Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

ralanka
8. feb 2010

ok babky dala som vám zas na chvíľku malého aby ste nepovedali že ho neukážem aj ked zas len na chvíľočku pre istotu 😵 😵 😵

brulka
8. feb 2010

ralanka naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadherny je malicky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 okaty a taky chytry kukuc ma 🙂 😉 🙂 bude to sikovnik 😉 !!!!!!

tulenka
8. feb 2010

caute, ja le tak na skok,
Brulka, horsia je kombinacia stres v praci + stres doma 🙂 🙂 😉
Ale nie to som chcela, Magi tak predsa Vas ma Niekto tam hore velmi rad. 🙂 🙂 😉 ,tesim, tesim- aj preto, ze som verila, ze toto je najlespia cesta ...
Brulka gratulujem, zatial nic nehlas, kludne staci, ked zavolaju a do nicoho sa nehrnte , pockajte kym budete pripraveni, ved dolezite je , aby ste obe deti uzili v co najvacsej pohode
Ralanka, krasny je, ja by som ho tipla na staršie dieťa

maznacik007
8. feb 2010

ralanka nadherny je ... krasnusky... 😵 😵 😵 taky vnimavy vyzera... no sikuliak.... je to...

brulka
8. feb 2010

tulenka vidim ze z teba vravi skusena mama a pracantka 😀 😀 😀 lebo je to urcite pravda 🙂

moja mama nas mala tri dievky sama cely tyzden 😉 vedela by o tom napisat knihu. moj tatko chodil az na vikend len smotanu zlizat 🙂 . chuda mama prisla vecer z prace a my sme uz stali v rade - mami daj mi diktat, mami vyskusaj ma zo zemepisu, mami my sme sa mali na zajtra naucit basnicku !!! kym nas stihla poskusat navarit a nachystat na druhy den tak bola hlboka tma. moja mama je ten najkludnejsi a najuzasnejsi clovek na svete.

dufam ze aj ja raz budem taka kludna a vzdy usmievava mamina 😵

tulenka
8. feb 2010

no, ja uz to na sebe vidim , ze od usmievavej a kludnej maminy mám na míle ďaleko

marketka1
8. feb 2010

brulka tak krajšiu správu od Teba som si nemohla prečítať GRATULUJEM držím palce. 😉 a ja mám Kubka v poradí až 3 ponuka tak sa neponáhľaj dačo rušiť ono totiž nie všetky deti čo úrad ponúkne sú o.k. my sme mali ponuku raz na dvojičky ale na tie sme si netrúfli, a druhý raz to bolo dievčatko s fet.alkoholovým syndrómom.

ralanka malý je kráááásny chlapček a vidno tiež že ho jeho rodičia MILUJÚ. 😵 😵 😵

martinka nemaj strach ešte budú aj horší ako sú teraz a potom ich budeš chváliť aký bolí zlatý keď boli malinky.Dvom sa stále podarí viac lotrovín jak jednému. 😉

janivonbenji
8. feb 2010

ralanka,
keby som nevedela, že to tvoj malý, tak poviem na tých fotkách, že to môj malý ( až na ten noštek... 🙂 ) !!!! taký je krásny...pekne si ho užívajte, pasuje vám to... 😉

ralanka
8. feb 2010

ok babky bolo to tu hodinku vymazávam stihla som medzitým nakŕmiť malého a aj uspať prišiel mm a hned sa hneval( zo srandy), že mu malý obsadil gauč som ho uložila tam kým poriadne zaspía pojde do postielky lebo niekedy sa zvykne ešte strhnúť a potom plačká a takto to stopnem hned v zárodku 😉 🙂

vivien2505
8. feb 2010

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Magimary a chlapci všetko naj... tešíme sa s Vami 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tatiannna
8. feb 2010

RALANKA fakt nádhernučké dieťaťko...na zjedenie 🙂

najjulinka
autor
8. feb 2010

Blahoželám Mary a Brulke

dioliana1
8. feb 2010

Blahoželám obom maminám

dioliana1
8. feb 2010

Ja hlasim že bebe sa znova ozvala a mám nové fotky
dám ich na kus na facebook

mixka
8. feb 2010

magi, gratulujem a TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKTO strasne mi odlahlo 🙂

lenuska74
8. feb 2010

megi supeeeeer stráááášne sa teššššíííííímmmm 😵 😵

dioliana1
8. feb 2010

aj mne
😀 😀 😀

lenkove
8. feb 2010

ahojte
Brulka, gratulujeeeem 😵 😵 super, super sprava 😵 😵

Mary, velmi velmi velmi tesim, juj!!! 😵

a my spime. Tesim tesim, verim, ze dnes bude dlhsie spinkat, spali sme aj poobede, sice mne na rukach (ja som zaspala posediacky 😀 ) ale kedze sme hore od stvrtej 😝 tak je to supeer 😵 😵
kazdym dnom je veselsia a odvaznejsia, uz sa nam rehoce nahlas aj tak, bez priciny 😵 zacala aj plakat, ked sa udrie co predtym neplackala, aj ked len buchne na zadok.. ja ju vzdy polutujem, mama sa hneva, ze ju maznam.. baby, rozmaznavam? 😨 ja sa tak tesim, ze zacina plakat 😵 😵 a tak by sa mi zisla nejaka manduca alebo take nieco. ako vravela profi, ze sa nerada nosi, tak akoby som mala ine dieta 😀 😀

lenkove
8. feb 2010

ja som sa dnes rano zobudila s tym ci uz bol stvrtok a ako dopadla Mary. 😉 tak som si spomenula, ze stvrtok uz bol a to cakam na pondelok 😨 mary, tesim tesim, ved vies.. Nech to vseto dobre dopadne, nas Ocko je dobry 😵

lenuska74
8. feb 2010

Brulka gratulujem 🙂 🙂 fotky som zmeškala ale nevadí nabudúce 😉

yukki
8. feb 2010

Brulka, držím palce a gratulujem 😉
Zajkovi tiež gratulujem 🙂

My sme boli u dr...no, Kika je ukážkové knižné ADHD 😝 no tak ale aspoň sa mám na čo vyhovoriť...že to nie sú len moje rodičovské "neschopnosti" že je taký divoch... 😅

ika.horvi
8. feb 2010

Mary, som velmi happy, ze sa tak rozhodli 🙂

najjulinka
autor
8. feb 2010

Moja mama dnešným dňom nie je profi.

ika.horvi
8. feb 2010

lenkove, vasa maickla u profi spavala dlhsie? Nas maly sa budieval u nas o 2 hodiny skor ako u profi 🙄 - tak o 3.-4. hodine. Teraz po mesiaci a pol sa to tuk-tuk aby som to nezariekla, zmenilo a posledne dva dni uz spinkal do pol siestej a dnes az do pol siedmej, dvakrat som sa pozrela na budik, co som tomu nechcela uverit 😵 (snad som to nezariekla a nevrati sa k tej 4.hodine 😲 😅 ). Sice si zachoval nocne budenie na pitie, aj parkrat, ale to sa da. Hm, aj mne hovoria mama a svokra ze ho rozmaznavam, ked ho casto mojkam a tak. Ale hovorim si radsej rozmaznane ale priputane 😀 .

ika.horvi
8. feb 2010

maickla = malicka 😀

brulka
8. feb 2010

baby dakujem 😵 😉 🙂 to drzanie palcekov este nejaky ten mesiac budeme potrebovat 😉

juli coooze ved mamina este mala v plane vziat si do profi deticky nie? to asi sa nevzdala dobrovolne ci???

najjulinka
autor
8. feb 2010

brulka natahovali v kuse a mamka dnes predložila dohodu a podpisali jej ju...

lenkove
8. feb 2010

Juli 😕 😔 😕

lenkove
8. feb 2010

Ivi
joj, ano, aj nasa Mala vstava tak o dve hod skor ako u profi 😅 dnes sa nam ako-tak podarilo dostat sa jej povodny rezim, cez den spime velmi, velmi zle. uvidime.. v noci sa budi tiez dvakrat a vobec nevadi 😵 😵
inak, pri zaspavani si skriabe hlavu, velmi velmi 😅 . neviem co robit, dat jej ciapocku (radi svagrina) zatial jej len prelozim rucku (kedze zaspavame na rukach 🙂)

lenkove
8. feb 2010

Juli, takze dohodou 🤐 vela stastia mamine do dalsich prac a bojov 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre