Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
13. okt 2009

Ja by som von ani nevisiel

najjulinka
autor
13. okt 2009

mna prave Navrat sklamal ☹

martina_maxian
13. okt 2009

No ja som ešte v robote a vonku tma,,, aj domov by som mala ísť, nie??? ale zima tam je.. 😀 😀

cairka
13. okt 2009

zicon, no že tým rozčuľovaním nad boučkovou si ubližuješ viac sebe 😉

juli, a čože?

cairka
13. okt 2009

mati, tebe sa v tej robote nejak páči 😀

najjulinka
autor
13. okt 2009

cairka maš IP... roste na to, že podporuju aby deti boli v rodinach mi to pride proste na hlavu čo teraz bude... 😒 mám bobky už teraz...

mayap
13. okt 2009

deti už sú v posteli. Maťko ešte z posledných síl šomre... on sa musí pred spaním vykecať... 😝
Paťko sa rozhodol, že ide spinkať s tatinkom. ...tie bojové výkriky so spálne stoja za to. zatiaľ podľa hlasu vyhráva malý...
... dnešný Paťkov obed skončil rovnako ako včera... 🙄 . a ľahšie jedlo ako rybu udusenú na vode a zemiačiky a sparená zelenina nepoznám...

zicon
13. okt 2009

Hladovka 😀 😀 😀 😀

zicon
13. okt 2009

Zasa som sprosty, Najjulinku predbehnem ked dodam Nic nove

maznacik007
13. okt 2009

juli co sa deje? myslim ten navrat?

mayap.. to mi je luto.. a lekarka co vravi..

lenkove
13. okt 2009

Juli, 😅 😅 😅

cairka
13. okt 2009

mayi, a mixované by nestrávil lepšie? jedny známy majú autistického syna a on ked zacíti kúsok jedla, v tom momente ide všetko von...ale zas ked paťko papá raz v pohode a inokedy nie, tak bude problém asi inde 😒 no nezávidím vám toto 😖

zicon
13. okt 2009

Co spyyte

mayap
13. okt 2009

no nakoniec som musela ísť uspať malého sama. zaspal pred 5 minútami... 😔
cairka, on by mi mixované nezjedol. ja už fakt neviem čo s ním. niekedy môže miešať všetko ako tehotná žena a zostane to v ňom a niekedy má problémy aj z dietneho jedla...
... ono je v konečnom dôsledku jedno či prísne dodržiava diétu refluxáka, alebo papá všetko doradu... výsledok je taký istý... 😔

lenuska74
13. okt 2009

No kočky myslite zajtra na nás ideme nakoniec autom v tomto nečase do BA na IA

mixka
13. okt 2009

myslim myslim myslim a tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵

najjulinka
autor
13. okt 2009

držím palce lenuska

laculik
13. okt 2009

lenuska, drzte sa!

mixka
13. okt 2009

inak super, ze tento mesiac uvidim lenusku a juli 😵

mayap
13. okt 2009

lenuska,
aj my budeme na vás myslieť... 😉 😵 😵 😵

magimary
13. okt 2009

juli, čo máš s návratom? 😕
u nás ešte stále majstri dokončujú špárovačku kúpelne a potom už len krása... 😵
leni, máš skype... 😉 🙂

lenuska74
13. okt 2009

vďaka všetkým aj ja sa teším mixka len nech prežijem tu cestu a bude super 🙂
Megi vďaka si poklad ak to výjde tak máš na tom najväčšiu zásluhu 😉 😵 😵

magimary
13. okt 2009

jaj, kiežby to len vyšlo v dobrom (pre vás všetkých), 😔
čo tam po zásluhách... 😝 😉

magimary
13. okt 2009

juli, v tomto nemá návrat prsty!!! teda nei priamo a najmä nie organizačne... 😒 😉

najjulinka
autor
13. okt 2009

inak dnes pošli 2 sáčky na moč u Lucinky a nemame ani kvapku.... 😠 😠 😠 Neviem či te sáčky fungujua akú maju pravdepodobnosť uspechu... zatial len raz sa na čosi podarilo do sačka (nevylialo sa všetko proste).... to koli sackom na šťanku s prepačenim) asi budem musiť vyjsť do oho nečasu... keby na tom aspon pisali aku to ma uspešnosť, žeby som vedela či kupiť karton alebo kolko ich tak asi budeme musieť skusiť.... snad nebudem chodiť každý 2.den do lekarne po nich.... v takom nečase.. .brrrr...

mixka
13. okt 2009

my ked sme boli minuly tyzden na nefrologii sme vynimocne chytali do sacku, lebo sme neskoro isli chytat do skumavky, krpky boli vycikane a chytili sme obom plny sacok 🙂 nieco asi robite juli nedobre, ked sa nedari...

najjulinka
autor
13. okt 2009

vsak Lucinke aj v nemocnici sacky davalia z jedneho kvapku zachytili... a inak nič.. .a Karol dáva, lebo to v nemocnici videl... možno keby sme lucku priklincovalia a by sa nehýbala... ale postojačky priklincovať.... možno.. len mi to pride surové...

mixka
13. okt 2009

priklincovat nie, ale baby pri tom lezia a v pohode drzia. a nedokazali by ste lucku ukecat aby sa vycikala do skumavky ???

mixka
13. okt 2009

za nejaky super uplatok pochopitelne 😀

magimary
13. okt 2009

práve odišli majstri!!! 😵
máme krásnu prekrásnu kúpelnu a ostatné!!! 😵 😵 😵
a sme o 600€ ľahší... 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre