Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

laculik
3. dec 2009

tu sme, ja citam s malym Nodiho a mala je na jude so starkou. mli sme ist vecer na akciu (moc sa mi nechcelo), ale vsetci su chorlavi, tak akcia je zrusena. ani svokra ku nam nepride - varovat, tym padom 😀 😀 😀 .
Moja svagrina bola u usneho s malym, ze je hluchy a usny sa jej zarehotal, ze nebojte on dobre pocuje, ale len to co chce 😀 .

magimary
3. dec 2009

vidíš, zicon, ani radu nepotrebuješ! 😅 😉 😀
aká bolesť, taká masť... 🙂

laculik
3. dec 2009

magi, ale ja som nechcela davat malu do narkozi, take zle to nemala. A to co robili malej bolo nie len v uchu ale aj na roznych castiach lebky a rozne ine. Sak ujo sa o nu postaral 😉

martina_maxian
3. dec 2009

no a čo teda? ideme na tie vianočné trhy?? je stanovený nejaký termín?? Dnes mi písala aj pupaviena,, že by s nami išla,,, Ja ju veľmi nepoznám, len občas mi napíše,,, tak by nás asi bolo dosť, nie??? 🙂 🙂 🙂

laculik
3. dec 2009

stretko: tak davam navrh napriklad streda 9teho? vecer o 19tej?

zicon
3. dec 2009

Martina_maxi ty mas sud buduci tyzden nie??

martina_maxian
3. dec 2009

áno zicon, súd mám v utorok, takže laculík, pre mňa vešmi zlý termín... ☹ ☹ aspon piatok by to mohol byť nie?? 🙂

laculik
3. dec 2009

ok tak piatok 11teho?

magimary
3. dec 2009

hej, súhlasím radšej s tým piatkom (aby mohla aj matimaxi... 😵 )...

zicon
3. dec 2009

A preco ??

magimary
3. dec 2009

hej, zatiaľ by mohlo byť.. (ak náhosdu nebudeme mať práve vtedy ďalšiu session v Návrate, ale to by sme možno potom nejako spojili, lenže boli by sme boli všetci... 😝 😀, čomu som sa chcela vyhnúť...)...

a laculik, však jasne, že sa postaral, veď videl, aká je miera poruchy, tak podľa toho postupoval... 😉
no, u macky boli všetky predošlé vyšetrenia zlé..., preto chceli aj vyš. v spánku...

magimary
3. dec 2009

už píšem ako tatár... 😝 😀

zicon, čo prečo? 😕

martina_maxian
3. dec 2009

magi, myslím, že ti všetci rozumejú... 🙂 🙂

zicon
3. dec 2009

V stedu aj Ja sluzim

martina_maxian
3. dec 2009

laculík, počuj a tá tvoja malá jedného dňa obráti to judo proti tebe, nie?? 😀 😀 😀

zicon
3. dec 2009

Ja som toto :no zicon, súd mám v utorok, takže laculík, pre mňa vešmi zlý termín...

precital takto::no zicon, súd mám v utorok, takže laculík, pre mňa veští zlý termín...

a je ze preco vešstí???

magimary
3. dec 2009

mati, myslíš?
lebo už mi bolo neraz povedaná, že sa komplikovane písomne vyjadrujem... 😅
ja chcem do jednej vety nasúkať tisíc vysvetľujúcich detailov až je to úplne nezrzumiteľné... 😝 😅
aj ked vyššie som samozrejme narážala na tie preklepové chyby v texte 😝 😅

magimary
3. dec 2009

ahá! 😅
dík za objasnenie, zicon... 😉

martina_maxian
3. dec 2009

ale magi,,, ja už nemyslím, ja viem... 🙂 😀 😀 píšeš veľmi zrozumiteľne a preklepy robíme všetci, tak sa s tým vôbec netráp... 😀 😀 😀

zicon
3. dec 2009

Ja som sa zlaku že Laculik veští

magimary
3. dec 2009

no, nemám ten pocit, okrem mojich dysgrafických a ziconových dysortografických preklepov tu nikto tak "netrieska" chyby širinu marinu... 😅

zicon
3. dec 2009

zlaku - zlakol

zicon
3. dec 2009

ty si dysgrafik???

zicon
3. dec 2009

Moje y a i tu nikto neriesi.

magimary
3. dec 2009

no a, nevidíš?! 😅
nie nejaký ťažký, ale niečo tam v hlave zlyháva... 😉

magimary
3. dec 2009

neriešime...
ale vidíme..., ale berieme ako fakt... 😉

zicon
3. dec 2009

Dysgrafia je o zlom čitani nie ?? takže nevydim.

laculik
3. dec 2009

magi aj ja som daco, len to po sebe citam a opravim, tiez mi behaju pismenka ako chcu 😀
martina, nepouzije to proti mne, prave naopak. a okrem ineho aj keby daco skusila, ja mam veeeeeela sily! to aspon tvrdi moj trener 😅

magimary
3. dec 2009

nie, o zlom písaní 😉
o "zlom" čítaní je dyslexia 😉 🙂

zicon
3. dec 2009

Nevydim - nevidim jezkovy oci tak to vyslo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre