Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
23. nov 2009

neviem, ako je to finančne teraz... 😉
ja som robila prípravu s Návratom pred viac ako tromi rokmi a platil mi to dd... 😉 🙂
ale všade ti presne povedia...

a, ozaj, babky, za prípravu na pestu (v návrate) sa tiež platí? 😕

najjulinka
autor
23. nov 2009

tak pre profi prípravu začiatkom roku 2007 boli ceny takéto: Návrat 4000 Sk za 40hodín prípravy, Usmev 2000 Sk za 60 hodín prípravy 😉

magimary
23. nov 2009

za nás vtedy platili 3000 v návrate

lenkove
23. nov 2009

Navrat, nam vraveli, ze nieco sa dava, na obcerstvenie a tak, ale nie pripravu, neviem...

Baby, tak rada by som vas videla, ale cez BA mame len cestu, tam sa (tentokrat) neohrejeme, mm sluzobky vsetko pokaslali 😠 ale ak nahodou, tak sa ozvem 🙂 😵

laculik
23. nov 2009

"Pride" stal pred rokom 1000 sk na osobu, bolo jedno ze ci pestu, ado, boli sme v jednej skupine dokonca aj s profi a tie si potom dorabali 20 hod. navyse. Inak ani ja som nedostala ziadny prispevok na maleho... az po sude 😠 .
Juli a pozerala som si sumy co mi chodili a chodia teraz (upsvar) a vychadza mi to (aj po porade s maznacikom 😉 ), ze mi chodi ten prispevok 1200 sk (40 eur) 🙂.

najjulinka
autor
23. nov 2009

PRIDE 30hodinový stal 1000 Sk a 60hodinový 2000 Sk 😀 A tých 30 hodín je pomiešaný - ado., pestu, profi a tých dalsich 30hod je len pre profi nadstavbove... 😀

maznacik007
23. nov 2009

PRIDE uz nie je pomiesany... uz je oddeleny len pre profi ... a potom pre pestu a ado zvlast 😉

maznacik007
23. nov 2009

mary plati sa za pripravu na pestu v NArvate.. ty mne sa zda ze 30 eur alebo 40 eur na osobu

najjulinka
autor
23. nov 2009

fiiiha maznačik.. .no za našich čias dokonca neviem či profi dajaký nešiel aj s vychošmi do skupiny.. lebo PRIDE je aj pre vychošov...a mne sa zdá, že bol manželský par a sa rozdelili - jeden išiel s nahradkou a druhý s vychošmi, kedže aj vychoša alebo čosi také robil...

najjulinka
autor
23. nov 2009

ja som si na pestu robila prípravu v NO MIESTO POD SLNKOM zadara 😀 😀 😀 😀 😀

maznacik007
23. nov 2009

juli to je cerstva novinka... robi sa to tak cca mesiac.. lebo revidovali cely pride.. a aj sa to prepracovalo.

magimary
23. nov 2009

ahá, dík 😉
lenkove...a keď uý budete mať SVOJE dieťatko, neusadíte sa doma natrvalo? 😕 ako budete potom?...

maznacik007
23. nov 2009

inak aj my me mali na skupine aj vychovavatelov z dd aj profi rodicov aj socialne prac. takze tiez taky mix..

lenkove
23. nov 2009

Mary,
jasne, hned ako porodime 😎 🙂 😉

magimary
23. nov 2009

jáj, tak to sa teším dvojnásobne (za Teba, aj s Tebou)... 😵 😵 😉
s bábätkom aj za bábätko... 😉 😵 😵

magimary
23. nov 2009

pekný čas...
idem haji... 😉

najjulinka
autor
23. nov 2009

no nam myčka domyla, tak tiež by som pomaly mala isť.. len očakavam, že domča bude hned hore.... 😖 ked lahnem

najjulinka
autor
23. nov 2009
najjulinka
autor
23. nov 2009

http://www.dvojcata.kat.cz/Pokojicky2.html - Markétka a Mareček su mená dosť IN 😀

mixka
24. nov 2009

dobre rano 🙂

zicon
24. nov 2009

Dobre rano, ja som to dobrovolnictvo myslel v tom zmysle ze by sa niekto staral o deti ma zaklade preverenia dobrovolne, ze by nebol zamestnancom DD, ale robil by to vo svojom volnom case, nie ako zamestnanie. Tento model by bol vhodny pre deti 3+, ktore oni tak radi stahuju do DD

lenuska74
24. nov 2009

dobre ránko tak ja letim mame dnes tiež lekársky deň ☹

mixka
24. nov 2009

lenuska, tak dobre porieste 🙂

najjulinka
autor
24. nov 2009

dobre rano. kávičkujem, keksikujem.

maznacik007
24. nov 2009

no takze situacia u nas... aj ja aj NInka mame teploty Ninka do 40 tky ja do 39 hrozne kasleme Ninka aj zvracia... a boli nas cely clovek... Danko isiel k babke... aby sme ho nenakazili a muz tu chodi s ruskou.. 😀 takze u nas lazaret..

najjulinka
autor
24. nov 2009

U nas len Marketka a vyzerá to na zuby, lebo oná má tam kde sa jej reže stolička až krvavočervenú farbu... ale inak je v pohode, skáče, hrá sa... toršku umnaukaná bola viac v tom, že sa na nu človek len krivo pozrie a už ide do plaču, ale hned zabudne a skače dalej....

brulka
24. nov 2009

dobre ranko vsetkym! maznacik, no esteze ta humor neprechadza a tvoj manzel je taky obetavec a ostal s vami v karantene aby sa postaral 😀 . tak sa liecte - tento rok je nejaky zly na priedusky aj u nas v praci polovica kudi kasle tiez to nema daleko k lazaretu 😖 . vsetkym lazaretnikom skore uzdravenie!

brulka
24. nov 2009

a ked sa vyzdraviete mohli by sme sa opat stretnut 😉 mata maxka sa urcite prida ved ona uz tusim ide aj dovolenkovat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre