Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
13. okt 2009

ta čože my...my sedíme za pecou! Rušňovodič sa posunul-múdro-nazad na plochu bez smrekov lebo doteraz stál pod takým istým ako padol na koľajnice. Ešte tu ani nikto nie je s pílkou, aj tak to potrvá lebo to taký riadny, zavetvený...solitér. Chudáci vo vlaku, asi im aj zredlo kus.

yukki
13. okt 2009

Laculík, ináč mňa Kika nechce v posteli, keď sa večer kýve. Posiela ma preč.
A to, že sa každému ešte furt driape na kolená a túli sa k nemu...ťažko to prežieram, ale je to tak....a tiež by ma zaujímalo dokedy ešte....

maznacik007
13. okt 2009

yukki aj nas ide na ruky... kazdemu a tuli sa... ale co vnimam ako pozitivne. tak ked ma vidi mojkat sa s ninusou tak hned je pri mne zaveseny... /povacsine je na mne zaveseny aj tak/ tak ma maju s ninulou rozdelenu na polku jeho je prava a ninkina lava.. /ze tam mam srdiecko tak preto ta strana/

zicon
13. okt 2009

A najjulinka zas a znova ako z kacerova, s tou vykladovou logigokou ako, leb ja na jeden citat podla mna moze existovat viacero vykladov a ja si stojim za svojim vykladom

martina_maxian
13. okt 2009

yukki, ty prosím ťa kde bývaš, keď je tam takýto nečas?? 😉

martina_maxian
13. okt 2009

brulka si tu?? kedy dáme stretko?? 🙂

cairka
13. okt 2009

u nás už tiež sneží...a veve že sa ide sánkovať 😀 😀 a práve vykúka, či už sú zasnežené autá 😀 😀 😀

yukki
13. okt 2009

Martina v takej osade, časť Mlyniek to je. Na južnom kraji NP Slovenský raj to je.

martina_maxian
13. okt 2009

fíííha yukki, tak tam musí te mať krááááásne.. 🙂 🙂 🙂

maznacik007
13. okt 2009

no Juli tusim tu neni teraz tak hadam uspokojim tvoj zaujem zicon

tu je vyrok /inak vyrok je tvrdenie o ktorom ma zmysel hovorit ci je pravdiva alebo nie./

"V miminkách, od počátku nemilovaných, do ústavu odložených, se za první rok života vyvine citová vazba jen na flašku s mlékem. Na nic lidského.."

takze tu prvu vetu povazujem za vyrok. nepovazujem ju za axiomu a teda to povazujem za vyrok kt. treba dokazat.
Tento vyrok nepouziva existencny kvantifikator Existuje aspon jedno miminko
a nevidim ani vseobecny kvantifikator cize Vsetky miminka

tento vyrok by sa mozno dal oznacit skor v tomto zmysle Existuju miminka. od pocatku....

keby si chel dokazat ze tento vyrok je nepravdivy tak by si musel dokazat ze Neexistuje miminko, od.. a to sa ti nepodari lebo takych miminiek je tam spusta resp. ak by si tvrdil ze je ten vyrok nepravdivy mne by stacilo dokazat ze existuje aspon jedno ktoreho sa to tyka...

v tomto pripade ja by som kludne pouzila aj ten vseobecny kvantifikator, kt. ale ona NEPOUZILA ze

U vsetkych miminiek odlozenych do ustavu sa do jedneho roku nevyvinie citova vazba na nic ine iba na flasu...

a ak by si mi chcel odporovat stacilo by ti najst jedno co je vo veku jedneho roka a stale je v ustave a dokazat ze ma vyvinuty citovy vztah ku niekomu.. a to by sa ti nepodarilo

prepacte dievcata.. ale ked by zicon hadam nezaspal vecer 😀

yukki
13. okt 2009

Je tu krásne. Občas kus o držku, ale aj tak....nešla by som stade ani za nič! 🙂 😵 😵
K tomu stromu ešte nikto neprišiel. Vlak-ešteže celý vlak tvorí jeden vagón a lšoférska kabína je na jeho obidvoch koncoch-odišiel nazad do Hnilca. Rušňovodič len prejde z jedného konca na druhý a ide sa opačným smerom!

najjulinka
autor
13. okt 2009

maznacik ty si učitelka matematiky??? 😀 😀 😀
len neviem , či zicon pochopil.. .len ťažko stredoškolské učivo vysvetliť jazykom školkára... tak snad pochopil...

my teraz prave kreslime "kolo kolo kolaté" 😀 a Lucinke sme dnes dali prvýkrát plastelinu... musime postupne, lebo keby som plastelinu dala naraz všetkým štyrom, tak neviem ako by to dopadlo... takže pučíme, robíme dierky, gulky... dokonca ruou Lucinka "krája" 😀 😀 😀 😵

maznacik007
13. okt 2009

julinka ano... mam matiku biolu a potom som si robila zasa informatiku... a tam som ostala.. ale ucila som isty cas.. 😀 😀 😀 no nejako som sa odhalila..

jaaaj ja plastelinu moc nemusim.. moja ju vzdy do koberca rozotrela.. no des... tak plastelinuje len u babky v altane ked je teplo.. 😲

najjulinka
autor
13. okt 2009

ruou = rukou

zicon
13. okt 2009

No papali by plastelinu.

Najjulinka musis ma tak urazat, aj Maceska poukazuje na to ze bouckovej kniha je nebezpecna a zvratena v tom zmysle ublizuje perom a to dost.

najjulinka
autor
13. okt 2009

no my pri Lucink sedime a dala som len takú guličku menšiu... nie celé vedierko 😀 akoe niežeby som ja plastelinu milovala, ale zas mala by aj plastelinu vidieť skor ako v školke 😅 😀 😀 😀 no má na to už vek, aby sa podžabkala...

no maznačik, lebo ja na vysvetlovanie nie som.. .iné je vedieť a iné vysvetliť... 😀

najjulinka
autor
13. okt 2009

zicon uražam ťa nebodaj???

inak u nas sa hovori "uraža sa len hlupy" tak bacha na to... 😉 aby sme tu z matiky nemali aj dôkaz priamy a pod 😀 😀 😀

zicon
13. okt 2009

Inac zaujimave je ze ked niekto predvedie na verejnosti exibicionizmus fyzicky ukaze sa ako bol stvoreny tak ho zabasnu. Ked urobi exibicionizmus literarny tak sa nic nestane.

najjulinka
autor
13. okt 2009

zicon aj na exhiicionizmus su miesta, kde sa to može 😉 a tak isto aj v literature 😉 tiež nie všetko sa všade može 😉

zicon
13. okt 2009

No priamich dokazov na mna mate viac nez dost, esteze moji ucitelia na vyske to nevedia.

martina_maxian
13. okt 2009

Kde ste všetci ??? 🙂 🙂 🙂

mayap
13. okt 2009

bohovsky sa číta dialóg medzi ziconom a vami ostatnými... 😎

martina_maxian
13. okt 2009

😀 😀

mayap
13. okt 2009

u nás tak fučí, že som deťom navliekla zimné bundy a čiapky a aj zimné topánky, bo išli s tatom von na prechádzku.
keď som išla o 16.00 pre Maťa do družiny normálne som musela držať Patrika za ruku, lebo by mi ho bolo odfúklo... 🙄 🙄 🙄
dnes sme už aj zapli kotol, lebo nám v byte klesla teplota na18,5 stupňa a v noci by sme začali pomaly omŕzať... 😠

mayap
13. okt 2009

juli, daj Lucinke tú inteligentnú plastelínu, najlepšie perleťovú, tú nájdeš bez problémov všade... 😀 😀 😀
môj má ešte od vlani taký malý lízanček na pyžamku... ...a stále inteligentne svieti... 😠 😠 😠
...ten plastelínový lízanček, nie moje dieťa... 😝 😀 😀 😀

mayap
13. okt 2009

čo vás odfúklo...?

zicon
13. okt 2009

Nie a preco sa cita bohovsky dialog??

Moc sa pytam, alebo neprijemne??

cairka
13. okt 2009

zicon, stojí ti cudzia ženská za vredy na žalúdku?

yukki, ako? už sa to u vás trocha ukľudnilo?

zicon
13. okt 2009

Teraz uz nerozumie ti Cairka vobec??

yukki
13. okt 2009

Mne sa zdalo že hej, ale vzápätí spadol nám stĺp čo držal nejaký kábel-asi pevnú linku-a stromy počuť padať vkuse, ozaj furt-koľkorát človek vyjde von na 5 minút tak počuť-abo aj vidno bolo- aspoň jeden spadnúť. Uvidíme ráno...ale máme elektriku hurááá hurááááá 😀 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre