Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
26. jan 2010

10% = 100% 😅

ralanka
26. jan 2010

vivien myslís na okresný súd ktorý je hned vedla soc. poisťovne?

mata2
26. jan 2010

juli a chlapcek je jak stary? 🙂

vivien2505
26. jan 2010

Okresná prokuratúra je pri takej veľkej zelenej budove Lesník myslím sa to volalo najdi na nete

ralanka
26. jan 2010

tam mi to vydajú nemusí byť z BA?

najjulinka
autor
26. jan 2010

mata2 kukni pas... nemá ešte ani rok... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

maznacik007
26. jan 2010

ralanka chod daju ti to na pockanie

http://www.genpro.gov.sk/zoznam-pracovisk-regis...

maznacik007
26. jan 2010

jaja teraz vidim vivien ti uz pisala.. tak kuk tu aspon mas uradne hodiny ked kliknes na mesto...

vivien2505
26. jan 2010

ralanka: žiadna blava najbližšie kde bývaš v pase máš martin tak ma napadla žilina

ralanka
26. jan 2010

babky ďakujem vám veľmi pekne 😵 😵 😵

maznacik007
26. jan 2010

ono sa to myli odpis sa riesi v BA ale to musia ziadat urady.. to ti nedaju.. ako obcanovi...

vivien co nove... ja nestiham nic... napisem ti do IP...

dioliana1
26. jan 2010

ten odpis sa robí už cez počitače takže na prokurature na počkanie, len tým čo žili aj cudzine overuju aj tm register, jak mne v čechách, som mala 3roky ked sa naši prestahovali na Slovensko 😀

najjulinka
autor
26. jan 2010

dio odpis nedaju občanovi, len uradu....

magimary
26. jan 2010

dio, je rozdiel medzi výpisom a odpisom...

vivien2505
26. jan 2010

Všetkým, ktorí na nás myslia motto zo skype: Sú ľudia, ktorí vedia pomôcť ĎAKUJEME a MODLÍME sa za nich 😉

dioliana1
26. jan 2010

aha takže si to vyžiadaju sami...tak to mám rozumieť...

magimary
26. jan 2010

dio, výpis ti dajú aj do ruky (tebe ako fyzickej osobe), je to viac menej informácia o tvojich činoch a prečinoch za posledné obdobie života (aktuálne tu a teraz) a odpis je záznam z činov a prečinov za celý tvoj život a vydáva sa len na žiadosť právnických subjektov (firiem a organizácií)...
laicky povedané...

janivonbenji
26. jan 2010

ralanka,
vieš, kde sa to v žiline nachádza ???? ak potrebuješ poradiť, napíš.... 😉

cairka
26. jan 2010

ralanka, no dávajú si načas 🙄

baby, kedy je čas riešiť s logopedičkou šušlanie? R viem, že má čas ešte rok, ale to šušlanie ma štve, mám pocit, že šušle stále viac 😕 Teraz pred chvíľou si "čítala" básničky a to bolo chvíľami až nezrozumiteľné tým, ako sa snažila "prednášať" . A čo si už dlhšie všímam, tak okrem tých klasík š,č,ž má problém aj s h-ch . V podstate nepovie v žiadnom slove R, H (ešte aj chavo 😅 ),a S len veľmi sporadicky, v ľahkých slovách

magimary
26. jan 2010

len tak na margo...
pre niekoho aktuálne...:

"Keď Ťa navštívi kamarát, chová sa ako hosť, ale ozajstný priateľ otvorí
chladničku a obslúži sa...
Kamarát Ťa nikdy nevidel plakať, ale priateľovi sa chvejú ramená, keď vidí
Tvoje slzy....
Kamarát nepozná mená Tvojich rodičov, ale priateľ má ich telefónne čísla i
adresy vo svojom notese.....
Kamarát prinesie fľašku vína na Tvoje narodeniny, ale priateľ príde skôr a
opýta sa, s čím Ti môže pomôcť a po skončení osláv zostane, aby Ti pomohol s
upratovaním...
Kamarát neznáša, keď mu voláš, ak už šiel spať, ale priateľ sa pýta, prečo
si mu tak dlho nezavolal....
Kamarát si s Tebou rád pokecá, ale priateľ Ťa vypočuje, keď máš romantickú
lásku i problémy...
Kamarát si myslí, že piateľstvo skončilo, ak ste sa pohádali, ale priateľ Ti
po hádke zavolá....
Kamarát si myslí, že si tu vždy len pre neho, ale priateľ je tu stále pre
Teba..."

ja tu poznám viacerých takých priateľov... preto sa mi to sem hodilo... ako vďaka za mojich priateľov tu...

martina_maxian
26. jan 2010

ahojte,,, už všetci spíte??? nejaké je tu ticho,,,, 🙂 🙂 🙂 🙂

martina_maxian
26. jan 2010

magi, je to veeeeľmi pekné, čo si napísala... 😉

najjulinka
autor
26. jan 2010

Nespime... Nejak v hlave mi behá aké mame užasne deti... a ako dnes ležkala Lucinka na mne a vykladala mi celé ako vo velkom dome su same babatka a že som po nu prišla...... a psychicky hniezdim s našim princom, že aké to bude..... a tak. .že to bude zas take na chvilku babatko (kedže rok bude mať čo nevidieť).... a naproti tomu na "schladenie" myslím na Nikolku, Lukyho ...... Matyho....... a tak....... nejak sa mi to dnes moc v hlave bije.... také protiklady....

magimary
26. jan 2010

mne je tiež nejako "ticho na duši" 😔 ,
tak som ticho...

martina_maxian
26. jan 2010

baby, aj ja mám depku,,, dnes je asi deň blbec... ☹ ☹ ☹ ☹

magimary
26. jan 2010

mati, čo sa deje? 😕

martina_maxian
26. jan 2010

neviem magi,, len som nejaká na nervy a normálne depkujem, ako už dávno nie.. ☹
a chlap sa mi tu smeje, že to bude tým workoholizmom... 🙂 nemám ale žiadny konkrétny dôvod..
a ty nebuď smutná,,,

magimary
26. jan 2010

hm, hlavne, že nemáš konkrétny dôvod a že je to "len" tým "vypnutím" ("zmenou štýlu")...a a nech sa ti mužík nesmeje, nech ťa tuho objíme...
máš skrátka ozaj deň pes... 😝

a ja? neviem, či som smutná, je mi tak "ticho" ako píšem... 😕 😔

magimary
26. jan 2010

a zase mi zle načítava koňa, pomaly a zdochnuto...
kým niečo načíta a odošle, stíham zdriemnuť a zase sa zobudiť (obrazne, samozrejme) 🙄

lenkove
26. jan 2010

ahojte
aj mne nenacitava kona, a kym si precitam vase stranky a IP tak tu tvrdnem.. Mary, dnes som na vas velmi myslela, stale si mi behala po rozume a precitala som si jednu IP 🤐 tak uz viem preco.. myslim na teba v srdiecku...

blog je krasne napisany, moji Smejkovci, Tonkovci a najma Nikolka 😔 tak dlho sa to taha, a srdce mi pre nich drasa.. verim, ze zvitazi spravodlivost, zakon a laska.. som s vami 😔 😔 😔 😔

a ja... bola som pozriet moje srdiecko.. uz robi tap tap krasne.. a zacala lozit, uz cielene dopredu a nielen ked sa zabudne.. a ma 5 zubov a priserne nimi skripe.. a zacina zanedbavat hovorenie "tata" a zacina nieco ako "bapa" v com ju podporujem, lebo na babky treba robit dojem.. mama mm ma uz spravne zabludeny pohlad ked o Malej rozpravam 🙂 moju mamu som este nevidela, nakoniec pojdem az pozajtra alebo tak, kedze stale NIC Neprislo a na socialku sa mi neda dovolat.. a to predbezko malo byt do 7 dni 😔 😔
dnes som ziskala jej nemocnicne oblecko do krabice spomienkovej.. plus prve oblecko od profi mi daju 🙂 🙂
a baby, chcem dobre spravy od vas..
a tesim sa, ze JULI rodia 😵 blahozelam..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre