Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
13. dec 2009

brulka, ako sa máš? 😅
čo máte nové? 😉 🙂

brulka
13. dec 2009

ahoj magi. no ja som prave nasla na nete clanok list a placem ako male decko. ten list si musela pisat ty a nikto iny. dufam ze aj nase dietatko bude u takej uzasnej profi maminy ako si ty!!!

lenkove
13. dec 2009

ahojte!
tak ja som slamenna vdova 🙄 ale co je pozitivne, penazenka sa nasla! a vsetko v nej, vsetko! 😵 😵 🙂 🙂

Lucke vsetko naj 🙂 idem si urobit kavicku a este vas skontrolujem 😵

magimary
13. dec 2009

brulka, ale prosím Ťa, ako si na to prišla, že ja? 😅 😨 😀 ...
neplač...všetko je dobré a všetko je tak, ako má byť... 😵
ale pýtala som sa, či máš niečo nové 😉 😅 , či ešte nie set náhodou tehotní? 🙂

leni, no ja nechápem...ale opäť raz zase platí "PSS"... 😉 🙂

magimary
13. dec 2009

ó, a brulka..., bude mi cťou vychovať pre Teba jedno krásavčatko... 😵 😉 🙂
len aby to potom nebolo za dlho...
tak ti radšej sľúbim, že ti pripravím (na cestu) súrdenčeka pre vaše prvé... 😅 😵

martina_maxian
13. dec 2009

ahoj brulka,,, no aj ja som zvedavá, či máte niečo nové... 🙂 u nás je to úplne skvelé... veľmi sa tešíme... obavy v našom prípade boli úúúplne zbytočné... 😉 😉 😉 😉

brulka
13. dec 2009

magi ty si to tak krasne dojimavo napisala ze sa neda neplakat. a urcite si to ty bola.

ale neboj inak sa mam fajn to len tie krasne slova ma nejak dojali. mame sa fajn, dalej cakame a tesim sa tu s babami z dobrych noviniek, tehotenstieva porodov 😵 😀 😵 tak to mi dodava nadej ze aj my coskoro snad otehotnieme 😉

moja maminka sa ma rovnako, stale musi lezat, slabne nam - dufam ze jej lekar dovoli buduci tyzden zacat chodit. nechapem ze je nase zdravotnictvo na tom tak ako je. keby jej aspon nejaku fyzioterapiu predpisali, ale to by som asi moc chcela. ja dnes oddychujem teraz je tam segra a dnes tam ma aj kamaratku-kadernicku tak nam okrasnie snad jej to spravi lepsiu naladu.

brulka
13. dec 2009

matka no nove mame ze sme v poradovniku zase poskocili na 39-miesto. ako tak ratam tak sa hrnieme vpred rychlostou 20 miest za jeden mesiac. takze uz snad dlho cakat nebudeme 😉 . ked tak rozmyslam tak je nase dietatko uz asi narodene. dufam ze je u nejakej dobrej profi maminy - u tak dobrej ako tie nase tu z kona 🙂

a co vasi certici co takto cely den spolu vymyslate? citate si knozocky? skladate puzzle? uz ste stihli nakupit hracky?

martina_maxian
13. dec 2009

brulka, tak to je super,,, veľmi sa teším s vami a držím palce,,, aby to bolo čím skôr... 🙂 čertíci sú moje veľkéé pokladíky... hráme sa, staviame komíny, naháňame sa na odrážadlách a tak... niečo sme kúpili, niečo dostali.. tak super... no a tešíííme sa na vianoce... 🙂 🙂

lenkove
13. dec 2009

Brulka
tak to takou rychlostou o mesiac 🙂
Julinka, aj ja by som chcela.. poslem ti cez IP skype, dakujem 😵

inak, my uz mame dohodnutych tolko veci, postele, skrinu, uz len postielku (neviem ci kupime, alebo skusim od tety vydrankat, synovcekovia su uz skolaci a dalsie babo sa necrta 😉 ) vybavit ... a nieco do obyvky vymysliet.. do konca januara to mozeme byt zariadeni 😵 😵 (mame prazdny byt, iba s linkou v kuchyni... 😉 ) a potom len dufat, ze mm dostane povolenie od zamestnavatela na rodicovske mesiace... take 4-5 by boli super 😵 so zmluvou jeho este mozu byt problemy 🤐 lebo to ma delene, ze do jula na jednom projekte a od jula na druhom a ma teda dve zmluvy, no ale ta druha este nepodpisana zhora 😕 tak uvidime... ale uz citim, ze aj pod most pojdem, fakt mi to je jedno 😀 nejako to vybavime... jjoj, ja sa uz neviem dockat 🤐 uz teraz ju lubim.. som blazon? Povedzte, som blazon? 😵 😀

lenkove
13. dec 2009

a dumam ako skrinu do spalne.. najprv som chcela objednat, taku s farebnymi dverami /jelsa modra krajne a stredne nieco svetle/, ale teraz bracho robil doma sam, len si dal narezat dosky a ze to spravil za 3 dni.. vyslo ho to na 400 e.. Mary, vy ste teraz robili skrinu, mozes mi poslat v IP cenu, prosim? 😵dakujem...
postel budeme mat z masivu, kmotor mi obvolal stolara 😵 uzasny chlap ten moj kmotor 😵 sa tesi ze budeme mat dievky v rovnakom veku 😉 😵 ze za 3 tyzdne bude hotova..

lenkove
13. dec 2009

a tu bolo stretko 😵 aj ja chcem fotkyyy 🙂
Inak, Smejka je s Matusikom v nemocke, ze ma asi salmonelozu maly... 😔

brulka
13. dec 2009

no leni co ty si vsetko zvladla za par dni vybavit uzasneeeee 😀 😀 😀 a kocar uz je tiez vybaveny?

magimary
13. dec 2009

leni, brulka, máte IP... 🙂

matimaxi, aspoň vidno, že všetko je tak, ako malo byť!!! 😵
blahoželám Vám ku krásnej rodinke!!!

lenkove
13. dec 2009

Brulka
kocar, to je ina kapitola 😅 tam som v koncoch 😀 pre osemmesacnu slecnu uz netreba vanicku, nie?
ale zase mozno este nesedi, neviem aka je sikovna a to by sa mi potom aj vanickou zisiel, aj na spinkanie a tak.. ze by som kupila taku trojkombinaciu, lebo to nie je taky velky rozdiel v cene a zijde sa aj k druhemu babatku 😉 no to este neriesim, spytam sa profimamy ako je zvyknuta mala 😉 alebo? pomoc?! 😀

brulka
13. dec 2009

no leni urcite sa porad. vanicku uz asi vyuzije minimalne ale ktovie 😉 treba mysliet aj do buducnosti. ak by vam mal kto pozicat kociarik s vanickou na tych par mesiacov tak pozicajte a kupte potom radsej volajaky super lahunky a prakticky sportacik. do toho sa vam oplati investovat. ak nie tak by som asi kupila nejaku trojkombinaciu bud novy alebo z druhej ruky. takto ja uvazujem do budcnosti lebo tiez pocitam ze nase dietatko uz par mesiacov bude mat ked k nam pride 😉

moja segra mamina dvoch pokladikov mi totiz vravi ze tie trojkombinacie su o dost tazsie a akesi neobratnejsie ako ked mas solo sportiak. a vraj je dnes problem kupit taky kombinovany ktory by mal dostatocne velku vanicku. s dievcatkom to asi nebude take horuce ale chalani ti su zvacsa vacsi a mas ich tam potom problem narvat. a to ked este nesedia tak by mali mat chrbatik narovno na pevnej podlozke. to zas sportiak celkom asi nesplna 😒. najlepsie vyrazit do obchodov a nechat si poradit od predavaciek. nazivo najlepsie vyskusas. vela kocarov je dnes modernych a krasnych ale su pre deti nepohodlne, nedaju sa dobre polohovat - napr nanoznik maju na fest takze ti tam ditko sice s chrbatikom do lahu dostanes ale nozicky ostanu visiet a tak. to treba vsetko live preskumat!!!

lenkove
13. dec 2009

no veru veru Brulka, treba vseto preskumat 😕 som nevedela ze tie krojkombinky su tazke... no jo, uvidime.. stary s vanickou mi isto bude mat kto pozicat, o to nejde, tiez som na to takto dumala.. 😉

brulka
13. dec 2009

leni neviem ci vsetky su tazke - vraj chico su super - to je nazor mojej segry co ma dve deticky rocne a dvojrocne - neboj oni sa nahladali 😉 a kupili napokon az ten sportiak. je lahunky, obratny a super sklopitelny das v aute aj do maleho kufra. ja ju asi pocuvnem a pouzijem tiez ten starsi vanickovy z ktoreho prave vyrasta ta nasa rocna bambulka takze bude buduci rok volny pre nas 😉 a potom zainvestujem do toho sportiaku. ale kazdy si musi po svojom. to treba odskusat a vidiet nazivo 😉 drzim palceky nech dobry najdete 😉

brulka
13. dec 2009

sa tu baby nasmeju ze sa zase kocare riesia. to aby sme uz spravili k tomu foru aj nejaky obsah ze co sa na ktorej stranke riesilo. potom ked pride niekto novy tak si pozrie co potrebuje. lebo piseme kazdy den ako zerave tak to je niekedy tazke najst dolezite info 😀 😀 😀

lenkove
13. dec 2009

no ja neviem, ja ten kocik nijako neprezivam 😅 uz mam od kamosiek par tipov co sa im osvedcili a jeden z nich vyberieme 😝 hartmann alebo teutoniu 😉 auto mame kombi 😀

lenkove
13. dec 2009

inak, Brulka, vies kto nukal hlboky za odvoz? Macocha 😀 asi sa ho aj zbavi 😵 😀 pri nasich planoch 😀 😀

brulka
13. dec 2009

tiez si myslim ze to netreba prezivat - treba to trosku vysondovat aby potom clovek vedel pohotovo zareagovat ale myslim ze vybavicka pre dietatko sa da za den ci dva zmaknut - ikea to isti a zbytok sa pozicia ci kupi rychlo 😀 😀 😀

brulka
13. dec 2009

nooo vidis 😉 super!!!

ten nas uz odchoval tiez zopar deti 😉 4 decka od mojich sestier a predtym sa tam tiez zopar povozilo ale vyzera skoro ako novy 😉 to uz je taky kocik veteran 😀 taky uz len tak niekde nevidis az na tie uuuuplne najnovsie som si minule vsimla taky kocik ze v takom sme sa este ako deti my museli vozit taky s chromovou kontsrukciou - len tento bol urcite novy - takze moda sa vzdy opakuje 😎

lenkove
13. dec 2009

inak, niektora z vas, adoptivnych maminiek, robila knihu zivota?
ja som ani nevedela,ze take je.. teda pisali ste tu o tom, a ja len ze to je pre proficky 😨
ak ano, ako ste prakticky postupovali? aky zosit/ knihu pouzili? ake info napr. o bio dali? dali by ste napr. kopiu starej karticky poistenca, myslim s povodnym menom, alebo nieco take? 😨

lenkove
13. dec 2009

inak, aj proficky a pestunky mi mozu odpisat 😀 viem, ze maznacik to robi, laculik, proficky vsetky tiez..

brulka
13. dec 2009

leni tusim tu mame taky maly dialog v dvojke 😉 ale ja uz musim ist mame stretko s kamosmi v meste ideme sa niekde dobre napapat 🙂 chalani vymysleli nejaku novu americku restiku z hamburgermi 😖 ale nevadi snad tam budu mat aj nieco pre nas dievcata 🙂 aspon sa zas po dlhsej dobe uvidime je jedno kde sa uz velmi tesiiiim 😀 !!!
tak sa majte zatial krasne snad sa mi podari este vecer nakuknut medzi vas 😉

lenkove
13. dec 2009

pekne si to uzi!
ved sa uz len niekto nadomnou zlutuje 😀

lenkove
13. dec 2009

nikto 🙂 😵

laculik
13. dec 2009

ahoj leni, ja som tu 😉 , pridala som fotky z dnešného jašenia na dvore 🙂 ...
dievčatá, nemáte foto z vášho mt stretka?
martina, idete dnes domov? alebo ostavate u vasich?
a ostatne ako?

lenkove
13. dec 2009

Laculik
no tooooooooolko snehu vam napadalo 😀 😀 krasne ste sa jasili 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre