Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
13. dec 2009

Marketka,
myslim, ze v Martine je vela moznosti, aj v manzelovej rodinke maju take dietatko, chodia s nim do martina.. ale kam neviem, nemam na nich ani cislo, zmenili si mobily 😅 takze by som ti vedela povedat po novom roku..

marketka1
13. dec 2009

magi Ty si tu raz dávala link na vojtu sú tam aj fotky alebo ilustrácie cvikov?

marketka1
13. dec 2009

leni tak zháňaj ono je to blbé tráviť čas u svokry niekoľko týždňov bez manžela kým sa dajú ako tak do poriadku.Fakt by im to veľmi pomohlo keby sa mali na koho obrátiť aj v Martine.

lenkove
13. dec 2009

je tam fakultka.. vies kto by vedel? Smejka!
🙂 🙂 ona je z MT, robi sestricku a s Matuskom maju tiez co-to za sebou.. ja jej napisem mailik, oni su chorucki 😔 ale bolo by to skor ako po novom roku 🙂 🙂

mata2
13. dec 2009

Caute baby,
nestiham vas ani citat 🙄
dvojky beru ATB od stredy,a teraz isli s pat s teplotou milko 38,6 a macka 39,1 🙄
aj napriek calciovemu sirupu milko stale nema hlas a macka kasle sa nevie dokaslat 😕
zajtra trielime k dr.
tomas a bubo uz mali ist zajtra do skoly a skolky,ale kasel maju stale katastrofalny,tomasa zacalo navyse este aj ucho boliet 😒
katastrofa

volaco sa mi mari ze ma dnes lucka meniny 😅
ak ano tak vsetko naj lucinke 😵

dioliana1
13. dec 2009

všetko naj Luciám aj laculíkovi 😀

magimary
13. dec 2009

no, mati 😝 😖 🙄 , nejak sa to na Vás navalilo... 😒 😒 ak berú atb od stredy a ešte doteraz nie je úľava, tak ich asi brali zbytočne (resp.aspoň preventívne), lebo infekcia zrejme nebola bakteriálna, ale vírusová... 😒
no, nič moc...

markie, ja som nehádzala link na vojtu, ale na dojčenskú gymnastiku... 😉 a boli tam fotky cvikov, ako ukážky určitých strán v knihe... 🙂

mata2
13. dec 2009

http://lesk.cas.sk/clanok/83887/natalia-blahova...

magi v stredu dr povedal,ze je to angina,kaslat zacali az koncom tyzdna a kazdym dnom je ten kasel horsi a horsi...

marketka1
13. dec 2009

magi a máš ho po ruke?

janivonbenji
13. dec 2009

mata2,
aby to uško nebolo ako u môjho kubka - soplíky mu nastekali do uška mal ho ( obe !!! ) zapálené ☹ ..no máš to fakt veselé, ani jedno dieťa zdravé, tak to musí byť riadne na nerv... tak posielame veľa pozdravov a nech sa rýchlo vyzdravia....

cairka
13. dec 2009

markétka, ved nech zbehnú do tých jasieľ, ja som tam bola spokojná a videla som, že tam je stále tá istá rehabilitačná sestrička, čo mala vanesku 😉 ak sa tu nevyznajú, tak je to pri vstupe do centra mesta, oproti prvej budove matice slovenskej 😉

cairka
13. dec 2009

mati, veru, hlavne aby sa rýchlo poliečili, lebo ked sú chorí všetci naraz, to musí byť radosť 🙄

rita55
13. dec 2009

vsetko najlepsie Lucinke aj Lucii 🙂 Konecne som docitala a neviem sa vynadivat na fotky,deticky su vsetky nadherne.Skoda,ze som nemohla dnes dojst na stretko,ale snad sa stretneme este.Juli nevies ci su este volne miesta na pobyt?Lenkove blahozelam a zavidim tieto prijemne starosti.

vivien2505
13. dec 2009

Ahojte ked ste to tu tak spomínali tak jeden super kamoš mal narodky 9 a aj "naše dievčatko" 😉 oslávilo 1 rok života 10.12. v rodine nie v ..... a syn bude mať ešte 26. narodky a 30. meniny ...

Všetko naj Lucinkám laculíkovi a Lucke Julčinej a všetkým Lucinkám 🙂

cairka
13. dec 2009

veru rita, škoda, že vám to nevyšlo, snád nabudúce 🙂

najjulinka
autor
13. dec 2009

rita myslím, že je ešte volné miesto... napíš si na domovvrodine@gmail.com 😉

lenkove
13. dec 2009

Dievcatko malo rocik?? 🙂 vsetko najlepsie!!!

Rita, dakujem 😵 som stastna ako blcha 😵
ako sa mate vy?

magimary
13. dec 2009

no, markie, nemám...
treba ho mrknúť pár (mnoho) strán dozadu...
ale viem, že vtedy sa na to pýtala pimpa a bolo to niekedy v novembri (možno v oktobri)...

mati, no aj angínu môžu niekedy vyvolať vírusy (aj keď je to zriedkavejšie) alebo to mohla už vtedy byť chrípka manifestujúca sa i zápalom hrdla... skrátka,ak by to boli baktérie, tak to nemôže pri ATB byť horšie a horšie... a predpokladám, že berú aj niečo na kašeľ, čo? 😕

markie-mati, no najskor sú to u tomáška nastekané soplíky..., čo iné... 😝

najjulinka
autor
13. dec 2009

vivien a vy čo noveho mate?

lenkove ešte 2 prispevky a maš pekne čiselko 5555 😀

rita55
13. dec 2009

cairka ved hod nejake fotky.Pepca mi zaspala o osmej a nechcela som ju budit tak som zostala doma a vyvarala.Ty nejdes na pobyt?Vivien mi dala chrobaka tak by som aj sla z babami.

lenkove
13. dec 2009

tak uz len dva prispevky a mlciiiim 🤐 🤐 😀 😀 😀 😀

dioliana1
13. dec 2009

rita kukni albumy, dnes vela fotiek 😀

magimary
13. dec 2009

a ja mám krásne číslo teraz 😨 😎
a dokonca som sa prehupla už aj cez 6000-ku 😅

rita, minule som ťa spomínala, že ako sa máte a ako vám to ide? 🙂

cairka
13. dec 2009

rita, janivonbenji má fotky 🙂 ja som ešte nestiahla, idem to poriešiť, ale ja som moc nefotila. a na pobyt by sme síce radi, ale nevydá nám to teraz... hádam inokedy 😒

rita55
13. dec 2009

u nas pohodicka 😒 este dorabame podlahu,ale do soboty bude snad uz aj poriadok a hlavne dievcata mame uz pokrstene 🙂 🙂 🙂

janivonbenji
13. dec 2009

rita,
kukni foto zo stretka u mňa, ešte chvíľu počkám, lebo práve som ich chcela zmazať...

rita55
13. dec 2009

jani mozes mazat 😀 kukla som a to len tri 😀 skoda,ze to nevyslo som sa tesila,ze sa trosku vyvetrame,porozpravame.

cairka
13. dec 2009

tak a teraz to vyzerá, že veve s jakubkom boli celý čas vo vláčiku, lebo aj ja mám len také 😀 😝

cairka
13. dec 2009

rita, natálka ako princezna 😵 a peťka aká je už veľká

rita55
13. dec 2009

dik cairka.Idem si lahnut,lebo o druhej mam budicek.Dobru noc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre