Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
24. nov 2009

a všetko naj mixkiným dvojkám k 2.narodkám

magimary
24. nov 2009

dobré! 🙂
aj ja prajem všetko naj mixiatkam, elianinej chiarke a mojho manžela mamy ( 😅 -má meniny 😉 )

brulka, teraz pozerám, že ja som ti ešte stále neodpísala... musím to napraviť (teda chcem 😅 )

martina_maxian
24. nov 2009

dobré ránko prajem,,, kávičkujem.. a hrozne ma boli hlava... Prajem tiež všetko najlepšie mixiatkam,,,
No a so stretkom súhlasím... Ja som v podstate v práci už asi len tento týždeň, a možno kúsok s budúceho... A ak nám po súde dajú deťúrence, tak ja už budem silno dovolenkovať.. 😀 😀 😀 😀

yukki
24. nov 2009

Chiarke všetko najlepšie! Mixiatkam všetko najlepšie! A hlavne všetkým deťúrencom veľa zdravíčka a veľa príjemných chvíľ s maminkami a tatkami!

magimary
24. nov 2009

matimaxi, že "dovolenkovať"...
pojem MD určite vymyslel muž, takže my ženy ho radšej nepoužívame... 😀 😀 😀
a ako si dopadla v nemocke? 😕 😉 😉

maznacik007
24. nov 2009

hej so stretkom suhlasim ked sa dam dokopy...

vsetko najlepsie oslavencom...

martina_maxian
24. nov 2009

magi,, to máš asi pravdu,,, 🙂 ale ja myslím, že pri deťoch to bude predsa len niečo úžasné v akejkoľvek oddychovej forme... V nemocke bolo fajn, primár mi dal batoh plný sladkostí a povedal, že najbližšiu kontrolu mám 18.12, tak mám prísť z celou rodinou, a dá my ešte jeden, aby si malý nezávdeli.. 😀 😀 😀

lenkove
24. nov 2009

Lenke a Laure vsetko naj 😵 😵

lenkove
24. nov 2009

Chorusikovia, liecte sa... Maznacik, teba tie choroby akosi prenasleduju ...

ja som v noci strasne blbo spala 🙄 fucalo a prsalo.. ale rano mi nevyspatej zlepsilo naladu,ze idem na navstevu 😵 k jednej mamicke a hlavne malemu fesaciskovi 😀 v lete sme boli kamosi, dufam, ze na mna nezabudol 😉 tak sa tesim.. 😵

mixka
24. nov 2009

yukki, mixiatka velmi pekne dakuju 😵 😵 😵

laculik
24. nov 2009

mati, ty optimista, ze v oddychovej forme. Ja sa po kazdodenej rannej "rutine" s detmi, od ranajok, cez obliekanie, hranie, vencenie psa atd neuveritelne tesim do roboty (a to MM ma kolkokrat necha par minut dlhsie pospat a nachysta rananky on)! Pre man je robota oddych 😅 a relaaaaaaaax.
mixkiatkam vsetko naj! a ostatnym skore uzdravenie.

maznacik007
24. nov 2009

tak 8.12 mame rozhodnutie pravoplatne... 😵 😵 😵

magimary
24. nov 2009

super!!! 😵
my ideme v ten deň na gastro... 😝 (s mojimi chlapmi a dúfam, že nám vezme aj Zajka, dnes to má mužík vytelefonovať 😕)
ja som chorá z toho zajkovho trávenia... už bolo dobre, keď som ho mala na diéte a teraz som mu ju musela vysadiť, aby potom nemal vyšetrenia falošne negatívne... 😒 , ale teraz bez tej diéty je to zase strašná fuška... desaťkrát denne ho komplet prezliekam (a kúpem), čo je total prek...ný... a samozrejme väčšinu dňa premrnčí, čo ho asi bolí bruško... 😔 🙄 ☹
och...
len nech nás toho 8-eho vezme a komplet prešetrí...(čo zrejme ale nepôjde bez hospitalizácie)...

laculik
24. nov 2009

maznacik 🙂
magi, nezavidim 😖 . aj nasa mala bola grckos, ale len taky mierny, ale stacilo mi.

maznacik007
24. nov 2009

no trvalo to dlhsie.. lebo babka si neprebrala rozsudok... ale som rada neriesim.. uz sa tesim... 😀 😵

magy chudak zajko.. no nech sa to presetri poriadne... babuliacik maly.. a nech uz ma pokoj

martina_maxian
24. nov 2009

laculík, tak takú robotu ti potom závidím,,, 🙂 🙂 🙂 Ja mám od rána do večera nonstop za zadkom šéfa, ktorý je čisto ješitný chlap... a neustále počujem Martina máme také stretnutie a toto pripravte a ideme na stretnutie tam a ešte to a tam.. a potom príde jeho milenka a manželka zazerajú po mne, ako keby som ho chcela neviem čo... 😀 😀 😀 😀

martina_maxian
24. nov 2009

baby, volali z Rožňavy... ☹ máme súd 8.12. o 11.00.. ☹ ☹ ☹ Normálne to zas posunuli o 5 dní neskor... No dožijem sa ja tých detí niekedy?? 😢 😢 😢 😢

mixka
24. nov 2009

dakujeme laculik 😉

mixka
24. nov 2009

neboj mati, na vianoce mas deticky doma, len bud trpezliva a dobre to dopadne 🙂

martina_maxian
24. nov 2009

som trpezlivá, ale stále sa niečo prekladá, no a vždy na neskôr, nie skôr,,, ☹ ☹ A ja tu už dni a hodiny rátam,, 😉

maznacik007
24. nov 2009

hej mati verim ti ze je to des.. to cakanie....

nejde mi fcb takze asponu tu

mixiatka vsetko naj k vasim narodeninam.. 😵 😵 😵

laculik
24. nov 2009

mati msis to uz vydrzat 😕 , aj posunutie sudu, aj debila sefa! ja mam najlepsiu sefku na svete 😀 😀 😀 😀 , aspon tak podriadeni hovoria 😀 .

laculik
24. nov 2009

inak, ako je to potom (uz si nepamat), musis pockat az na spravoplatnenie rozsudku a potom mozes ist po deti. ci?

eliana
24. nov 2009

jej chirka akuje a pozeram ze dnes neoslavuje jedina 😀 len este neviem aku oslavu nachystam dnes 😅 asi kupim pizzu a nejake kolaxce ci coo 😀

eliana
24. nov 2009

baby ale teda niektore tie sumy nie su male 🙄 my teraz financne sme dost blbo 😝 ale ja uz musim cosi spravit,aj ked muzovi sa to nejak nepozdava,ze potom prideme o moznost is na vylel,do dovdla a tak,bez deti uz troch sa tazk zbavuje 😅 a este babatko...hm a ze ako na dovolenku a tak ☹

maznacik007
24. nov 2009

no tam pokial sa to nebude dorucovat matke tak sa mozu vzdat odvolania a mozu ist hned... treba sa to spytat aj my sme sa na sude pytali sudkyne ze komu sa to bude dorucovat... a u nas sa to aj tym co tam neboli takze bolo zbytocne sa tam vzdat odvolania.. ale u martinky by sa to malo dat.. deti su pravne volne idu do adopcie.. takze tam by nemal byt problem

eliana.. necitala som to dozadu takze neviem ake sumy.. my sme to tiez nemali ruzove ked sme si maleho zobrali tak muza prepustili z roboty.. ale do sudu uz mal druhu... takze ok.. nakoniec..

najjulinka
autor
24. nov 2009

martina ked to už neposunu, tak to bude OK, ale bojim, že posunú zas.. .na nervy.. to ako tak možu posuvať...??????

eliana
24. nov 2009

maznacik, no ja myslim sumy co sa plati za pripravu na profi, dam 2000-4000 a ak sa nezamestnam potom tak cooo

maznacik007
24. nov 2009

pocuvaj martina len si daj pozor... a zavolaj na vasu socialku ci im neprislo zo sudu ze maju ist k vam este raz na posudenie pomerov.. lebo na nasu to prislo pred sudom.. a oni zabudli ale ja som proste kontrolor sak ma poznate tak som im volala tyzden pred pojednavanim a spytala sa ci je vsetko ok.. ci neprislo im zo sudu nieco.. a pod.. a oni ze jez...i ano prislo.. ale doriesili sme to.. 😉 aby to zbytocne neodrocovali.. kvoli takym somarinam..

maznacik007
24. nov 2009

jaaj eliana jasne.. chapem.. ja som chora tak mi niekedy nedochadza... 😅 skus zajst na upsvar.. viem ze sa to robilo aj za menej cez nich.. ked si znevyhodneny uchadzac o zamestnanie.. a teraz je na to projekt z EU

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre