Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

brulka
4. nov 2009

aha a to preco som si myslela ze riesis s tobikom skolu - asi som si to poplietla ☹
no kaselu sa tazko zbavit hlavne treba davat pozor na studeny vzduch ja som mala podobne v septembri az z toho bol zapal priedusiek. tak si na seba davajte pozor 😉 a hlavne zajko nech je chytro zdravucky!!!

mixka
4. nov 2009

magi, lebo je taky nejaky nemotorny a ked v nom sedeli baby, tak som ho nedokazala nadvihnut ako pri prechadzani cez obrubnik a neda sa tam ani dobre kde si nohou pomoct, co bertoni ma lepsie vyriesene a aj sedacky sa mi zdaju trosku vacsie

magimary
4. nov 2009

aha, mixka...kde ste ich "okukli" na živo? 😕
mala by som si to omrknúť...predsa len s to lacnejšie kočíky... 😔, aj keď ja ešte stále dúfam, že konečne budem mať super kvaliltný a všestranný kočík (keďže je to okrem detí 😅, môj základný pracovný nástroj... 😉 a keďže ho budem používať asi až do zničenia, skrátka stále...)...
uvidím, ale túžim po ňom... 😔 (po kočíku 😅 😉)...

brulka, to je v poho! 😅 😀 , ja riešim s tobkom aj s tomkom školu stále ( 😀 ), lebo čo chvíľa bude ďalší zápis a už nás to "potom"neminie...

magimary
4. nov 2009

ó, a brulka, určite si to nepoplietla Ty...to som Ťa zmiatla ja svojou "vyřídilkou"... 😀 a prívalom informácií (aj nepodstatných...čo teda žasnem, že som vôbec spomínala tobika a školu..., ani si to nepamätám 😅 )...

brulka
4. nov 2009

no to ste s matkou dva riesili ved ja vas vsetkych citam aj ked sa tu par dni neukazem tak rychlo dohanam aspon vecer to podocitujem aj ked niekedy ani napisat nestihnem. mam toho teraz dost 😒

zuzna.z
4. nov 2009

ahojte dievčatá, nemám čas si tu s vami písmenkovať dosť mi to chýba...takže iba v skratke, zajtra v dámskom magazíne hovorím o problémoch pri dojčení, ak niekto chce nech urobí kuk a opäť som rozbehla prednášky - pozrite na moju stránku....okrem toho, bude článok o profi v mamine - Vianočnom čísle....ahojte držte sa

magimary
4. nov 2009

ahá, tak to si spomínam 😅 , len som sa zľakla, že som o tom hovorila aj keď si bola u nás... 😅 😉
máš toho veľa v práci? zatiaľ Ti nikto z uradu nevolal opäť? bola si už v usmeve? čo manželík? 😕 😉

mixka
4. nov 2009

magi, v slimaku je obchod s kocikmi, samo sa vola a tam ich maju

magimary
4. nov 2009

aj bertoníkov aj chipolína?
to nie je až tak strašne od ruky..., tak ak bude čas (e nebudú peňeži na môj drahší Sen), budem si ich musieť naživo okuknúť...
dík za info! 🙂 😉
a cenovo tam ako vyjdu, približne ako na nete? 😕

magimary
4. nov 2009

ahoj zuzna! 😉
škoda, že vždy len nakukneš a zmizneš...
ani sa nedozvieme, ako žiješ, čo máš nové... 😅

mixka
4. nov 2009

bertoni nie, ten je smer na dolne hony

magimary
4. nov 2009

ešte som našla tento (dosť sa podoba na bumblerride, ale je o polovicu lacnejší) 😉:
http://www.babytrend.sk/hauck-kocik-roadster-du...

jáj,mixka, tak to už je teda poriadne od ruky 😝 ...

maznacik007
4. nov 2009

mary ten hauck sa mi velmi paci...

inak este raz

Dnes diskusia s T. Bouckovou
tu je link

http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Forums&p...

nedostanu sa tam ti co nepoziadali o povolenie vstupu. Teraz idem k sestre tak na pol hodku. Ak bude nieco trebva kludne mi napiste

a jedna otazka do plena o kolkej to presne ma zacat.. 😲 😅 ja sa hanbim ale presny cas mi vyfucal z hlavy

janivonbenji
4. nov 2009

maznacik, myslím, že bol spomínaný čas 21:00 hod...ak to nie je presné, tak ma niekto opravte... 😉

janivonbenji
4. nov 2009

julinka,
náhodou som si všimla kalendár a padlo mi do oka, že dnes mám meniny K !!! ...a jediného, ktorého registrujem, je ten tvoj, tak pozdravujem do košíc...a že veľa zdravia ...a detí želám 😀

martina_maxian
4. nov 2009

magi a to nám je načo?? 😀 čo si to sem dala za linky??? 😀

Juli jasné,,, tvoj manžel je Karol,,, ja mu tiež prajem všetko najlepšie a najkrajšie... 🙂

magimary
4. nov 2009

neviem, čo sa to tam hodilo za link? 😠 🙄
ja som tam dala video k tomu hauck duo kočíku... 😕 😒

magimary
4. nov 2009
najjulinka
autor
4. nov 2009

taký má jedna mamina čo sa poznáme z ihriska asi.. ja som ho skusila sie len raz, ale jednou rukou nehrozilo ani trošku.. aspon mne jednou rukou to nešlo, ale je to ajo zvyku

magimary
4. nov 2009

neviem, juli, ale to je asi riziko pri všetkých kočíkoch z netu, že či je pravda to, čo píšu v ponukách, či nie... rovnako to môže byť porblém aj pir tom drahum "bumbošovi" ( 😅 ), ako aj pir tomto...
ale čítala som naňho diskusiu a ľudia sú s nim spokojní, jedine, čo vadí sú nafukovacie kolesa, že praskajú... (a to má tiež aj bumboš 😒 )...
mne sa tento hauck pozdáva, len mi na ňom chýba nánožník,ale vraj sa dá dokúpiť nejaký uiniverzál... 😕 😉
každopádne by som ho ľahšie "uplatila" ako bumbleride...

najjulinka
autor
4. nov 2009

no s kolesami mala tiež dajaký problém...
a viem že aj napriek velkým kolesám sa priečila pri prechode cez kolaje električkové 😀 😀 😀

cairka
4. nov 2009

Ja som mala Hauck, síce jednoičkový, ale bol to perfektný kočík. Ale bola to staršia verzia nie s nafukovacími kolesami.

najjulinka
autor
4. nov 2009

a my mame doma Hauck.. .sce hračkarsky, ale.... 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eli77
4. nov 2009

AHojky...mam super spravu...zajtra si ideme pre Chanel 😵 😵 😵 a bude u nas do pondelka!!! 😵 😵 😵

cairka
4. nov 2009

wou, eli, super 😵 a to predbežko ste dali?

magimary
4. nov 2009

juli, a nebude to náhodou žena toho pána v diskussii, čo som čítala (??? 😅 ), lebo on tam spomínal porblematické prechody cez elektrčškovú trať niekde v kočšiciach (pri dargove)... 😅 😀
pohľadám tú diskusiu... 😉
tu to je (nejaký pán Marián):
http://www.kocikovo.sk/objects/product/comment....
😀

eli, a to sa vám ako podarilo? 😅 😵

marketka1
4. nov 2009

eli to je supééér 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
4. nov 2009

no asi ano... vola sa myslim marian... 😀 😀 😀 No pri dargove je tak prechod, že tam aj ja s Inglesinou s vele kolesami mam problem.... proste centrum Košíc... 😠

najjulinka
autor
4. nov 2009

no prečitala som si .. su to oni... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre