Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
19. dec 2009

nie sme lenkove, stahovanie bude zaciatkom marca, lebo papierovo sa to skor proste nestiha. kataster cez sviatky nepreacuje a pod... skratka musime vsetci pockat kus dlhsie, ako sme chceli 😖

lenkove
19. dec 2009

Mixka
no teeeeeeeeda.. to mi je luto,ale na jar vam tam bude lepsie 🙂 🙂

martina_maxian
19. dec 2009

ahojte,,, som unavená ako pes,,, ale spokojná,... 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

dioliana1
19. dec 2009

Cawte

zicon
19. dec 2009

Fialove tesco plienky su super

marketka1
19. dec 2009

zicon fialové sa už nerobia sú zelené. 😉

cairka
19. dec 2009

yukki, mišo je perfektný 😀 aký úžasný vankúšik 😵

yukki
19. dec 2009

Mišo je starý terapeut.... 😵

magimary
19. dec 2009

ahoojte! je tu eše niekto?
ja som práve "dopiekla" vianočné (nepečené) koláčiky a dobrotky (na medovníky som si len nechystala cesto, lebo tobiko ma prosíkal že aj on chce so mnou robiť medovníčky (babke vehementne už asistovala veľmi mu to tiež aj šlo a strááášne ho to bavilo), tak medovníčky necháme na zajtra poobedie a ostatné som robila teraz večer (keďže sme sa O ôsmej vrátil z podkrovia, kde sme zase trošku niečo porobili 😉
a kúpili sme dokonca aj (živý) stromček-pri tescu (tatik odmietol ísť so mnou do Ikey len kvôli stromčeku, ani nie tak kvôli vzdialenosti, ale kvôli množstvu ľudí, čo tam určite sú celý deň a teda aj robote v podkroví), taký šikovný,ale hustý 1,2 m (aby som ho mohla dať hore na stôl-kvôli nášmu pobehajkovi, pri ktorom by stromček na zemi asi neprežil, mimochodom, prvýkrát máme doma chodiace babulko na Vianoce (doteraz boli všetky-okrem našich dvoch-samozrejme, bábätká ešte len sediace, al. ležiace a teraz je prvýkrát drobec posunovač 😅 )

leni moja, tebe sa to už blíži 😨 😵 ... kedy cestuješ home? 😕

mixka
19. dec 2009

yukki, krasne fotky 😵 😵 😵

lenkove
19. dec 2009

Mary
v utorok 😵 😵
mm pride zajtra vecer, potom v pondelok vyzdvihnut mojho brata este na letisku 😀 no streeeeeeees trosku, ale tesim sa na nich, a pojdeme na SK spolu 😵 a v utorok 😵 😵 😵 😵 a potom o tyzden v pondelok, hadam IA 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😵

mixka
19. dec 2009

magi, vas tatik sa velmi dobre rozhodol, v spravach ukazovali totalne prepchate parkoviska a na jedno volne miesto cakalo vo fronte 6 aut 🙄 na hlavu uplne 🙄

lenkove
19. dec 2009

Yukki

Miso je uzasny, s Kika ako skace z parapety 😀

lenkove
19. dec 2009

waw, blazni.. 😕 ale ja som dnes sa cudovala ako je vsetko lacnejsie, hracky, vsetky mozne darceky este aj papiere na balenie, vsetko... 🤐 a ja uz mam vsetko nakupene, aj som trosku lutovala 😉

yukki
19. dec 2009

Ďakujeme. Rodinka úžasných 😅 😝 občas jak v pralese to u nás vyzerá.

mixka
19. dec 2009

lenkove, ja ked som to videla, tak som vobec nelutovala, ze sme boli doma 😀 by ma piclo na mieste urcite 😀 a to ja som este za volantom kludna, ale MM by penil a nadaval po 2 minutach a na vine by som bola pochopitelne ja, ze som ho do toho naviezla 😀

lenkove
19. dec 2009

Mixka
vinnik sa musi najst 😀

magimary
19. dec 2009

no, mikxa, tak to si ho (môjho mužíka) teraz maximálne potešila a pozdravuje ťa 😅 😉 ,
správy sme nepozerali (lebo sme ešte boli out), ale teda -ako vždy- fakt to teda správne odhadol 😝 😨 🙄
ale musím povedať, že som si to v momente, ako mi povedal argument, že nejdeme, uvedomila a ani som nenaliehala, lebo som si domyslela, že asi má veľkú pravdu o tých davoch v nákup. centrách...
to ja už nejak extra nemusím... ja som si povedala, že keď nič, tak vytahneme (opäť po niekoľkých rokoch) náš umelý...

jáj, leni, no máš to husté, ale ten výsledok a očakávaná radosť ťa "potiahne"... 😉 🙂
ja som mala tieto dva týždne také hektické, že každý deň niečo, ale som si hovorila, že ten poseldný vianočný týždeň už bude fraj..., ale hneď pondelok asi opäť začnem hekticky a bolestne v zubárskom kresle (bez obejdnania) ako akútny stav (ešte že som si stihla dať včera urobiť ten RTG snímok) a zrejme ma neminie "vyťahovanie" nervov z toho zuba... 😲 pomoooc 😲 ...to bude ukrutná bolesť... ale radšej pred Vianocami (aj keď natesno) ako cez sviatky... 😔 🙄 😖

a mimochodom, v čase najväčších bolestí (v noci) čítam Chatrč a som uensená...kto nečítal...odporúčam... 😉

najjulinka
autor
19. dec 2009

mary my sme pred rokom mali strom na zemi a v pohode a tento rok tiež tak... samozrejme dole len nerozbitné ozdoby... 😉

magimary
19. dec 2009

uensená=unesená... 😝 😅
ostatné preklepy sa dajú domyslieť 😅

marketka1
19. dec 2009

yukki tak Kika sa fakt nezdá 😉 fotky pekné, torta tiež, 🙂 snehu máte požehnane aj u nás teraz sneží a dosť veľa zajtra sa ideme sánkovať.Tešíme sa jak malé deti sane nachystané aj popruhy na hava.

magimary
19. dec 2009

ja to neriskujem...ide na stôl a ešte sa tam bude aj nádherne vynímať...
Zajko zhadzuje-sťahuje-ničí-rozbíja-vyťahuje VŠETKO, čo mu príde do cesty(!), stromček nerisknem (aj keď len s nerozbitnými ozdobami...), určite nie na zem...teraz nie... 😅 😉 🙂
jemu sa ešte nedá ani nič vysvetliť (predsa o rok to už bude inak, aj mu povieš, aj vysvetlíš, ale teraz? on je skrátka ešte maličký talianik s tronádom mixknutý 😅 😀 )

magimary
19. dec 2009

tornádom ( 😲 😀 )...

u nás tiež dnes pekne poprášilo,ale na sane to ešte stále nie je... kiežby ešte v noci posnežilo, zajtra by sme išli kompletne na sánkach (do kostola) to by bolo vzrúšo!!! 😵 😵 😵 😵 a najväčšie asi pre mňa, som hotová zo snehu a keď sa v ňom deti vyjašia (keď už nemôžem ja 😅 😀 )

najjulinka
autor
19. dec 2009

magi ked sme to zvladli my pri tých dvoch.. .a teraz si trufneme pri troch... a to mi ver, že Mirke možem rozpravať nonono dookola a rehoce sa mi do ksichtu... .ale myslim, ž elepie na zem,a ko nad zem do výšky akej dosiahnu...... to už by musel byť fest vysoko.....

magimary
19. dec 2009

no, veď uvidíš po sviatkoch...možno práve vďaka Mirke budet stromček zdvíhať 5x zo zeme...
ja nemám čo riešiť, nepotrebujem byť stále v strehu, čo sa stane...malý na stôl ešte nedosiahne, takže fakt neni o čom... 😅 🙂
a dokonca sa teším, že ho budeme mať na stole, na tom istom, kde budeme aj večerať...bude to také "na dosah"... už sme to tak raz mali (ešte na byte), ke´d bol Tomi malý a bolo to fajn 😵 😵 😵

magimary
19. dec 2009

idem mrknúť yukkine fotečky... 😉

marketka1
19. dec 2009

a sneží a sneží mm ide popratať pred bránou. 😀 😀 😀

magimary
19. dec 2009

supéééééééééér fotečky!!! 😵 😅
tomu sa hovorí: "zachytenie miznúceho okamihu"... 😅 😉 😀
pozerám, že už máte v izbičke aj postieľku, už čaká na Markie? 😕 😵

cairka
19. dec 2009

už dokonca sneží aj u nás, ináč celý deň nesnežilo 😅
magi, my sme dávali stromček v starom byte na stolík, kvôli psici a bolo to pekné 😉
a minulý rok už v novom byte sme mali na zemi, ale priviazaný silonom o garnižu, teraz pre istotu asi tiež priviažeme

yukki
19. dec 2009

Tak, Magi, už sme ju pozliepali...aby si Kika kus zvykala na to že bude M.... zatiaľ je to prefektné cvičebné náradie pre kiku 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre