Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

dadenka1
3. mar 2011

@tortelinka to nevadí... spravíte si individuálne a potom spoločné.. ono tá príprava trvá vždy pár týždňov... a potom budeš mamina... možno kratšie, ako by si tehuľkovala.. Vyberiete hněď po zapísaní a keď pôjdete k nám na kávu, budete traja.. 🙂 - dám ti veci, čo mám nakúpené.. 😀

macocha
3. mar 2011

@lenkove @yukki tak to ste ma s tým pobytom potešili 😵 😵 aj ja do Hronca tak na 50 % zatiaľ. No, možno aj 70, lebo v auguste má škôlka dovolenku. 😀

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najjulinka
autor
3. mar 2011

@vivien2505 dakujeme 😉

najjulinka
autor
3. mar 2011

Okrem 1.narodenín dnes je aj 17vyročie umrtia

https://www.youtube.com/watch?v=E9ouKCi7_fQ
magimary
3. mar 2011

@najjulinka a tu je z nášho dnešného výročia 😵
(ale výročie svadby máme až o mesiac a o rok nižšie 😉)

virutálne opätovne posielame aj malej Princeznej veľké sladký bozk 😉 🙂 😵

najjulinka
autor
3. mar 2011

@magimary jeje ... my sme si dnes otvorili dezert na Nikinu počesť a ju som potrapila mrkvou 😅 😀 😀 😀 🤐 Ale oslava bude až ten dalsi vikend.. oslavime spolu moju 30ku a Nikin rok... tak nejak medzi skutočnými narodkami 😀 😉

smejka
3. mar 2011

@najjulinka fiha ten cas leti...vsetko naj malej slecne 🙂 ....a o par dni i tebe.....velkej mame 🙂

najjulinka
autor
3. mar 2011

@smejka diky... 😉 🙂

lenkove
3. mar 2011

@najjulinka blahozelam princeznicke D. 🙂 vela stastnych rokov domka 🙂
@magimary ja sa trosku stracam v tom plus minus rok, mesiac, ale tak sa mi vidi, ze mate vyrocie,tak blahozelam 😀

kanhwa
3. mar 2011

@magimary vsetko najlepsie k okruhlemu vyrociu 🙂 🙂 🙂
aj my budeme mat o par dni - 19. co sme spolu 🙂 manzelske o rok menej v novembri 🙂

magimary
3. mar 2011

@lenkove
@kanhwa , ďakujem 🙂
leni, kanhwa to presne pochopila , my to máme tak, ako oni 🙂 😅
dnes máme 10 výročie, čo sme s Láskou začali chodiť, o mesiac máme 9. výročie, čo sme sa vzali a o 9 dní má náš najstarší Krásavec 8 rokov 😅 😵
prehľadnejšie? 😅

lenkove
3. mar 2011

@magimary 😀 😀 😀 o dost! Ja si asi stojim na kabli 🤐 🤐 😵 😵 mam z vas radost kazdopadne! 😵

najjulinka
autor
3. mar 2011

@magimary fuuuha 8 rokov.. .to o rok polčas k dospelosti..... 😨

magimary
3. mar 2011

@lenkove 😵 😵 😵 , zlato moje, veľmi ďakujem 😵 😵 😵
@najjulinka , ani mi nevrav! 😨 😝 😅 ja sa upokojujem, že je ešte len prvák 😅 a na to ostatné radšej nepozerám... 🙂

tortelinka
3. mar 2011

@dadenka1 koza, zasa vymyslas? ved si v zozname dlho, budes mamina co nevidiet! 😉

ralanka
3. mar 2011

@lenkove už sta aj zapísaní v zozname v ZA? ty potvorka nie že nás predbvehnete v poradovníku 😀 😀 😀 😀 😀

brulka
3. mar 2011

@magimary jeeeej magi vy ste spolu tak ako my s mm tiez sme mali na jesen 10 rocne vyrocie nasho chodenia 😀
tak gratulujeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 a mali ste krasnu torticku 🙂 mnam 😀 ja mam strasny deficit sladkeho, ale uz som zacala dnes dietovat a taaaaaaaak mi to chyba uz dnes vecer 🤐

magimary
3. mar 2011

@brulka 😅 😉 🙂 😵

emita
3. mar 2011

ahojte, prepáčte že sa vtieram do témy len sa chcem spýtať na praktické informácie. koľko detí môže mať naraz max. 1 prof. rodič, koľko min. môže si to sám korigovať? ako to funguje? ďakujem

najjulinka
autor
3. mar 2011

@emita minimalne 1 , maximalne 3, ale su vynimky na maximum pri surodeneckých skupinách.. korigovať može, ale je to obajstranna dohoda - profirodič a detský domov... takže sa musia dohodnuť... 😉

dadenka1
4. mar 2011

@tortelinka ty si koza 😀 😀 mne je jedno, ak ma niekto predbehne... u nás sa proste rozhodlo biely novorodenec a nezmením to... takže som rezignovala a teším sa z každého, kto nemá potrebu čakať a vezme poklad, čo je práve voľný... Takže v pohode nás "predbehnite", ja sa budem s vami tešiť....

dadenka1
4. mar 2011

@tortelinka kukala som Mínus dvaja v L+S ale už je vypredané 😠 idem hľadať ďalej...

lenuska74
4. mar 2011

@dadenka1 tak to máš ako my možno na dlho ☹ akurát že u nás nemusí byť novorodenec ale od 2r. a čakáme už viac ako 3r. 😒

dadenka1
5. mar 2011

@lenuska74 vy chcete staršie? A prečo teda čakáte tak strašne dlho? Ja som myslela že to len na novorodenca sa čaká tak dlho... Tak nech vám to už rýchlo ujde...

dioliana1
5. mar 2011

@dadenka1 sme s lenuškou rovnaký kraj... 😖 , nekonečné čakanie

lenuska74
5. mar 2011

tak tak dio ako vravíš ☹ a ešte aj rovnaké úradníčky máme 🙂

dadenka1
5. mar 2011

Ach to čakanie...

tortelinka
5. mar 2011

@dadenka1 co, chytila ta depka?

dadenka1
5. mar 2011

@tortelinka ach jo.. sviňa... a nie a nie odísť... nechceš trochu? ty si taká veselá kopa, pri tebe by sa neudržala... už nevládzem...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre