Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
4. nov 2009

no ževraj vtedy sa to črevami hýbe, tak je väčšia šanca na uspech, tak včera sme skusili tak a dnes skusime tiež tak
a aj lepšie deti obsedia... inak tak dlho neobsedia...

cairka
4. nov 2009

ahojte. my akurát raňajkujeme, dnes sme tiež potiahli do štvrť na deväť 😀
Juli, ty si nesťažuj, že vstávajú skoro, ale bud rada, že nemáš nespavca 😝 ale poteším ťa, veve bola nespavec a vstávala skoro a asi po 2apol roku sa to zlomilo.
a kuchynku tak kolo tých 3 rokov si myslím, že je akurát - ak ich to baví, vaneska varí už dávno, ale máme kamošku a tá o kuchynku ani pohľadom nezavadí 😀

mata2
4. nov 2009

mna svihne 😲
nemozem najist milkovu karticku poistenca....
to co som mu nachystala do karty je osvecenie o emisnej kontrole motoroveho vozidla 😅

yukki
4. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
4. nov 2009

mati 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marketka1
4. nov 2009

mata2 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maznačik mala by si mať už mail. 🙂

mata2
4. nov 2009

mne uz neni do smiechu 😕
ja ju fakt nemozem najist 😲

maznacik007
4. nov 2009

Therka, marketa1 ste pridane

no na stracanie karticiek mam slabost aj ja... potom dam urobit novu nastastie na pockanie a o par dni tu staru najdem

iank dobre ranko

cairka
4. nov 2009

mati, pozri do vrecka nohavíc, ktoré si mala oblečené, ked ste boli naposledy u dr - ja tam nájdem veľmi často 😅

yukki
4. nov 2009

Maťa volaj mužovi nech pozrie do techničáku!

marketka1
4. nov 2009

maznačik dik za vstup. predbežko Ti treba 3 krát dve Ti zoberú v podateľni a jedno Ti orazia s dátumom prijatia na súd.

marketka1
4. nov 2009

ja sa z toho Martina dakedy dobre že nepočúram . 😀 😀
Chodi kakať na veľké WC-ko a keď sa vy.. tak mi kričí aj keď som pri ňom volaj Tine volaj Tine úúúž. to mám z toho že mu človek povie čo má robiť a poriadne to nechápe ale podstatu pochopil. 😀 😀

magimary
4. nov 2009

tak sme doma z poradne.. 😝 😝 ale môj plán vyšiel dokonale...boli sme tam o hodinu skôr, čiže prví... 😅 , setsrička prišla až po mne a tak som jej henď vysvtelila, že sme nečakane do rána ochoreli, preto sme prišli prví, aby sme nenakazili zdravé deti v poradni, tak nás usadila na inej chodbe s tým, že ked príde lekárka zavolá nás ako prvých (hoci teda sme nečakali pred ambulanciou)...

u dr. sme pochodila tak, ako som predpokladala (larygnitis ako vyšitá... 🙄 😝 😖 ☹ ) a ako som chcela-urobili mu výtery z riťky a v utorok ideme na odbery, potom budeme vedieť, čo ďalej... 😕

najjulinka
autor
4. nov 2009

marketka sačky na moč Lucinke - potrebujeme odnies lekárke vzorku 😀 😀 😀

Inak dnes Mirka sa pri papní polievočky na desiatu vyčurala do nočníka... Začala sa čudovať, ale všetci sme jej tlieskali, že je šikovná, tak snad pochopí.. ale tvarila sa dosť nechápavo... ani sa moc nesmiala, netešila... Aj som ju hladkala, že možno tým pokrikom, že "Bravooo!" a otledsku nerozumie, ae nejak žeby sa tešila.. ked už jej tlieskali všetky deti, tka taký usmev na silu vyludila... ja neviem... niekedy neviem či chápe... bud sa rehoce nonstop, ale ked je dovod na raosť a všetci jej to dávame na jvo, tak nechápe...

očkovanie bola blekovka... zvladla som 4 deti držať.. som sa bala, že po dvoch ma muž vystrieda.. jemu by bolo fuk, že on podrží aj 4,a le dajak som vbehla do ambulancie a tak už to išlo rad radom....
trošku chaosu, lebo Lucka s Mirkou maju skoro rovnaké priezvisko... 😀 😀 😀

cairka
4. nov 2009

ja som dnes musela ísť niečo vybaviť a veve bola u deda a ked som prišla, som zaklopala, veve otvorila, usmiala sa na mňa, že "ešte tu chcem chvíľu byť" a plesla mi dverami pred nosom 😠

najjulinka
autor
4. nov 2009

Inak Mirka v domove na očkovaní asi nechápla... Bola taká ao vyoraná myš. .A neviem či zosamotného očkovania (išla prvá hned) alebo z toho , že je v domove a needela čo sa deje, či ju nejdeme dať späť.. .Ale neviem či by sa ona bála, kebyže ju dáme späť - ona je ešte taká ako my hovoríme "štátna" - hocikomu na ruky, hocikomu potulkať...

najjulinka
autor
4. nov 2009

Pre dvojičkove maniačky: - model nie je nový, ale farby su nove - moje oblubene : http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=1583718 🤐 😎 😀 😅 🙂 😉

magimary
4. nov 2009

tieto kočíku mi prídu dosť nepekné... 😝 (aj ABC design má taký a mne sa zdajú byť obrovské, nemotorné a brutus... 😅 ), v dd taký jeden je a úplne ho obchádzam... 😅 😝 😀

najjulinka
autor
4. nov 2009

toto by mal byť ABC 😀 No neodskušala som... mne sa pači viac PP a Inglesina.. koli tomu že tie korby idu až do lahu a tak... Také sedačky nemusim... ale farba pekná 😀 😀 😀 😅 Takú nerobí ani PP, ani Inglsina... 😀

martina_maxian
4. nov 2009

baby mne sa páči tento... 🙂 http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=1204012

najjulinka
autor
4. nov 2009

Ja lubim kočíky, kde deti sedia oproti sebe 😅 Moja uchylka... eviem či sa také uchylky daju dediť, ale aj mojej mamke sa páčilStegner oproti sebe a aj taký sme mali ako deti 😀 Tiež sa dalo dať aj za sebou , aj všelijak, ale používlaa len oproti sebe a ja tak isto Inglesinu používam... 😀

brulka
4. nov 2009

ahojte! mati aj mne sa paci ten co si vybrala - aj ja by som prijala ale samozrejme pre jedno dietatko. hoci clovek nikdy nevie 😀 co ho caka...

martina_maxian
4. nov 2009

ahoj brulka,,, no možno by nemusel byť čierny, ale nejakú inú farbu by to chcelo, ale páči sa mi... 🙂 Ja by som chcela aby detičky sedeli vedľa seba,,, aby spolu "komunikovali" no a aby vnímali aj okolie... 🙂 brulka a vy niečo nové?? 😉

marketka1
4. nov 2009

Tak my sme sa už uložili na spánok. 🙂 Boli sme na prechádzke v tescu a poviem Vám mám doma šikovnika Martina okomentoval všetko čo videl napr.vysávač na kobelec, (po ceste v Hornáde): voda lyba pláva, kôš fúúj hanba spinavééé. Asi mu začnem písať nejaký zošit veď on skoro každý deň niečo pekné povie ja mám strašnú radosť z toho Nášho decka malého. Keď sa ma manžel opýta či ma napĺňa práca s deťmi a nevadí mi že som celý deň doma s nimi sama neviem mu iné odpovedať len nech sa pozrie na deti.Veď sú také usilovné dúfam že im to aj vydrží. Normálne sa neviem dnes prestať tešiť. 🙂 🙂 🙂

martina_maxian
4. nov 2009

no a po piatku by som chcela deťom objednať takéto mikinky, aj keď tu sú asi len malé čísla.. 🙂 http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/d...
Juli aké číslo oblečenia nosia dvojky??? 😉

cairka
4. nov 2009

markétka, je úžasné ako martinko u vás rozkvitá 😵

matimaxi, pekný kočík 😉

najjulinka
autor
4. nov 2009

86 by som kupovala... Akože maju aj 80ku a v pohode, len každý strihje iný amože byť malé už... Takže 86 je tak , žeby aj bez odskušania malo byť dobré.

marketka1
4. nov 2009

Ku kočiariku pekný výber martinka 🙂 keby sme my mali raz dvojčence tak by som tiež brala kočiar vedľa seba a nie za sebou. farba asi zelenkavá v komb.čiernej. Zelenú mám rada. Doma sa na seba dosť napozerajú a nemusia aj vonku. 😅

najjulinka
autor
4. nov 2009

ja vedla seba nemusim, lebosa s tým nikde nedá.. aj dlhý obedzí (ked deti ešte ležkali) ale teraz v pohode všade... takmer ....

marketka1
4. nov 2009

julka na hromadný presun sú vymyslené autá, keď niečo treba ísť kúpiť tak veľká rodina toho potrebuje dosť takže zase iba autom kočiare sú skôr v takýchto prípadoch viac menej na prechádzku. aspoň podľa mňa. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre