Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
15. jan 2010

no, ja som to juli práve včera riešila..., lebo mu idem vyšívať meno na (krstnú) košieľku a v kalendároch na nete som našla len s dlhým, tak asi je s dlhým, ale nemám to potvrdené od švagrinky...
to musím ešte vyzistiť, ako dali napísať do RL oni... 😉

rita55
15. jan 2010

lenkove a neda sa hostovsky zatial vybavit?Magi ten clanok 😠 😠 😠 😠 😠 mozno sa nieco poriesi 😠

magimary
15. jan 2010

teda, rita, aby si chápala, netýka sa to "mojich" detí, ale jedného dieťatka jednej z nás... 😔
no, musí sa!!! poriešiť... ved len tá predstava, že dáš dieťatko do nemocky a ked prídeš po ňho, už tam nie je, ale je niekde za studenými mrežami v cudzom prostredí??!??
a je úplne jedno , že je to dieťatko profi (a teda de jure štátne!), je to skrátka dieťatko a ľudská bytosť!!!

najjulinka
autor
15. jan 2010

No v Slovenskom je len s dlhým... Ale dnes je to fuk za akeho kalendára meno dáš... 😀 😀 😀 Ja som tiež nevedela, le sestra dnes sama volala a sama od seba to povedala... Ani som sa nepýtala...
Sťažovala sa mi, že malý stále spí (tak som jej povedala, nech si to uživa, že bude už len horšie) 😀 😀 😀 Potom povedala, že piští jak mača (že to proste nie je ani plač)... Ale skonštatovala, že také je to zlaté také malé... 😵 😀 😀 😀 No a tiež spomenula pupok malého - v tom sa asi obe zhodneme 😅 Proste béééé........

rita55
15. jan 2010

magi ja viem koho sa to tyka 😉

lenkove
15. jan 2010

Rita
nechcu v DD hostovsky.. verim v prebezko, vam vyslo vlastne na tom sude, kde budem mat aj ja? 😕

lenkove
15. jan 2010

pridala som par fotiek 🙂

marketka1
15. jan 2010

leni ste pekná rodinka mala sa na Vás podobá už aby ste boli domka spolu. 😉

rita55
15. jan 2010

ano lenkove 🙂 budem drzat palce,ale sudkyna je fajn

silviaa
15. jan 2010

Lenkove dievcatko je krasne 😵 .

lenkove
15. jan 2010

dakujem vam 🙂
Rita, verim teda 😵 😵

rita55
15. jan 2010

jeeej aka krasna rodinka 🙂 🙂 🙂

cairka
15. jan 2010

lenkove, krásna rodinka 😵

najjulinka
autor
15. jan 2010

No mala sa na Vas fakt podobá.. Ale to je snad stale už tak, že sa tie deti na nas podobaju......

lenkove
15. jan 2010

babyyy, dakujeeeeemeeeeeeeee, len aby bola cim skor u nas a aby bola stastna, tak ako ona urobila nas 🙂

Markie, Juli, to ozaj? 😵 😵 aj moja mama to tvrdi 😀

brulka
15. jan 2010

lenkove krasni ste spolu 😵 😵 😵 ako juli hovori fakt sa na vas mala podoba 😵 😉 😵 nadherna rodinka a ziarite stastim ako take lampioniky obaja aj s mm 😀 😉 😵

marketka1
15. jan 2010

leni ja som sa už asi 3x pozerala na tie nové fotky vy sa fakt podobáte 😉

yukki
15. jan 2010

Lenkove blahoželám!
A to ste odniesli tie papiere na súd? A zarovno ste už podali aj predbežko aj návrh na zverenie? A musel tam byť psychológ pri IA?

marketka1
15. jan 2010

leni akurát máme s mm debatku ak sa môžem opýtať ako dlho ste na malú čakali?

yukki
15. jan 2010

Apropo...baby majú prvdu. S babulou sa podobáte...čo ma ale neprekvapuje, veď je vaša! 😉

magimary
15. jan 2010

leni, no na tom "vem jed", že sa podobá!!!
a neodolala som, musela som si skopčiť vaše krásne fotečky do svojho NB... 😅 🤐 😵
úžasné, úžasné, úžasné!!!

a ozaj žiarite!!! 😵 😵 😵

lenkove
15. jan 2010

Marketka, od zapisania do zoznamu 5 mesiacov 2 tyzdne a 4 dni, prave som si vymazala z albumu ticker s tymto udajom 😀

a dakujem vam.. 😵 😵 Yukki, mas IP..

martina_maxian
15. jan 2010

ahojte všetky,,, leni, úžasná rodinka ste,,, ste krásny... blahoželám vám z celého srdca, že ste sa s malou našli.. 🙂

lenkove
15. jan 2010

a inak, od podania ziadosti to je bez par dni rok...

martinka, dakujem 😵 😵

brulka
15. jan 2010

ahoj matka! a vy co mate nove?

martina_maxian
15. jan 2010

ahoj brulka,,, my nové asi ani nič,,, deti sú naše veľké pokladíky,, takže už sme veeeľmi spokojná rodinka,,,
by si nás mohla prísť niekedy aj navštíviť... 🙂 a ty máš niečo nové, ako sa máte?

brulka
15. jan 2010

rada pridem uz som aj konecne zdrava 😉 tak pozriem do prace buduci tyzden a ked na mna nespadne nejaka velka kopa tak by som ti zavolala a sa dohodneme kedy by som sa prisla pozriet na certikov - vase pokladiky 😵 potom aj pokecame uz sa velmi tesim na vaaaas 😉 😵 🙂

brulka
15. jan 2010

ale odkedy mas deticky tak ta tu vidno len tak narychlo vzdy 😉

najjulinka
autor
15. jan 2010

Baby došiel manžel s opravenou vyreklamovanou ohradkou. a že nabuduce doniesť čistu... že znečistenu na buduce neprevezmu... baby ako sa daju čistiť cestovne ohradky a postielky??? lebo ja som to cele prešla so žinkou extra predtým než sme ju niesli na reklamačku. .a vždy tie Domčine šable som utierala aj hned ako som si všimla, že ogrcala..... netušim ako také veci čistiť aby bola proste čistá... aby neboli flaky....

martina_maxian
15. jan 2010

brulka,,, no tak ešte stále zariaďujeme dom,,, a dve deti sú dve deti,,, a tak sa polu bláznime a oni my vyplňajú všetok čas,,, A keď spinkajú, tak vačšinou varím, upratujem a podobne... A budeme sa veeeeeľmi tešiť ak prídeš... 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre