Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
15. mar 2010

magi, to je sila 🤐

brulka
15. mar 2010

ralanka a vsetko naj naj naj k narodkam. myslim ze ten najkrajsi darcek si uz dostala par mesiacov dopredu a preto stastia mas az az tak uz len vela zdravicka a nech ti malicky robi taku radost ako doteraz 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

brulka
15. mar 2010
lenkove
15. mar 2010

Ralanka
ty mas narodeniny?? vsetko najlepsie!!! 😵 😵

Brulka, ahoj!! ako sa mas? 🙂

ralanka
15. mar 2010

dakujem pekne ale až 19.3 mám 30tku och bože už tolko a aj moj otec je Jozef a malý v nedelu tri mesiačiky takže oslava veliká bude 😀 😀 😀 😀

lenuska74
15. mar 2010

Ralanka všetko najlepšie 🙂
Megi to bol snad vtip síce nevydarený ale tak nechápem že také niečo niekto dokáže 🙄 a tiež asi viem kto to bol a mali také všelijaké deti len si nepamätám meno tej baby ale to bolo ešte v starej teme 😢

magimary
15. mar 2010
lenkove
15. mar 2010

heh, vy mate pamat ako slon 😅 😅

Ralanka, 19??? ako moja mamicka 😵 😵 😵

ralanka
15. mar 2010

no tak si spomeň ked budete oslavovať 😀 😀 😀 😀

lenkove
15. mar 2010

Brulka
kraasne babatko 🙂 🙂 😵 😵

brulka
15. mar 2010

aha ralanka prepac ja som sa nejak unahlila 😅 som si vsimla na facebooku ale asi zle 😀

lenkove fajn sa mam vsetko ok zatial tak si uzivam rastuce brucho a veruze musim povedat ze ho mam uz riadne velke. v sobotu som si musela kupit tehotenske gate. ked to pojde tymto tempom tak som do leta riadna slonica 😕 😅 😀

a vy ako s ivankou? uz sem nechodis tusim tak casto ako volakedy 😀 ale mas krasne starosti a radosti 😵 😵 😵 co ste sa nove naucili ? uz sa vie ivanka postavit ? ved sa nam pochval 😉

brulka
15. mar 2010

magi a skoro by som zabudla to co je za velkeho zubateho krasneho chlapca na konci tvojho albumu ??? ja neverim ze je to zajko to je uz taky velkac velky a ako je ostrihany tak to je uz normalne chlapcek a ziadne babatko 😵 😵 😵

ralanka
15. mar 2010

brulka nevadí radšej predčasne ako vôbec alebo by ste na mňa zabudli 😉 🙂

magimary
15. mar 2010

bruliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 !!!!!!!!!!!!!!!
kedy si pridala toho malého Anjelika Zázračného??!??
ja žasnem 😵 😵 😵 😵 😵 !!!
taká som šťastná s Tebou!!!!!!
že konečne vidím ten malý Veľký Zázračik (pre mňa jeden z tých najväčších 😉 😵 🙂 )...

no, zubadlo je krásne, veľké a milované a milujúce 😵 😵 😵 a ostrihané úplne ako naši chalani (majú predčasne letný strih, aby sme si tak privolali slniečko 😵 😵 😵 )
o chvíľu pôjde posledná bodka dolu (ešte pre istotu 😅 🤐 )

a ralanka, blahoželám-aj keď predčasne 🙂

lenkove
15. mar 2010

Brulka
najvacsia novinka a radost je, ze sa Ivi krasne tuli.. krasne, jednoducho, uz nestoji na rukach ako mech, uz nesedi ako pravitko.. ked ju vyberiem z postielky, nemusim ju hned polozit a obliect.. musim ju pomojkat, ponosit a ona sa mi vala hrudi 😵 vela sa teraz jasime a omnoho viac sa vie zahrat sama, ked vie, ze sa na nu niekto "diva" komu ukaze najnovsiu "korist" - hracku, za co ma pochvalu a ide dalej.. Strasne rada cita, denne precitame aj sest-sedem knih 😀 a to ked k nam prisla,tak ju knihy vobec nebavili 🙂 😵 ma radsej knihy ako interaktivny hrniec od Fisher-price 😀
no ak k hrubej motorike, stoji sama hodnu chvilu, dviha sa o naabytok, obcas sa aj sama postavi, ale nesmie o tom vediet 😉 vcera sa takto postavila prvykrat.. je ale velmi opatrna, radsej ide na zadok 🙂 za jednu rucku prejde par krokov (ked ma naladu), za dve ju nevodim, nepovazujem to za spravne a vsetci sa mi cuduju, (zjazdite ma aj vy 😀 )
jemnu motoriku cvicime, ved kukni na link na FB ako pekne obracia stranky 😀 😀

je jednoducho uzasna 😵 😵 a dnes nekakala 🤐 🤐 🤐

ralanka
15. mar 2010

dakujem pekne- predčasne 😀 😀 😀
leni ani náš dnes nekakal

lenkove
15. mar 2010

bruli,
a co sa ma pytas na dieta, kurnik, pozri ako to dopadlo!!! 😀 😀

ralanka
15. mar 2010

sorry že sa miešam do rozhovoru už končím ☹ 🤐 🤐 🤐

magimary
15. mar 2010

čo sa stalo, ralanka 😕 😨 😕 ?

ralanka
15. mar 2010

nič skočila som do rozhovoru brulke s lenkou 😀 😀 😀

magimary
15. mar 2010

nemyslím, že by im to vadilo, veď to bolo k veci... 😅 😀

lenkove
15. mar 2010

Ralanka
teda, ty citlivka, vidis ze brulka neodpoveda 😀 😀

a idem pryc, male vstalo 🤐 🤐

ralanka
15. mar 2010

no ja dúfal že malý bude spať do rána opakuje sa včerajšok o 19:00 zaľahol a zatiaľ spí a leni to bolo myslené zo srandy 😀 😀

marketka1
15. mar 2010

ahoj brulka tak teda máte pekný zázrak a aj vieš čo to bude až to príde či je to ešte skoro sa pýtať?

brulka
15. mar 2010

lenkove tk to je ten najkrajsi pokrok aky mohla ivka spravit myslim to tulenie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 co tam po stani a chodeni 😉 uzasne ako rychlo sa naviazala a ako u vas rozkvitla 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

marketka tak snad o dva tyzdne sa doviem 😉 v 17-tom tyzdni pojdem na 3D ultrazvuk nie ze by ma az tak zaujimali obrazky ale chcem vediet ako sa mu dari. ja si myslim ze to bude chalan a moje kamosky dve zase ze dievca. brucho mam ale spicate a sladke mi tiez chuti takze babske povedacky su v rozopre 😀 fakt netusim a mne je to aj jedno len nech je zdravucke a nech to dobre dobacujeme spolu az do septembra 😉

magi ved to ten zostrih to je absolutne braskovske trio 😵 😵 😵 😵 zlati su a ocka im vsetkym trom ziaria rovnako rostacky 😉

brulka
15. mar 2010

lenkove akurat som dopozerala fotky na facebooku 😵 😵 😵 jemna motorika super ivanka s reporelom v ruckach listuje a tavri sa ako panu sudkyna straaaasne dolezito ide jej to 😀 parada a tie cervene ponozky strikovane nemaju chybu a este vela vela fotiek nema chybu su super a ty na nich ziaris ako slniecko teda obe takze uz nemam otazky je to jasna diagnoza laska ako hrom 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

brulka
15. mar 2010

vidim ze tu vediem monolog 😉 tak dobru noc opat zajtra 🙂

saskah7
15. mar 2010

prepacte, ze odveci, ale nezisiel by sa niekomu plynovy sporak s nefunkcnou elektr. rurou? 😖 niekde na chalupu napriklad... 😒

lenkove
15. mar 2010

baby,
kriza 🤐 🤐
Ivanka ma 38,5 po odratani, dala som nurofen.. a bojim, bojim, nasa prva horucka 🤐 inak je celkom ziva, komunikovala, vypila 180 mliecka..

marketka1
15. mar 2010

leni kľud teplota môže aj od zúbkov vybehnúť a daj jej aj diazepan a veľa čajíku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre