Nehormonálna antikoncepcia

lulu369
17. feb 2015

Uvazujem aku antikoncepciu si mam vybrat. Zatial mam tabletky, no uvazujem, ze by som ju zmenila...A preto by som chcela poradit aka antikoncepcia by bola lepsia. Jedna znama mi davnejsie spomynala nehormonalnu antikoncepciu - zaujimalo by ma aky mate na to nazor a ci ste o nej uz poculi....

milica313
26. okt 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@sima410 ja to fajn, lebo takto aspon zena naozaj vie v akom stadii cyklu sa nachadza, co je pre planovanie babatka naozaj dolezite 🙂 ja som dnes prvykrat vyskusala cyclotest a zatial toi vyzera fajn, rano som sa prebrala odmerala a uz cely den ziadne starosti 🙂

jamnicka
30. okt 2015
Používateľ jamnicka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jamnicka.

Ahojte, ten cyclotest sa da kupit len cez internet? v lekarni to naozaj nezozeniem?

dasa71
2. nov 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

@jamnicka v lekarni sa to bohuzial zohnat neda, ale ked si to objednas cez internet, tak mas to bez problemov, z pohodlia domova a za par dni to mas doma 🙂

resetka
2. nov 2015

@jamnicka ahoj, podobne ti posluzi aj obycajny bazalny teplomer. Ja som kupila cyklotest a hned som rusila objednavku. skus pozriet na stranku lpp.sk, da sa tam objednat teplomer aj kniha, podla ktorej som sa ucila pravidla. Nie je to tazke. Mne by nevyhovovalo nevediet, ako ten cyklotest funguje, na zaklade akych pravidiel vyhodnocuje....potrebovala som si nastudovat system vypoctu. Preto som si zvolila symtotermalnu metodu. Vyhovuje mi velmi, akurat mi tam chybalo viac info o hliene a ten som dostala zasa z billingsovej ovulacnej metody. Teraz sa viac zameriavam na hlien 🙂

resetka
2. nov 2015

@dionyzka mas pravdu, ze moze byt viac ovulacii, ale ked je ovulacia, automaticky je aj hlien. A ked si sledujes ten, tak to rychlo zistis, ze si v plodnej faze.

milica313
5. nov 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@jamnicka ja som si ho objednala z tadeto http://www.antikoncepcia-cyclotest.sk/ a do dvoch dni bol doma, prisiel super zabaleny ze nikto nevedel co je to, takze som nemusela celit hlupym otazkam, comu by som sa asi nevyhla keby si ho kupim v obchode 🙂

travnerka12
11. nov 2015
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

@jamnicka neda sa v lekarni kupit, ale myslim ze je aj tak pohodlnejsie si ho objednat cez internet a do par dni ho mat doma 🙂 ci?

hena6
11. nov 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@jamnicka segra bola tiez v lekarni sa nan pytat ale tam ani nevedeli, ze take nieco je.. tak si ho objednala tiez cez tuto stranku a dnes jej prisiel.. ked budem vediet ako je s nim spokojna, tak sa vam ozvem. Ale tak snad jej to bude vyhovovat viac ako hak ktoru vysadila pred rokom a odvtedy ma stale problemy.. 🙂

betka239
12. nov 2015
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

@jamnicka ja som si ho kupila tiez cez tu stranku a tiez si myslim ze je to pohodlnejsie a lepsie si takto objednat. Pouzivam cyclotest uz tri mesiace a je tu super. Vieme, kedy sa zdrzat, ked mozeme na plno a priatel si to zatial pochvaluje 🙂

1tatiana137
26. nov 2015
Používateľ 1tatiana137 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1tatiana137.

takze on tiez funguje na baze plodnych a neplodnych dni?

travnerka12
27. nov 2015
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

@1tatiana137 ano je to velka pomoc nemusis pouzivat teploty a hodnoty si zapisovat

hena6
28. nov 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@1tatiana137 ano a ty tak presne vies kedy si davat pozor a kedy si nemusis. Ja som sa akurat segry pytala ze co nan hovori a pouziva ho tyzden a vravela ze jej to viac vyhovuje, uz len z toho dovodu, ze ju nebudu cakat nejake zmeny nalad ktore ju trapili pravidelne ked brala hak :(

1tatiana137
30. nov 2015
Používateľ 1tatiana137 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1tatiana137.

@travnerka12 tak to som prekvapena o tom som este nepocula, ja som si vzdy bazalnu teplotu merala teplomerom, ale dobre vediet ze uz existuje na to aj pristroj 🙂 po porode ho mozno aj vyskusam

travnerka12
7. dec 2015
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

@1tatiana137 je to jedna z moznosti pouzivat teplomer ale je to zbytocne ked existuje pristroj ktory ti to cele moze ulahcit a nemusis si hodnoty zapisovat alebo pamatat, takto to mas vsetko pokope v jednom pristroji a bez problemov 🙂

jamnicka
10. dec 2015
Používateľ jamnicka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jamnicka.

@resetka ja si myslim ze on funguje na takom principe ako si aj ty merias teplomerom a potom to zapisujes 🙂 aspon tak som to pochopila. Ja som ale mala obavu, ze ako to je ked spermia prezije v podstate niekolko dni, ze ci nemoze oplodnit alebo ako. Ale dozvedela som sa ze aj s tym cyclotest uz rata a je na to prisposobeny. @milica313 dakujem za link, pojdem si ho pozriet a asi aj hned objednat ak bude k dispozicii. Velmi ma zaujima ako to funguje, snad to bude fajn

1tatiana137
30. dec 2015
Používateľ 1tatiana137 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1tatiana137.

@travnerka12 kolko taky pristroj vlastne stoji?

betka239
1. jan 2016
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

@1tatiana137 okolo 170 euro.. ale zase si vezmi ze to mas investiciu na roky cize ta to vyjde lacnejsie ako vselijake ine metody 🙂

elizita
1. jan 2016

Baby, myslite ze to funguje ok aj pocas kojenia? Ked je cyklus nepravidelny?

margarita
2. jan 2016

presne to by zaujimalo aj mna, tie, co ste ho zacali pouzivat, ze ci to ma zmysel napr. aj hned po porode, ked este cyklus ani nie je, alebo zrejme treba pockat aspon na prvy menzes inak neviem ako by sa ten pocitac vysomaril z mojho akozecyklu 😉

tiez to pomaly zvazujem, no neviem kedy ma zmysel zacat,ked ja menzes dostavam zvacsa najskor az 8 ci 9 mesiacov po porode.

doteraz som v pohode ficala na teplomeri a zapisovala si do tabulky, ale niekedy ked musim nahle rano vstat k detom nie je cas ani odmerat, nieto este zapisat si nieco.

travnerka12
2. jan 2016
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

@elizita @margarita ahojte, meria sa od druheho dna cyklu, to znamena ze ked dostanete menzes, tak prvy den ho zapnete tym mu date info, ze teda vam cyklus zacal a na druhy den rano si uz meriate. 🙂 cize si myslim ze je potrebne pockat do menzesu, ale nemam s tym osobne skusenosti, kedze som ho zacala brat az dost neskor po narodeni maleho, ale urcite kocky vam tu budu vediet poradit 🙂

scales
5. jan 2016

Ahojte, ja som s priateľom použila Pharmatex krém asi 3 krát a 1 krát z toho to bolo zrovna počas plodných dní, bez prerušovaného styku. Mám 32 dňový cyklus a hormonálnu antikoncepciu som brala naposledy pred 5 rokmi a už sa k nej veru nechcem vrátiť, preto sme zvolili túto formu. I keď mám taký dlhý cyklus, už mi apka v mobile píše, že mi mešká menštruácia 3 deň 😒 😒 😒

zuz02
5. jan 2016

@scales aby si vedela na com si, urob si test. Ja som pouzivala cipky 6 rokov bez prer.styku a bez problemov a potom stacilo jedenkrat, co sa zrejme zle rozpustil a vysledkom je moje pekne dievcatko. Teraz ho pouzivam nadalej, ale v kombinacii s prer.stykom.

janinah
5. jan 2016

@scales no,keď už aj apka toto píše,tak to nebude žiadna sranda 😉 ...samozrejme,že môžeš byť tehotná,ale tehotenstvo predsa nie je koniec sveta 😉 ....počas podných dní by som Ph. používala radšej v kombinácii s prezervetívom alebo aspon s prerušovaným stykom.

vikusss
6. jan 2016

Ahojte chcem sa spýtať na Pharmatex mate s nim niektorá skúsenosti ? hlavne by ma zaujímalo to že ked si ho dáte dnu do seba a súložíte asi už potom partnera nemozete oralne uspokojit a znovu sulozit ci ? ďakujem

zuz02
6. jan 2016

@vikusss no jedine keby ti ten "maglajz" nevadil. Ta vona nie je prave najprijemnejsia.

vikusss
7. jan 2016

@zuz02 ja len ze ci to je ako napr. lubrikant lebo aspoň my to tak mame zaužívané ze keď už dáme lubrikant tak oral nehrozí je to strašne lepkave a ťa chuť je neznesiteľná ešte vôňa by sa dala prehliadnuť ale chuť je chuť…

1tatiana137
7. jan 2016
Používateľ 1tatiana137 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1tatiana137.

@betka239 jasne ved preto som sa po cycloteste aj obzrela.. Uz som si ho aj objednala a po porode by som ho rada zacala pouzivat 🙂 tak potom dam vediet ako som spokojna. Ale podla toho ako pisu baby ako funguje, tak to vyzera ako taky maly zazrak 🙂

jujusiba
7. jan 2016

A neviete mi prosím povedať, či je ten cyclotest spoľahlivý aj v prípade, že ešte dojčím a nemám cyklus? Lebo vtedy asi ešte nie sú ustálené hormóny, aj bazálna teplota. Používali ste ho niektorá aj v tomto prípade?

jane338
7. jan 2016

@vikusss oral by som uz po pharmatexe neskusala. je to chemia a asi to tiez nebude mat velmi prijemnu chut.

dionyzka
7. jan 2016

@1tatiana137
@jujusiba
... ale nie je to ziaden zazrak a spolahlive je to rovnako ako ked merate bazalnu teplotu a pekne si ju zapisujete. Treba citat, funguje uplne na jednoduchom principe. V prvom rade zvysujuca sa teplota - na to, aby to bolo je nutne pridrziavat sa par pravidiel v opacnom pripade udaje su skreslene. Najlepsie pravidelny cyklus, pretoze vyhodunocuje vysledky uz ziskane z predchadzajucich merani a statisticky ich vyhodnocuje. Iba tak vie odhadnut, ze kedy asi prichadza ovulacia a hlasit ju vcasne, pretoze vieme, ze spermie preziju nejaky ten cas v tele zeny. Cyclotest je rovnako spolahlivy ako ked si to vsetko niekde zapisujete, i na papier pri nocnom stoliku alebo do mobilu, hocikde.
Ak je zena po porode a vstava k dietatu 10x za noc, teplota je ina ako ked zena spi v noci nepretrzite 8 hodin.