Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
28. jan 2010

😀 😀 😀 pozdravujeme ribu Terezku!
Baby, volá mi mama...To musíš čítať taký článok taký blog (od N.Blahovej), musíte dačo robiť, to nie je možné!
...a dal jej to nejaký kolega, v časopise nejakom to vyšlo...takže aj verejnosť, nezainteresovaná číta!!!

najjulinka
autor
28. jan 2010

yukkisme občas uverejni aj v papierovej forme veci z blogu... a pošlu "honorár" taký čas... 😉 😀

najjulinka
autor
28. jan 2010

no teraz jak si napisala toto, tka som kukla na výber "sme" a oba članky Nikolkine su vo výbere - aj od Natalie aj od mojej mamy (to ešte neznamena, že sa aj vytlačia, len proste na blogu ich SME dá do pozornosti)

cairka
28. jan 2010

yoda, že stavať snehuliakov, ved by nás odfúklo aj so snehuliakom 😝 alebo by sme my boli ako snehuliaci, keby na nás navialo sneh... 😅

yukki
28. jan 2010

mama to čítala v tlačenej forme, nejaký týždenník či čo...som ju do telefónu nespovedala.

adkapo
28. jan 2010

Ahojte mamičky a otecko dlho som sa neozvala , lebo sme mali doma rušno . Náš tatík ide do kúpeľov na 3 týždne tak tu budeme samučký 😔 ale nech mu to pomôže , aj to že si od nás i od práce oddýchne 🙂 😝 .

Mate tu veľa nového a tak blahoželám čerstvým rodičom a tým , ktorí na tom ešte pracujú pružný priebeh , hlavne čo sa týka súdov 😠 🤐 . My sme sa dočkali a po 9 mesiacoch sme mali súd o osvojiteľnosti 🤐 🤐 😵 . Neskoro , ale predsa . Sofka je už naša a chceli by sme ju dať pokrstiť.

Myslím na magi , yuki a malú nikolku 😔 😠 🤐
Božie mlyny melú pomaly ale, isto.......

adkapo
28. jan 2010

Teda 9 mesiacov od podania žiadosti.

adrianamickova
28. jan 2010

ahoj adkapo,ako sa máte,kedy chystáte krstiny?
u nás bez snehu ale poriadne mrazivo,idem do školky len či naštartujem auto? 🙄

adkapo
28. jan 2010

Stále sme chorľaví na striedačku všetci štyria 🙄 , a krstiny až niekedy v marci kým vybavíme rodný list a vráti sa tatík z liečenia.

yukki
28. jan 2010

No tak, vytiahla som z mamy..tak nie je to ešte o malej N. ale vo všeobecnej rovine dačo...rozhovor s Blahovou a že to tam spomína ale nekonkretizuje že sa niečo také deje...

yukki
28. jan 2010

Maznáčikovci sú v Mamaaja. tentokrát na to kukám sama, takže omyl vylúčený 😝

mata2
28. jan 2010

v januarovom cisle? 😕

maznacik007
28. jan 2010

yukki uz je februarove cislo< tam by to malo byt.... my sme to este nevideli.. ja som dnes cely den mimo domu... bola a som uplne hotova....

my budeme mat krstiny 20.2. v senci.. 😵 jeej vidite este musim zohnat niekoho kto mi kosielku vysije.... 😅

janula_nz
28. jan 2010

ahojte.

maznacik co si dnes zistila? vies ohladom coho. napis ip lebo nie som doma a drahy nema skype na pc 😉

yukki
28. jan 2010

hej vo februárovom

marketka1
28. jan 2010

magi ako ste dnes dopadli? 😕

magimary
28. jan 2010

nie dobre... 😔

cairka
28. jan 2010

magi, 😢 držte sa

magimary
28. jan 2010

trochu z iného súdka (aj keď nie úplne)...
všetko som sa pokúsila našim chlapcom čo najcitlivejšie vysvetliť a hoci boli smutní, zdalo sa, že to berú ako fakt... 😔

no a v zápätí nám zazvonil pri dverách jeden človek (cudzí, čo mi niečo priniesol), oni ho nepoznali a tak sa so strachom a napätím po tichu spýtali: 😕
"Maminka prišli si pre Lukaska???"

magimary
28. jan 2010

rozprávali sme sa o tom po obede a večer sa toto spýtali...
😔

mali v hlase plač, obavy a strach... 😔

cairka
28. jan 2010

magi, 😢 to mi je ľúto ☹

smejka
28. jan 2010

mary ☹ ☹ ☹ ....nie je to jednoduche pochopit dospelym a nieto este detom 😢

magimary
28. jan 2010

ja viem... 😔

martina_maxian
28. jan 2010

magi, to je také smutné,,, ☹ ☹ ale neboj, nakoniec všetko dobre dopadne... myslím na teba,,, veľmi veľmi..

smejka
28. jan 2010

ja neviem preco toto robia...mne uz to pripada ako zacarovany kruh...fakt nechapem tomu 😠

smejka
28. jan 2010

cez betonove urady na SK sa mi zda uz nemoznost poziadat o konkretne dieta...robia to naschval??

ika.horvi
28. jan 2010

ach jaj, Mary, je mi to luto 😔

dioliana1
28. jan 2010

aj mne ☹ 😢

marketka1
28. jan 2010

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

aj mne.

tulenka
28. jan 2010

Mary ☹ ☹ ☹ , ale nádej ešte neumrela..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre