Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zuzkanka117
3. sep 2010

@natia
keď som v novembri 2009 začala chodiť "otravovať vzduch" na ÚPSVAR do TN, tak mi bolo povedané, že ešte riešia páry z roku 2006, ale to bolo nejakých cca 8 párov ... no a plus rok 2007, 2008 a ja som bola na nejakom cca 37 mieste z roku 2009 ( už to presne neviem do detailu, nepamätám si ) ...

zuzkanka117
3. sep 2010

@magimary aké je to úplne dokonalé mimčo, moja Veri je 😀 a to odtieňom pokožky vážne konkuruje obyvateľom Sudánu 😀 😀

5katarina7
3. sep 2010

@magimary to si ma upokojila,uz som zacala chytat stresy 🙂

suezana
3. sep 2010

my sme s katkou s jedného kraja 😉

natia
3. sep 2010

@najjulinka ty si s tými pozdravmi úplne najlepšia 😀 idem aj ja, dobrú noc 😝

natia
3. sep 2010

@zuzkanka117 no veď vravím, že 3 roky... a to ani novorodenca nemáš ...

magimary
3. sep 2010

@zuzkanka117 spýtaj sa iných žiadateľov... 😅 😀
nám stačilo len aby nebolo ment. alebo telesne postihnuté (kvôli ostatnej "konštelácii", čo máme doma 😉 )... 😵

@5katarina7 naozaj sa nestresuj zbytočne... od nás išli tie "NAJ"-detičky žiadateľom, ktorí čakali v poradovníku ten rok až rokapol... a vo vašom kraji to bude asi podobné, ak vám tak povedali 😉

natia
3. sep 2010

@zuzanka117 mne to tak príde, že keď človek odhliadne trochu od požiadaviek a riadi sa srdcom, tak potom má také krásne a úžasné detičky ako my dve 😎 😉 😵

magimary
3. sep 2010

@suezana čiže tá NR? 😕
tak máte tam viac decákov, tak prečo nie 😉

suezana
3. sep 2010

kamarátka má teraz interakcie po roku od podania žiadosti, no uvidíme

suezana
3. sep 2010

no čo už, keď sú prázdne 😕

natia
3. sep 2010

@suezana ak to fakt trvá rok, tak to je super... to už máte polovicu za sebou 🙂
a s akým dieťatkom má IA?

suezana
3. sep 2010

dokonalé mimčo 😉 😀

magimary
3. sep 2010

no-dokonalé...
rozumej: biele, zdravé, najlepšie novorodené dievčatko (z anonymného pôrodu)... 😉

zuzkanka117
3. sep 2010

@natia na tretíkrát !!!!!!!! Prvýkrát bolo dievčatko kontaktované, raz nič a raz skutočne hodnotný nález v útrobách spisov 😵 😵 a to bolo v priebehu cca 25-tich dní !!! len DeD ma zdržalo a chodila som do mája na návštevy do profi 😝 😝
PS - to áno, hoci ešte nechodíme na balet a vie zahrať len pár tónov na klavíri, zatiaľ žiadny Beethoven a pozná len písmenko A a G .. tak som šťastná, že mám "dokonalé" úžasné dievčatko presne podľa mojich predstáv 😵 😵 😵
PS2 - šilki by sa k sebe 😵 😵

suezana
3. sep 2010

magimary presne 😵 a mám aj foto - je krásna...

akim
3. sep 2010

Ahojte maminy. Mozem sa ku vam pridat? Najcerstvejsia info z TN kraja 🙂 pre
@zuzkanka117 @natia a @zuzubabo. Na malicke babo-dievcatko sme cakali necele 2 roky. Sice sme sporadicky chodili aj na urad pozerat volne deticky, ale sme si nevybrali. Asi sme nemali stastie. Mam doma aj starsieho chlapca 🙂 a toho sme si nasli ako 3-rocneho v sanonoch... Na prve sme nevydrzali cakat tak dlho... 🙂 Na druhe sa cakalo lahsie...

lenkove
3. sep 2010

@zuzkanka117
pozna iba A a G to ma uz rok a devat mesiacov? hm... to do dvoch rokov asi citat nebude 😀 a super cas na ziskanie dcery, ze 25 dni 🙂 skoda tych 5 mesiacov potom 😔 😔
mm dnes opat zacal, ze by chcel druhe dieta a druhe dieta a sup podat ziadost nech vo februari mame druhe doma 😅 jaaaaaaaaaj 😅

zuzkanka117
3. sep 2010

@lenkove ja čakám na biosegru, lebo máme dvoch bratov presne po dvoch rokoch - prvý 2004, 2006 a moja 2008 no a je 2010 ... a hovorím si, že keď to má ako chlapík, ktorý mi robí na farme, že chlapec, chlapec, dievča, dievča, tak teraz by malo prísť dievča, tak čakám so sieťkou na bociany, aby si nezmýlil komín 😀 😀 😀

lenkove
3. sep 2010

Inak, ked sme tu rozoberali tie fotky, vyhladala som si nejaky DD a tam fotiek od vymyslu sveta, take krasne deticky, ze cloveku az srdce stiska, dievciska asi 4 rocne mnoho.. a deti niet, cakat sa musi.. aj na tmavsie a starsie... 😒 a hlavne, ze ked si chce ziadatel pozriet aktualnu zaostrenu foto, tak ma poziadavky nezlucitelne so zdravym rozumom a na strankach DD detiska nafotene... je toto v sulade so zakonom? ja by som zakazala 😅

lenkove
3. sep 2010

@zuzkanka117
nech ta tvoj optimizmus odmeni a tu bocianiu nadielku chytis!! 😉

najjulinka
autor
3. sep 2010

@natia.. .nejak mi nejde spať.... a vnutorne sa chystám na skorodvojčatá.. .tak ma napadlo, že vhodný čas na skorodvojky čosi pokupovať, tak idem na nete posnoriť, pokupiť...... 😵 😵 😀

lenkove
3. sep 2010

joj, tak som si popozerala fotky, hadam tie deticky prisli od profi mnohe na vecierok vianocny 😔 a nie su v DD
juli vy budete skorodvojcit? 😅 😨 😨 😨 waw! a co, kedy, ako? vrav, ked si nacala! 😀

zuzkanka117
3. sep 2010

@lenkove aj ja mám veľa fotiek detí z rôznych akcií detských domovov ...
jeden môj zážitok s rómskym 15-ročným chlapcom na jednej celoslovenskej akcii pre deti z DeD - teta a vy ju máte z ústavu ??? ja - áno on - a poznáte aj jej mamu ?? ja - nie, nechala ju v pôrodnici on - pekná k...a, ako tá moja ☹ ☹

lenkove
3. sep 2010

@zuzkanka117
Zuzkanka, nieeeeeee 😢 😢 😢

inak, s tymi foto ma to stve osobne, lebo na pozeranie spisu sme dost dlho cakali, kedze boli sviatky... A ja som strasne chcela foto aby mi poslali alebo co... a nebolo to mozne, lebo je to protizakonne, ak nemam suhlas z kraja... a pritom cerstve, krasne foto boli na stranke... 😔 kde si ich mohol kazdy pozriet.. len rodic nie...

najjulinka
autor
3. sep 2010

@lenkove to ja len tak.. .veeeelmi kceeeem............. nejak mi to chýba.... a nejak sa nič nehýbe... len sa čaká a čaká...........
Hm.. a dačo už aj vypredali.. už mesiac obzeram a obzeram a obzeram... a za ten mesiac vypredali polovicu veci na čo som mala zalusk.... a teraz kukam a už nič neostalo z bazarových vecí čo som kcela 😖

lenkove
3. sep 2010
najjulinka
autor
3. sep 2010

http://www.hladamerodicov.sk/?g=8&ext=7 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 blog mojej mamy a my s Karolom.. no umrem.... moja mama čo kritizuje a je to tam.... 😀 😀 😀 😀

suezana
3. sep 2010

lenkove, prečo len východ? nejde mi to na nitru ☹

macocha
3. sep 2010

@lenuska74 tak toto fakt nechápem... neverím, že nie sú. Musia byť logicky. Len by to asi chcelo upratať v šuflíkoch. 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre