Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

laculik
1. dec 2009

tak napis ako by si prisla, a teda prisposobime tebe kedze dochadzas. a mas to blizsie k magi?, tak tam dojdem po vas... ja nemozem 10teho. inak hocikedy.

mexx
1. dec 2009

Magi, sakris, ty preco nemas este ten dom dokonceny? By som priviezla decko s muzom k vam, s tvojim tatikom a deckami by som ich nechala, my by sme sli na zatah, a by sme vtierkavo u vas prespali. 😅 Tot moj brilantny spontanny plan. Akurat ze mozeme hovorit najskor tak o velkonocnom stretku. 😀

magimary
1. dec 2009

no, mňa to napadlo tiež, mexx 😀 , ale nejak nemôžem uveriť tomu, že by sme za tri dni stihli dokončiť cca 100m2... 😀
ale na veľkú noc by to už možno šlo 😅 (dúfam 😝 )...

mexx
1. dec 2009

Nuz, budete musiet postavit na zahrade stan. 😀 My si dame na noc trojo ponoziek a aspon dvojo trenirok, a vytrimeme... 😎

mexx
1. dec 2009

No tak ja sa pre dnesok lucim, idem sa ukladat na spanok, lebo ktovie, co za cirkusy nas v noci zas cakaju... Bru noc. 😔

magimary
1. dec 2009

bru, bru... 🙂
ja ešte nie, ešte sprcha a možno potom 😅
ale všeobecne to tu nejako zamĺklo... 😕 😅

eli77
1. dec 2009

asi aj ja idem spat...nejak som sa zacitala do clankov Natalky Blahovej...a placem...placem...placem...joj musim sa ukludnit...

magimary
1. dec 2009
martina_maxian
1. dec 2009

no všetci už išli späť... 🙂 ale mne sa nechce ... 😉 eli a ty neplač... máš doma nádhernú Chanelku.... 😉

eli77
1. dec 2009

mary ja som citala toto a mam dost...http://nataliablahova.blog.sme.sk/c/202630/Co-s...

eli77
1. dec 2009

matka ved ja nechcem plakat, ale bohuzial takych sadistickych vystupov som bola aj ja(vlastne boli ...aj s MM) svedkom v dd v NR a je mi z toho zle...

magimary
1. dec 2009

no, a k tomuto, eli, ti poviem len jedno...
" tamto" osobne poznám a chlapček spomínaný v článku bol istý čas (a stále vlastne je, len už sa s ním nestretávam) mojou srdcovkou... 😔 😢

eli77
1. dec 2009

fakt? Boze to je strasne...je mi normalne zle... 😢 a este je v dd?

magimary
1. dec 2009

a naty má týchto reálnych "záznamov" oveľa viac... a všetky volajú do neba...
takže,aj ty si zažila? a už chápeš, prečo sme sa zhrozili,keď si povedaLA, odkiaľ chanie je?...

magimary
1. dec 2009

ozaj, mati, máš už tie sedačky v albume? 😕
musím mrknúť... 😉

eli77
1. dec 2009

ja viem...a chapem...a je mi zle...a chcem stm nieco urobit...len sa citim taka bezmocna...vie stym spravit nieco obycajny clovek? Citim vsebe taky spravodlivy hnev a potrebu nieco spravit bo mi to roztrhne vnutro...poznas ten pocit?

martina_maxian
1. dec 2009

magi nemám ich ešte ani odfotené,,, ale zajtra už určite pofotím a dám do albumu, akosi teraz nič nestíham... 😒

eli77
1. dec 2009

Matka a pockaj ked uz budes mat doma svoje nadherne dvojicky...potom len nebudes stihat 😀 😵

magimary
1. dec 2009

poznám, eli, veľmi dobre... 😔
a aj preto som odtiaľ odišla...lebo tam sa v mene šetrenia upierali deťom šance na dôstojný život (nie nadštandarný, iba úplne obyčajný-mať plienku na zadku a nebyť tým piatym dieťaťom, ktorému sa už neujde)...
a nielen preto...
ale... 🤐

martina_maxian
1. dec 2009

baby je to fakt hrozné,,, toľké zlo a páchané na tých najnevinejších, ktorí za nič nemožu... Chúďatka detičky... 😢

eli77
1. dec 2009

mary a ty si bola v tom dd profi? Dobre som to pochopila?

magimary
1. dec 2009

jéj,všetkysme stihli napísať v rovnakom (peknom) čase 😉

snažím sa odľahčiť túto ťažkú nočnú tému... 😔 🙂

nemôžu a nevedia sa brániť..., na takých sa najlepšie pácha...

martina_maxian
1. dec 2009

eli ja som bola včera aj dnes po 12 hodín v práci,,, teraz ešte varím na zajtra a trochu sedím tu pri vás...a hrozne ma bolí hlava... Chlap ráno vstáva o piatej, tak ten tu už spí... takže takto ja nestíham... ☹ ☹ ☹

eli77
1. dec 2009

Matka tak to je na figu...
Mary dakujem za odlahcenie... 😉 😔
Idem este trosku citat CHatrc...volajako sa neviem dostat na koniec tej knihy..aj nad nou furt placem...az mi to je divne ze aka som posledny cas citliva...zeby som bola tehu? 😀 😀 😀

magimary
1. dec 2009

ospravedlňujem sa za tie spojené slová,ale nejak sa mi kazí medzerník... ( 🙄 ) a potom mi to spája celé vety do kopy... niekedy si nevšimne a neopravím...
eli, nekomentujem... máš IP

magimary
1. dec 2009

touž sú, eli popôrodné hormony-kojacie... 😉 😅
idem aj ja už do tej sprchy...
papa! 😔

eli77
1. dec 2009

mary 😀 😀 😀
Krasne sa vyspinkajte...papa

martina_maxian
1. dec 2009

tak teda dobrú noc dievčatá a krásne sny prajem... 🙂
eli aj ja som čítala Chatrč, je to skvelá kniha.. 😉

magimary
1. dec 2009

aj ja budem čítať...
keď mi ju kamoška požičia...zatiaľ ju má požičanú (niekomu inému)..
ale už ozaj pá!

lenkove
2. dec 2009

no tu sa spiiiii, dobre raaaaaaaaaaanko 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre