Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
23. dec 2009

zemiaky na šalat uvarene, Domči zelenina s ryžou navarená. Teraz maso do kapustnice sa varí....... Joooj keby Karol nekcel tu ich zložitú kapustnicu , čo všetko sa zvalsť varí......... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
23. dec 2009

ainak mne v tom článku ani matika nesedí... 3 bunky po 6-7detí a spolu 22detí... ak by bolo všade po 7 deti, tak ich je 21 😀 😀 😀 V zozname je 21detí

Inak sestra porodila cisarakom 17.12. syna menom Adriel

magimary
23. dec 2009

ktorá sestra? tá v nemecku (súdime len podľa -inak celkom pekného a netypického- mena)? to má prvého? 😕
a to si sa dozvedela až teraz? 😅

najjulinka
autor
23. dec 2009

dozvedela som sa až teraz.... ano tá v Nemecku.... Už su doma... To je jej druhý

cairka
23. dec 2009

marketka, 😀 😀 😀 😀

zicon
23. dec 2009

To vies kym kurier dokluse z nemecka.

janula_nz
23. dec 2009

vsetkym prajeme krasne prezitie Vianocnych sviatkov 🙂 ktori sa nepozreli do albumu este 🙂 dnes ideme k rodicom a zostavame do nedele, tak nebudem na nete. ale potom nakuknem co ako a kde.....atd 😅

najjulinka
autor
23. dec 2009

Do Nemecka chodia raz za čas... Ani nei každý mesiac...

najjulinka
autor
23. dec 2009

Tak Lucinka ostrihaná a tympádom aj vlasy už umyte...

zicon
23. dec 2009

A preco princezne nenechas dlhe vlasky?

najjulinka
autor
23. dec 2009

lebo nekcem zicon... nepači sa mi to ... a k tomu aj nepraktické....

zicon
23. dec 2009

Aha majka z gurunu je tvoj vzor

zicon
23. dec 2009

5 kg salatu je hotovych

najjulinka
autor
23. dec 2009

preco majka z gurunu?

teraz to ma sice Lucka zarovna, ale predtým mala tak že vzdau kratšie a dopredu dlhšie - to tak majka z gurunu nemala určite....

najjulinka
autor
23. dec 2009

a inac zicon tu nemame nikoho komu by bol vo všeobecnosti ten spravny vzor Majka z Gurunu.... v tejto teme asi nikto tu taký nie je..

zicon
23. dec 2009

I am E. T.

maznacik007
23. dec 2009

Všetkým, ktorí si myslia, že som im ublížila – prepáčte,
všetkým, ktorí si myslia, že im prekážam – vydržte,
všetkým, o ktorých si myslím, že som im pomohla – nemáte za čo,
všetkým, ktorých mám rada – stálo to za to.
Krásne vianočné sviatky a nech je rok 2010 lepší ako ten predošlý želá MAZNACIK

tak my sme spat z vyletu... ako som trosku zdesena z toho ake chudobne to maju tie deti v domove.. som to fakt necakala je ich tam dost na sviatky asi vacsina tam ostala.. v izbach po 4 roch a to tie izby ze len postele maly stolik a dve skrinky a kazde policku k satstvu a obuvi sa nevyjadrujem.. ja som tam nikomu zimne topanky ani nevidela

cairka
23. dec 2009

juli, ale ťa tá majka z gurunu rozčertila 😀 ved to je také šikovné dievčatko 😀 😝

maznacik, a to si kde bola, že ťa pustili aj do DD? ale teda je to sila 😖

maznacik007
23. dec 2009

cairka bola som v domove kde je nasa bio mama teda my jej hovorime Jolika 😅 a ja som mama ako pre maleho.. tak to mame poriesene.. boli sme tam dneska cely den.. v domove.. moc sa nedalo vonku lebo prsalo.. tak len na obed sme zbehli vsetci spolu do jednej restiky kde nas obsluhovala kocka.. co tiez predtym bola v tom domove...

inak vsetci.. decka aj vychovavatelky tvrdili ze maly je cely otec... aj mu vsetci hovorili ze Jozko.. 😀

najjulinka
autor
23. dec 2009

no inak akoniec som pozerala na Lucinku a predsa mi to vzadu vyšlo kratšie ako vpredu 😀 😀 😀 ale dá sa...

magimary
23. dec 2009

deti už spia,ideme chystať stromček 😵 ...

ja si asi stojím na vedení, ale s Majkou z Gurunu som to akosi nepochopila...ja som ju mala rada ( 😅 ), veď sa tak volala ako ja...to mi tak dodávalo akosi lepší vzťah k môjmu menu ( 😅 😀 ) a dokonca, mama ma dávala strihať podľa nej (aspoň čo vidím na fotkách, ale vtedy tomu hovorili, že "na pážatko") 😀 😀 😀

maznáčik...je to smutné...je to vina vedenia... (dnes som o tom hovorila s idou a ona povedala, že o je na odvolanie riaditeľa), pretože všetky dd na celom slov. dostali všetky prachy, čo mali dostať, čo dostávali vždy (hovoril "pánko" z ministrestva, čo to má na starosti), čiže je to všetko len o hospodárení v danom dd... 😕 😒 😖 , o ničom inom...
my sme totiž hovorili konkrétne o tom decáku v Domaniži (čo hodila link maťa2), neskutočné, ako môže niekto takto porušiť súkromné údaje deti (dať tam ich meno, priezvisko, a ešte aj vek!!! 😠 😠 😠 ) len preto, že pre ne pýta vetrovky???!!! to je neskutočné...ktovie, či by sa tým dotyčným, čo to urobili páčilo, keby si jedného dňa našli svoje meno na nástenke obecného púradu s tým, že potrebujú nový kabát!!! 😠 😠 😠

mixka
23. dec 2009

nieco na pobavenie 🙂

Sú tu zasa vianoce, jed vo mne len tak klokoce. Je to veľký zhon a stres, šlak ma trafí asi dnes. upratovať, variť, piecť a potom stále iba jesť. V noci volám na raty, žlčníkové zachvaty. stromček v plameňoch prekrásne nám žiari, ja sa asi nedožijem jari. Všetci na to iba kašlú, na rok si radšej hodím mašlu 😀

marketka1
23. dec 2009

mixka 😀 😀 😀 Ty máš ešte náladu dnes žartovať ja som vyšťavená jak citrón akurát som dozdobila stromček 😝 😝 😝 ešte po sebe popratať škatule a bordel a môžem ísť do hajan.

mixka
23. dec 2009

marketka, zartovat treba vzdy 😀

marketka1
23. dec 2009

Ináč mňa osobne tak naštval ten menovaný DD hlavne kvôli tým osobným údajom detí, keď som bola profi ja som o deťoch nemohla ani pípnuť a oni si veselo takéto dačo dajú na internet ako Martin hovorí hamba hamba.

Ináč na toto ak si kliknú spolužiaci tých detí tak to si ani nechcem predstaviť čo tie chúdence čaká po prázdninách v škole. ☹

marketka1
23. dec 2009

mixka jasné aj ja som toho názoru aj keby na chleba nebolo.Len ja by som už dnes zo seba žiaden žart nevysúkala hlava má bolí jak koňa asi od chrbtice alebo počasia?

lenkove
23. dec 2009

ahojte
ja bez vas nemozem ;)
cesta dopadla dobre, sedim v svojej starej izbe a ukladam veci do novej vstavanej skrine, co spravil moj sikovny bracek 😉
a UTZ.. no bola to sila, ja som videla moj prvy spis 😔 a este teraz mi srdce zviera, ked si na neho pomyslim, aj ked tam nic super negat nebolo.. Mala sa mm velmi paci 😵 je to taka cernulka nie uplna kofolka 😉 taka biela kofolka, ma maly nostek, ocka a asi styri vlasky 😀 aj ked foto boli z oktobra 😔 nasi to uz vedia, a prve sa pytali, ci ciganca...a ja ze hej, a oni ze nevadi 😀 ta naco sa pytaju, ne? 😉 s mamou riesime kde su nase detske deky /a hladam ich v tych skriniach, ktore upratujem 😉 / stale na nu myslim, neuveritelne dlho stala na urade a ja nechapem,ze nikto nechcel take pekne a zdrave deculo 😔 😔

cairka
23. dec 2009

leni, čakala na váááááááááááááás 😵 gratulujem a teraz už len ľahký a rýchly pôrod prajem 😵

marketka1
23. dec 2009

leni teším sa stebou veľmi, 😉dúfam že budete čoskoro spolu a ináč tamto čo si chcela nemám ☹

lenkove
23. dec 2009

Lenicka dakujem.. a je to TO dieta, o ktorom som pisala 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre