spolu s Naty, Vladom Schwandtnerom, J. Cervenom a dalsimi, na ktorych som zabudla 😀 😀

saskah7
21. jún 2010

jasne, ze vedela... on bol slavny uz na VS 😀 😀 😀 ... jeho blog som objavila pred niekolkymi rokmi a inspirovala som sa obcas nimi ked som este ucila, ale teraz mam na mysli to hnutie "Ludia proti rasizmu" ... o tom som nevedela 😉

janula_nz
21. jún 2010

ahojte. dio ty si ma zhanala? 🙂

yukki
21. jún 2010

ahoj Janula ako sa máte, ako Laura, ako v škôlke, ako domček......daj nejaké správičky!

dioliana1
21. jún 2010

@janula_nz ahoj ano ja , na predchádzajucej strane saska ponuka miesto profi miesto seba 😀 😀

janula_nz
21. jún 2010

nech napise viac do ip . odkazte jej 🙂 a kde to vlastne je, z ktoreho dd?

janula_nz
21. jún 2010

yukki no ujde to. prestahovali sme sa k rodicom do domu. takze mama je profi, ma dve deti a keby sa mne podarilo profi, tak tu bude dom plny deti 😅 laurika je zapisana az do septembra do skolky, uz som ju nedala na tie dva mesiace. v maji som ju odhlasila a odvtedy je doma. inak ani nic nove nemame. som tu kazdy den, takze kto chce, nech mi napise ip 😉

macocha
21. jún 2010

Kto a prečo mi zmazal predošlý príspevok? 😠
Alebo mi blbne internet? 😒
Alebo blbne koník? 😕

najjulinka
autor
21. jún 2010

no macocha ja som ti ho nezmazala... 😉 😅 😀

macocha
21. jún 2010

Aha, už to ide. Tak to asi koník neutiahol, ako som nadávala na robotu. 😀
@lenkove Tebe sa s prácou ako darí?

lenkove
21. jún 2010

@macocha
mimina, som tu 😀 a pijem kávu, píšem, zajtra do BA (a hneď späť) a uvidíme.. každopádne som sa úpravám veľmi nevenovala, viac manželovi a dieťaťu.. Lebo už boli výrazné sťažnosti 🙄 ale teraz je dobre, doma aspoň 😀 😀 práca no comment 😔 😔
a ty čo nadávaš úbohej práci, ha? 😀

macocha
21. jún 2010

No lebo aj ja som sa viac venovala dieťaťu a tak výrazné sťažnosti prišli z práce 😠 Už mám averziu na tie nekonečné opravy a úpravy, radšej by som to zabalila a písala niečo iné, úplne od začiatku... vtedy keď je to také tvorivé a pekne toho pribúda 😉 nie keď sedíš 3 hodiny nad x-tou verziou tabuľky a už to ani človeka neteší... 😅

lenkove
21. jún 2010

@macocha 😠 😠 😠 verím ti 😠 😠 vrrrr

najjulinka
autor
21. jún 2010

Dobru noc.

macocha
21. jún 2010

Komu ako, že dobrú 😠 😅
Ale Tebe Juli pekné sníčky 😉

najjulinka
autor
22. jún 2010

dobre rano.... pol koruny stromu teraz rano padlo za obeť vetru tu pred oknami našimi....

yukki
22. jún 2010

Keď píšeš že Dobré...ráno tak asi nie na Vaše auto, že

macocha
22. jún 2010

A u nás bezvetrie... teda na bratislavské pomery 😀 Chudáci roboši čo nám zateplujú dom sa nebudú dnes môcť vyhovárať - nepáli slnko, neprší, nefúka, pod mrakom... musia makať. 😀

dioliana1
22. jún 2010

u nás duje a prší... 😝

lenkove
22. jún 2010

a ja vo vlaku dom a podmocena trat, stojime... zatial 20 min.. esteze mam notebook.. ale aj nieco pod zub by bodlo... 🙄

marketka1
22. jún 2010

leni nič príjemné 😝 a ako práca?

saskah7
22. jún 2010

fiiiha, leni a v ktorych miestach je taka trat? ja zajtra do Vrutok zasa idem vlakom 😒

marketka1
23. jún 2010

Dobré ránko 🙂 ................................

dioliana1
23. jún 2010

dobrý deň
😉

lenkove
23. jún 2010

ahojte
nakoniec sme meskali hodinu, Saska, v okoli Noveho Mesta n V..ale mozno to je uz hotove, pustali vlaky len jednou kolajou..

smejka
23. jún 2010

ahojte
lenka bola si sama?

lenkove
23. jún 2010

smejka
áno, sama 😉 moji práve odchádzajú k babke 🙂

smejka
23. jún 2010

fiha...tak mas cas pre seba 🙂 a (pracu) 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre