Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

marketka1
1. nov 2009

yukki IP 🙂

cairka
1. nov 2009

a ja som nenosila na IA nič 😕 teda hned na prvú som doniesla handrovú bábiku, ale aj tak ma vypoklonkovali, že to tam nemám nechávať 😠 tak čakala doma..našťastie nemusela dlho čakať 😎 ale ja som chodila na IA do DD, nie k profíkom, to je fakt

yukki
1. nov 2009

Cairka aj ja som to nosila skované v ruksaku...a interakčná miestnosť po nás ostávala akokeby tam vyčíňali zhulené veveričky...samé šupiny zo šišiek..ohryzené konáriky...kúsky kôry....

cairka
1. nov 2009

yukki, museli mať radosť 😀

najjulinka
autor
1. nov 2009

Tak všetkým teraz píšem, že prosim šišky , listy a podobné volovinky nosiť nemusia... Mne tu stačí 5 deti... Nechýbaju mi zhulene veveričky 😀 😀 😀 (manžel by najradej im aj keksy, piškoty, rožok, chleba a podoné "suché" poživatiny zakazal 😅 )

cairka
1. nov 2009

juli, ved nakáž, nech donesú kilo mrkvy a máš vystaráno, tú nenamrvia a ešte je aj zdravá 😀 😝

najjulinka
autor
1. nov 2009

No tu musim načistiť a aj uvariť. .surovú nedavam, lebo by sa ešte zadrhli... 😀 no a radsej uvariť ako nastruhať 😅 Inak dnes Karol doniesol plno hrušiek, djaaké jabká a ešte aj načistene orechy, takže mam tiež vystarano dnes 😀 Hruška s jabkom na olovrant nastruhane chutilo 😀

cairka
1. nov 2009

však zuby majú, nie? teda okrem domči 😝

najjulinka
autor
1. nov 2009

tu nejde o zuby.. .ide o pahltnosť a neposednosť... A aj Domča už má nejaké zuby v puse.. dokonca sa mi maí, že končne po dvojkách jej a jednotka rasti hore... jak drakula ked otvorí usta s tými dvojkami... 😀

cairka
1. nov 2009

no moje dieťa nepatrí ku kľudným deťom, ale mrkvu žuje od malinka. Ale je fakt, že u nás sa je posediačky, doteraz, aj sladkosti, aj obedy, všetko.

yukki
1. nov 2009

Ja som si Kiku zvykala...však tu sa drevo do pecí nosí tak tu tiež sa na zemi kadečo podobné povaľuje...a po vonku tiež...asi niet dňa, že by v ruke (a v dutine ústnej) nemala šišku, konáre, drevo, kamene (aj tie som nosila!-a jak jej chutili)...

cairka
1. nov 2009

teraz sa mi vybavil ten kameňožrút bábätko z nekonečeného príbehu, ked toto čítam 😀 😀 😀

marketka1
1. nov 2009

každý papá čo mu chutí 😀 Náš Kubo si dá aj z omietky, aj koberec skúšal 😉

najjulinka
autor
1. nov 2009

u nas bol na jesen celkom in "gaškan" 😀 😀 😀 žalud sa tiež páčil, len tá čiapka sa mu tak šmýkala, že po chvili boli deti na nerv, že to nedží ako Lego, ked sa to da na seba... 😀 😀 😀 no a listy su kapitola samao sebe... tretli sme sa s našou učtovničkou Zuzkou vonku... Lucke sa teta Zuzka moc páčila... Zdvihla zchodnika taký pošlapaný špinavy, potrhaný list a podavala jej ho... no tak teta Zuzka po chvili ho vzala, ked inak nešlo... na čo Lucka zhnusen sicht na ňu a okomentovala to, že "Béééé".. .no ohromná sranda, že čo za humus jej dala do ruky 😀 😀 😀 A šišky tiež može...

najjulinka
autor
1. nov 2009

jáááj ked sme pri omietke, tak Mareček sa nam konečne ulakomil na priečku.. ked pojde preč, tak malujem zas... dost dlho odolaval som myslela, že sa už do nej nepustí a predsa... Do nosneho panelu sa pustil rýchlejšie predtým...

najjulinka
autor
1. nov 2009

no Domča lubi koberecove chlpy, vlasy, omrvinky z koberca... no beee...

najjulinka
autor
1. nov 2009

No Lucinka má teraz zakazane všetko kyslé, tak svoje chute dnes ukojila jablkovými šupkami zo smetného koša 🤐 😝

marketka1
1. nov 2009

Keď to tu tak čítam zisťujem čo všetko Martinko neokúsil na papanie. 😝 Keď sme prišli z DD tak nevedel ani načo sú zúbky jedol len mixovanú stravu a to mal 2,5 roka 😢

yukki
1. nov 2009

To je ale strašné.. ☹ ...ani Kika teda moc neprežúvala, mala skôr anakonda štýl, ale tuhé jej nevadilo a hrýzť keď chcela tiež vedela...len keď som ju kŕmila lyžičkou tak hltala bez prežutia jedno aké supenstvo...

najjulinka
autor
1. nov 2009

No u nas každé dieťa čo prišlo, tak muž sa nemohol dívať ako je... Okrem Lucinky, lebo to nevidel, vide asi až po mesiaci pomaly a okrem Dominiky, lebo tá prišla ked ešte papala len mliečko a na mixovanú stravu nabehla tak akokeby to ona odvždy apapala... ale ostatné deti to muž sa divat nemohol... Ešte Mirke ku peknemu papaniu chýba trošku, ale je to na spravnej ceste...

cairka
1. nov 2009

ja sa tomu ani nedivím, ked som brala veve, tak som sa od švagrinej dopočula, že ani dieťa neviem nakŕmiť 😅 to povedala hlavná sestra v domove (nevedela, že sme švagrine 😉 ) na margo toho, že mne veve nikdy nezjedla všetko, čo nám nachystali na papanie... a ked som videla, ako to tam do nich štopú... chúdatka

marketka1
1. nov 2009

Tak to by som vám odporučila vidieť jeden DD tu u nás. ako sa dajú štopkať malé deti 1-2 ročné. Keď nezješ Tvoja smola. ☹

marketka1
1. nov 2009

Ideme už hajať Dobrú noc 🙂

najjulinka
autor
1. nov 2009

Ja som popridavala foto na FB 😉

martina_maxian
1. nov 2009

Juli, ja nie som na FB, prečo si to nedala niekde inde?? 😀 😀 😀 😀 aj ja chcem vidieť fotky.... 😉

najjulinka
autor
1. nov 2009

Zívam. Idem do hajan. Dobrú noc.

yukki
2. nov 2009

Dobré ráno!
Ani ja nie som na FB a tiež chcem vidieť fotky....

mixka
2. nov 2009

bre ranko 🙂 mne sa dnes taaaaaaaaak nechce vstavat ☹

yukki
2. nov 2009

Mixka, ta včera si nemohla ráno spať, a dnes sa Ti nechce vstávať???!!! 😀 😀 😀

mata2
2. nov 2009

ahojte,
mne zas zacina hekticky tyzden,kazdy den sedime u nejakeho lekara na kontrole... 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre