Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

suezana
17. mar 2010

Ja už musím ísť, vstávam o 4 😝 Som rada, že mám novú priateľku 😉 papa

lenkove
17. mar 2010

no to s tym papanim od rodinnych prislusnikov, poznam 😔 najlepsie u nas zatial bolo, ked jej svagrina chcela dat kremovy kolac s cokoladov, lebo sa diva a chce 😅 tak nech sa jej "neprichce" 😅 to mala devat mesiacov 😅 😅 podotykam, svagrina ma 4 rocneho syna a robi vychovavatelku v MS.. ale radsej 🤐 🤐

Cairka, no veru, zda sa mi, ze su mi uz aj teplaky tesne 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
17. mar 2010

inak, siedmy pad od cokolada je s cokoladov, keby ste nevedeli, hej?

Natia,
az teraz som docitala co sa pisalo.. tak vy mate po hostovskych 🤐 🤐 ? to je 😠 hnus! a to teraz akoze co? nic? nemozete mat spolu kontakt vobec? ja som z toho akosi mimo...

magimary
17. mar 2010

leni, poučenie a jazyku od jazykovedkyne vždy príde vhod... 😀 😀 😀

lenkove
17. mar 2010

a idem aj ja spat.. pracka sice este perie, umyvacka nevylozena, ale som sa nakonikovala dosytosti 🙂 😎 😎 dovidenia v sobotu v novom sate!!

natia
17. mar 2010

vraj kontakt môžeme mať ... aká milá, však? 🙂
no áno, v tejto chvíli nám ich zakázala, ale či to bude konečné slovo, to sa ešte uvidí

lenkove
17. mar 2010

Natia
no to je super!! tak ty im mozes normalne aj napisat, alebo ich pozdravit na ulici, no to je ulava a hlavne, pre tie deti to je velmi dobre!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠

a idem..

natia
17. mar 2010

ako vravíš...ako vravíš...idem aj ja... a kam vlastne ideme? 😀

lenkove
17. mar 2010

Natia,
no spat 😀

natia
17. mar 2010

ale ty si neišla, veď si stále tu! 😀

najjulinka
autor
17. mar 2010

Dobrú noc. . . . . . . . . . . . .

dioliana1
17. mar 2010

Dobru noc............

magimary
19. mar 2010

jéééj , ahoooojte!!! ja som tu PRVÁAAAA!!! 😵 😵 😵 😵
a to sem len teraz prišla domov a prvá sa sem doklopem 😅

magimary
19. mar 2010

jéééj , ahoooojte!!! ja som tu PRVÁAAAA!!! 😵 😵 😵 😵
a to sem len teraz prišla domov a prvá sa sem doklopem 😅

magimary
19. mar 2010

a, sorry, hneď dvakrát...
ešte to asi chvíľu bude vychytávať mušky 😅

martina_maxian
19. mar 2010

ahojteeeeee. magi ja som druhá............ 😀 😀 😀 ale vyzerá to tu celkom fajn... Možno sa aj oplatilo čakať skoro 2 dni na nového koňa.. 😀 😀 😀 😀

yukki
19. mar 2010

Ahojte! Aj ja som tu!
Dostala som ústny prísľub, že malú preložia do profi ordinky-mimochodom skvelej! 😵 -keď sa im tam uvoľní miesto, majú len jedno profidieťatko, už vraj malo súd a čaká sa na právoplatnosť. Keby nám aspoň toto vyšlo...
Hosťovský vytrvalo odmietajú ☹ 😢
A na krajskom to vraj zvykne len do pojednávania aj pol roka trvať....... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

martina_maxian
19. mar 2010

ahoj yukki,,, no aspon toto keby sa podarilo, to by bolo naozaj fajn,,, Teraz len dúfať, že ten ústny prísľub aj skutočne dodržia... 😉 😉 Ja budem na teba myslieť a držať palce 🙂 🙂

magimary
19. mar 2010

jáj, yukki, aspoň to!!! (ale ešte nemôžem dať najradostnejšieho smajlíka, lebo ešte sa stále obávam, že ČI... 😕 😔 )... 🙂 ...
a bude blízko vás?

no, ja ešte budem musieť prísť na pár vecí v novom koni, ale už teraz mi nejde do hlavy podľa akého kľúča sú uložené deti v pase ( 😨 😅 😲 ) a prečo mi zmizlo cca 3000 príspevkov, ktoré som si doteraz poctivo zbierala 😅 😀 😝 😨 😅 😀

lenkove
19. mar 2010

ahojte

Yukki, to je super, budem drzat palce...

cairka
19. mar 2010

ahojte 🙂 pekné to tu je 😎
yukki, ja verím, že to vyjde 😉

maznacik007
19. mar 2010

Ahojte... aj ja som uz tu....

yukki super ... len nech to vyjde... to by bolo vynikajuce

ja si idem pozriet to tu trochu zanedbavala som vas... uz je tehla kupena /museli sme do konca marca je akcia/ a vidim to tak na prelom aprila maja zaciname stavat.. ze zaklady a tak.. mozno az v maji.. uvidime.. v kazdom pripade do roka na leto sa stahujeme...

yukki
19. mar 2010

blízko...len asi 5 km od nás...idem hľadať prednú sedačku na cykel bo v zadnej tróni Kika. Musí to vyjsť...musí nám aspoň takto to vyjsť. A po víkendoch že by sa to dalo tými hosťovskými...no uvidíme.

mexx
19. mar 2010

Ahojte, no kukam po novom Konovi, a tiez idem asi muchy vychytavat. Akurat jednu vyhodu to ma, MM si ani nevsimol, ze som na Koni. Asi mam par dni naskok, kym si to da dohromady... 😀 😀 😀

mexx
19. mar 2010

Mary, a mne to tiez nejake prispevky ubralo, aspon myslim, ze som mala tak zhruba o tisicku viac. 😉

magimary
19. mar 2010

yukki, kiežby! nič iné si / vám neželám...
teda vám samozrejme aj skorý proces 😉 🙂

a, mexx, už som sa na to spýtala Boba, tak snáď sa dozviem, prečo sme (príspevkovo) schudobneli... 😀 😀 😀

cairka
19. mar 2010

aj ja mám o dosť menej príspevkov, aspoň to nevyzerá, že až tak závisláčim ale o troška menej 😎 😀

magimary
19. mar 2010

inak, priznám sa, dnes som už mala skoro absťák... 😅
včera som si to zorganizovala tak, že som to ani nezbadala, konečne som požehlila tonu prádla, porobila som si do podkrovia, čo som už dlho chcela atd...
no, dnes mi to prišlo, že už sme spolu neboli dva dni..., že už mi chýbate... (normálne ste mi chýbali-virtuálne priateľky) 😅 😀 asi sa pôjdem liečiť... 😀

mexx
19. mar 2010

A niektorym to podla mna popridavalo, lebo co tu poznam baby z inych tem, tak im tie cisla dost narastli, a zas napriklad baba, ktora mala uz skoro 50 tisic prispevkov ma teraz nejakych 21 tisic alebo tak. Som rozmyslala, ci to nahodou neurobili tak, ze to rata len prispevky, ktore si dala na Kona, a co si pisala napr. na Moju Svadbu alebo Modru Strechu, to uz je zvlast. 😕 Kua, a tak tie prispevky poctivo zbierame... 😀
Heh, a ako vidim, aj Najjulinka ma vyrazne menej prispevkov. 😀
Teda to len tak pomimo k debate o cislach. 😅

magimary
19. mar 2010

no, cairka, to zase aj ja sa teším, že už nie som až "taký" závislák 😅 😀 , keď nemám ani len 5000-ku... 😅 ale zase ma to zaujalo, že prečo...
teda chýbať mi nechýbajú, len si musím doplniť predmet môjho záujmu 😀 😅

magimary
19. mar 2010

mexx, to nebude tým, lebo ja inde nepridávam...(ani na svadbu, ani na strechu-teda tam som pridala možno 15 príspevkov), a teda ani som nepridávala... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre