• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spoľahlivý liečiteľ. Viete o nejakom?

21. septembra 2016 
@lentilienka ahoj prosím ta môžeš mi dať kontakt na tú doktorku čo sa zaoberá aj alternativnou liecbou na adresu z.cikova@centrum.sk ďakujem
29. mar 2015 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,mam 1,5rocnu dcerku a diagnost.jej cukrovku.vie niekto o niekom kto by jej pomohol,vyliecil ju?Prosim pomozte
7. máj 2015 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
viem, Peter Petranský zo Serede, posobi aj v BA 0918/783001
11. máj 2015 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@babulieninka cukrovku nevyliečiš,bohužiaľ,...tak si daj pozor,aby z teba niekto len nemámil peniaze :unamused:
11. máj 2015 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@gabka Ekzem je vonkajsi prejav vnutorneho problemu, cize aby som vyriesil kozne problemy tak v prvom rade sa musim zbavit parazitov z organizmu, nalsedne si dat do poriadku travenie a hlavne pecen. Potom nebudete riesit rozne kozne problemy.
S pozdravom Milan Pravda, Ambulancia Alternativnej mediciny a parazitologie, Poliklinika Liptovsky Mikulas
11. máj 2015 o 22:20  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janinah Vsak to,len neviem ci sme naozaj az v takom stadiu,ze musime pichat inzulin,abo stacila by dieta.V nemocnici ju okamzite napichly,bez akychkolvek dalsich vysetreni,len na zaklade toho ze mala vysoky cukor.
15. máj 2015 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, viete mi prosim poradiť spoľahliveho liečiteľa / bylinkara / (hocičo) najradšej z NR kraja ale môže byť od hocikiaľ ??? Problém sa týka dlhotrvajúcich zápalov, horúčkových stavov a anémie.. Klasická medicína za posledný rok nepomáha a stav sa zhoršuje ... Budem veľmi vďačná, kľudne píšte do IP !!!
ĎAKUEJM !!
21. jún 2015 o 08:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Peter Petranský zo Serede, posobi aj v BA 0918/783001 a Ján Dedík http://www.dedikadcery.sk/
22. jún 2015 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobry den,
ja by som si poprosila telefonicky kontakt na pani gloria.jarka. Dakujem
30. jún 2015 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobry den. Ma niekto skusenosti s liecitelom Jurajom z Bratislavy?
4. aug 2015 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lentilienka prosím tá nemohla by si mi dať kontakt???mam 13mesacnu dcérku a od narodenia stále je chorľavé a lekári už nevedia čo
11. aug 2015 o 18:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
14. aug 2015 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ja si myslim,ze diabol nemoze posobit skrz cloveka,ktory zije,uznava a lieci v mene boha,zda sa prehnana takato idea.
2. sep 2015 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@laaska vychodna kultura ma v sebe vela mudrosti,pozri v prirodnej medicine,neviem,preco je ich liecenie povazovane za dielo diabla, ved to je narod ako aj my,maju svoje zvyky,nabozenstvo ,..kazdy clovek,nech je cinan,ci eskimak,ak zije cestne a kona dobro ,nemoze byt posudzovany len zato ,odkial pochadza a ze my krestania sme jedini vyvoleni,a mame pravo sudit
2. sep 2015 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mbta diabol je klamár..čo si myslíš ze liečitel bude liečit v mene ,,satana,,? Sak by nemal klientelu.... :slight_smile:
2. sep 2015 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@mbta Áno? a v mene ktorého Boha? Lebo liečit v mene Pána Jezisa Krista znamena modlit sa a prosit Boha o uzdravenie. Nic ine k tomu netreba a uz vobec nie niekomu za to platit. Ludia najprv poskusaju kadeco, potom ked uz su v tom po krk zistia ze je este horsie. Proste Pána, Boh je jediný, ktorý može vyliecit choreho, pokial je to jeho vola. :wink:
2. sep 2015 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
A co takto cinskeho liecitela? Formou akupunktury? Mne velmi pomohol.
2. sep 2015 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mbta dobro? a to je co? lebo aj Hitler si myselel ze robi dobre...
2. sep 2015 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dedikatessa možu sa modliť m odlitby za oslobodenie, uzdravenie..su o tom knihy Vella, Mariakur...dat sa pomazať..len to si ludia mylslia ze je len pre umierajucich ale nie je to tak. To je na dlho tato tema a ja zase verim ze chory človek s aj stebla chytá, verim ze takí ma trapenie a chytá sa každej pomoci..je mi len smutno ked su ludia oklamaní.
2. sep 2015 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sardinka333 pišem jako hotentot...ale už je neskoro :rolling_eyes:
2. sep 2015 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dedikatessa,co je za otazku,ze v meme ktoreho boha?a liecitelia dostali od koho dar liecit,vari od diabla??ved moji starki dodnes spominalju ako v dedine liecila obycajna skromna babicka,bola mudra,vedela pomoc v chorobe,aj videla veci dopredu,ked dala bylinky,pomodlila sa nad nimi predtym,toto vari bolo dielo diabla???mnoho batoliatok prezilo vdaka nej, prv nebolo zdravotnictvo,ako dnes,neockovalo sa,doktor len v okresnom meste,slabsie deticky umierali,prezili iba silne,ludia spominaju dodnes na tu babku. sardinka mas pravdu,topiaci sa slamky chyta
3. sep 2015 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
gabriela,uvazujem o tej akupunkture,vraj je dobra,len ci to tiez neni diabol za tym ?? :wink:
3. sep 2015 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mbta no zalezi ku komu ides. Celkovo tato vychodna medicina je dobry biznis, ale najdu sa aj poctivci. Ak chces napisem ti konkretnejsie do spravy.
3. sep 2015 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
gabi,budem rada,ale zalezi od vzdialenosti ,ci sa bude dat nieco podniknut..dakujem :slight_smile:
3. sep 2015 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte ja pouzivam vyrobky od firmy Biocom,ktory sposobi na Madarskom trhu uz 25rokov.http://biocom-international.eu/index.php Nam tieto veci pomohli.Ked niekto ma zaujem napiste kludne.Najdeme riesenie.
13. sep 2015 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nikdy viac, uchylák špinavý :frowning2:. Píšem o "liečiteľovi" Horačkovi zo Starej Turej.
24. sep 2015 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, viete mi niekto dať kontakt na liečiteľa Hodboďa zo Žiliny?
13. jan o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, postujem zoznam certifikovanych homeopatov, urcite nechodit k ziadnemu "sarlatanovi" s kyvadlom alebo nieco podobne. Treba ist normalne k studovanemu prirodnemu terapeutovi, ktory je pri zemi, vela toho musel studovat aby bol tam kde je a mal uspechy a nemysli si o sebe, ze ma nejake nadpozemske schopnosti. http://www.komorahomeopatov.sk/zoznam-homeopatov Zelam vela zdravia!
17. jan o 20:19  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja po osobnej skúsenosti odporúčam p. Michalca Vladimíra z Matejovca.. už som všeličo videla a zažila, a podľa mňa klobúk dolu.
19. jan o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lentilienka
Ahoj, poprosim Ta o kontakt na pani o ktorej pises.
Dakujem
22. jan o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok