Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

janivonbenji
22. nov 2009

julinka a nenabúral sa ti do schránky niekto ???? 😒

najjulinka
autor
22. nov 2009

netuším janivonbenji

yukki
22. nov 2009

Od Cairka: ...jej zrušia ATB do žily a nasadia sirup a ak to bude OK, tak zajtra alebo v utorok domov.
😉

najjulinka
autor
22. nov 2009

yukki, že cairke s veve držím palce a pozdravujem.

najjulinka
autor
22. nov 2009

no už počujem Lucinku "Minkaaaaa. Minkaaaa. Minka nepi" 🙄 🙄 🙄 (= Mirka. Mirka. Mirka nespi.)

najjulinka
autor
22. nov 2009

idem si spraviť kávu. Snad ju aj vypiť stihnem...

janivonbenji
22. nov 2009

dnes sme prišli z kostola a jakubko sa ma opýtal :
" mamina, ako mi ježiško donesie darčeky, keď je pribitý na krížiku ? " - v kostole videl... 😨 🙂
...no a teď buď múdry, že čo odpovedať...ale povedala som mu niečo v tom zmysle, že on nech len pekne poslúcha a že ježiško, kedže je zázračný, tak už niečo vymyslí, ako mu tie darčeky doručí aj keď je pribitý na kríži...uf, zatiaľ mu to stačilo.... 😉

najjulinka
autor
22. nov 2009

janivonbenci.. no ježiško je slavny a na križi je len jeho socha v kostole. 😉

janivonbenji
22. nov 2009

aha, to si musím zapamätať do budúcnosti na vysvetlenie.... 😎

magimary
22. nov 2009

ahojte!
hlásim príchod zo Stredného Slovenska... 😅
išli sme napokon k manželovým rodičom (prastarká sa nejak nemá dobre) a vrátili sme sa dnes...vzuchom som kývala mati2 a dvojičkám... 😉 🙂

jani, treba nabudúce Kubkovi povedať, že Ježiš bol na kríži len chvíľu, potom sa stal Zázrak a on vstal a ožil a tak môže robiť zázraky aj dnes... 😉 😵 🙂

a otázka ohľadom laryng.kašľa-dávam Calcium a Fenistil a Ventolin cez masku... 😉 , nie je to síce účinok stopercentný (a kašeľ stále je), ale nejdeme do záchvatu a to je podstatné... 😉

blahoželám miškovi, laurike a mixiatkam! 😵

janivonbenji
22. nov 2009

jáj, vy ste už ostrieľané s tými odpoveďami pri deťoch, tak sa ešte mám čo učiť...inak ale tá tvoja magi je taká vlastne pravdivá a jednoduchá a úplne výstižná, ale v tej chvíli, keď sa ma pýtal, ma to takto pekne ani v päte nenapadlo...dík za inšpiráciu... ( ps : už som mu to povedala a hneď sa ma opýtal, že či je ježiško taký zázračný ako zázračný prášok z petra pana... 😉 a či ježiško vie lietať ?)

magimary
22. nov 2009

jani, to je jasné, že Ťa to v danom momente nenapadne... 😅 , preto ja som sa na podobné otázky pripravovala ešte v čase, keď som svoje deti nemala, ale animatorsky som sa venovala maličkým deťom na "stretkách"...
o to ide,odpovedať vždy pravdivo a prijateľne k veku (vždy, nielen v otázkach duchovna 😉 )
na Kubkove ďalšie otázky by som odpovedala ďalej asi takto nejako: " zázračný prášok v Petrovi Panovi je len rozprávkový a existuje len v rozprávke, Ježiš robí zázraky ozajstné aj v skutočnosti-napr. keď vyzdravie veľmi choré dievčatko alebo keď sa nájde stratený chlapček apod..."
a na tú ďalšiu: "Ježiš nemusí lietať-nepotrebuje krídla, On je všade okolo nás, i v nás, nemusí sa ani pohybovať"... 😉 🙂
ale, malý je úžasný... práve zažíva prvé stretnutia s Bohom... teraz je významné obdobie a záleží,ako mu ich priblížiš...aby mu bol priateľom a pomocníkom... 🙂

janivonbenji
22. nov 2009

magi 😵 😵 😵

najjulinka
autor
22. nov 2009

Ludia bacha!!! MMB je zavírený!!!!!!!!!!!

magimary
22. nov 2009

čooooooooooooo????????????? 😕 😲 😨
ja som ho práve otvárala...
a ako sa to prejavuje? lebo na mojom NB to ani nezbadám, ten je plný vírov nonstop...
nechápem... 😨 😕

najjulinka
autor
22. nov 2009

no my mame antivirak a ten mi to hlasil...

mata2
22. nov 2009

ahojte,
magi ty mavatko 🙄
to ste sa nevedeli zastavit??

yukki
22. nov 2009

Eli, Chanel je krásna...ale keď sa smeje je nádhernááááá 😉

lenuska74
22. nov 2009

😀 no megi super že mávatko 😀 mati to sa ti podarilo som sa normálne rozrehotala a to mi bolo pred chvíľou ešte doplaču 🙂

zicon
22. nov 2009

Je to mozne mne zavirilo moj e-shop, inac vypadli nejake prispevky odtialto. Najjulinka a aku email sluzbu pouzivas.

magimary
22. nov 2009

mávatko, aj mňa (nesmierne) pobavilo... 😅 😀 😀 😀
to na mňa naozaj sedí... 😀 , ja by som vás tak rada navštívila aj osobne, ale ked my ledva čakáme (a trpneme), ako zvládneme cestu až k nám domov... (s malým a nespiacim chorúšikom na palube 🙄 😒 )...
a tak vždy len mávam a prežívam... 😔 😅 😉

magimary
22. nov 2009

a leni, ešte som chcela, že tu máš nenormálne úžasnú fotku teraz!!! 😵
teda aj tá predtým bola,ale táto je taká mamičkovská.. 😵
a ešte mi aj pripomína elianu a chvíľami sa pristihnem, že si myslím, že opäť "prišla k nám" eliana... 😉

marketka1
22. nov 2009

nespite ešte? 😉 máte nejaký nápad pre interaktívnu hračku pre ročného chlapca Kubka?

magimary
22. nov 2009

nespíme... 😉
nápadov je veľa... a už tu boli viackrát spomínané...
ja uprednostňujem Fisher(-ky) Price...

najjulinka
autor
22. nov 2009

Páááá zajtra. Bikika už pýta papať a idem haji.

eli77
22. nov 2009

Ahojte...tak u nas stav...Tibi este stale chory, Marek dnes zacal laryngitidovo kaslat, Mia zdrava, a Chanel ma zvysenu teplotu...parada... 😠 a to zajtra sa mame hlasit v DD 😖
Inak mam novinku...Chanel dnes plakala za mnou 😵 😵 😵 to je dobry znak...nie? 😵
Yukki dakujem...vsak je kraaasna na tej fotke...ako mala eskimacka 😵 😵 😵

marketka1
22. nov 2009

eli fakt je jak eskimáčik 🙂 je peknučka to fakt. a že za tebou plače to je super rýchlo si ju namotala.

magi dík 😉 zajtra pokračujem dnes som už hľadala asi dve hodiny našla som niektore celkom pekné a praktické hračky

marketka1
22. nov 2009

dobru noc 😔

mixka
23. nov 2009

bre rano 🙂 ja som dnes v noci spala 3 hodiny, hlava ma boli jak kona, krize tak, ze som nevedla jak ma lezat a vonku leje totalne ☹ to bude den ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre