Neznášam sex

zuzanahdm
30. okt 2016

Ahojte, neviem, či tu niekde už takáto téma bola, ak áno, ospravedlňujem sa.
Mám problém o ktorom sa dosť hanbím rozprávať a neviem na koho sa obrátiť.
Mám pocit, že neznášam sex, niekedy plačem, pretože mi to dosť zasahuje do života. Mám problém zo zvlhnutím a pri pohl. styku to bolí, a vždy to pokazí aj chuť a vlastne všetko. Stáleho partnera nemám, ale bojím sa aj nejakého hľadať, pretože muži sú veľmi nechápavé tvory. Som z toho až zúfala, veľmi ma to trápi. Beriem antikoncepciu KarHla, zmenil mi ju gynekológ , keď som sa mu zdôverila s mojím problémom. Predtým som brala Aidee. Chcela som už HAK vysadiť, ale mám veľmi zlú pleť a keď som skúšala pár mesiacov bez HAK, tak sa mi to všetko vrátilo, a už teraz mám dosť jazvy po akné. Nechcem to veľmi riešiť s gélmy. Nemá niekto s týmto skúsenosti alebo či by mi pomohla ďalšia zmena HAK ? Naozaj sa bojím, že takáto ostanem navždy....to si ani chlapa takto nenájdem :(

erickatt
30. okt 2016

@zuzanahdm gél je fajn. Prečo ho nechceš. Neviem koľko máš rokov ale vekom skoro kazda prestane vlhnut

natalym
30. okt 2016

No ja by som sa na celý sex, chlapov a pod. v prvom kole vykašľala. Keďže nemáš stáleho partnera, antikoncepciu nepotrebuješ. Akné je možné riešiť aj inak, stravou, možno máš zápal niekde v tele a nevieš o tom a pod. Akné môže byť aj s Tvojej vnútornej nespokojnosti. Začala by som pracovať sama na sebe, na láske k sebe, spokojnosti so sebou a potom sa ten správny chlap zrazu objaví. 😉

zuzanahdm
autor
30. okt 2016

@erickatt 20, myslím, že to vekom nebude :D

tajka1986
30. okt 2016

@zuzanahdm ja HAK neberiem uz 5 rokov a presne z toho dovodu,ze som uplne stratila chut na sex. A druhy problem bol stale sa opakujuce mykozy. Porozmyslaj nad inou formou antikoncepcie a porad sa aj s koznym lekarom. Musi byt aj ina cesta ako sa pchat hormonmi donekonecna.

zuzanahdm
autor
30. okt 2016

@natalym Ja som riešila akné 8 rokov všeliakými krémami, vodičkami kožná už bola bezradná, a HAK mi veľmi pomohla, konečne som sa prestala hanbiť ísť niekam bez makeupu. Všetky vyšetrenia mám poriadku. Som že vraj zdravá jak rybka :D

zuzanahdm
autor
30. okt 2016

@tajka1986 Antikoncepciu neberiem ani rok, a chcela som ju vysadiť po pár rokoch, ja stále dúfam, že z toho akné vyrastiem :D haha ale už som zúfala, dám si na hlavu vreco :D Neznášam keď si musím patlať kilo makeupu na ksicht ale ta ked mám takú pleť tak sa to nedá

cinda555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
30. okt 2016

@zuzanahdm hormonálna ATK znižuje chuť na sex, nič nové na svete - ale prečo ju berieš, keď nemáš pravidelného sexuálneho partnera? problémy s pleťou sa dajú riešiť aj inak...
minimálne s gynekológom by si sa o svojom probléme porozprávať mala - nemusíš do detailov, že neznášaš sex, ale jednoducho že máš bolesti, problém so zvlhnutím - nech ťa dôkladne vyšetrí, či tam nie je nejaký fyziologický problém...
neboj sa lubrikačných gelov, na to sú...
a je dôležité mať aj správneho partnera - neviem, koľkých si zatiaľ mala, ale sex nemá byť len o tom, že 3x zasunie a hotovo... možno aj tu je problém, prečo ťa to doteraz nebavilo ...

zuzanahdm
autor
30. okt 2016

@cinda555 rozmýšľala som už veľmi nad touto alternatívou, kamoška to taktiež takto rieši, ale mám obavy, ako sa k tomu postaví partner, ak nejaký bude samozrejme. Stalo sa mi už, že si chlap myslel, že za to môže on a bolo veľmi ťažké mu vysvetliť, že to nie je ním. :(

natalym
30. okt 2016

@zuzanahdm Platí to čo som napísala v prvom kole. Rozmysli si čo vlastne riešiš? Pleť? Chlapa? Sex?
Antikoncepciu Tu napíše každý lekár, lebo prináša výsledok a jemu peniaze. A nielen jemu.

lenpi
30. okt 2016

Ak nemas partnera, antikoncepciu vysad a ties plet inac. Vazne. Akne je priznakom niecoho, treba hladat coho, antikoncepcia sice navonok nieco vyriesi, ale zase nesie so sebou mnozstvo rizik. A postoj k sexu - ono je to tazko radit, ale pre mna je sex hlavne o vztahu. A verim tomu, ze so spravny partner, t.j. taky, co ta ma naozaj rad, dokaze chapat, ze potrebujes cas, bezpecie to postupne fungovat bude. Mozno som divna, ale verim, ze chlap, ktory ta ma rad, dokaze cakat a nenutit ta do niecoho a poskytnut ti vsetko co potrebujes na to, aby si sa zo sexu mohla tesit a uzivat si ho (ak nedokaze - co budete robit, ak by si mala napr. rizikove tehotenstvo? Opusti ta?) Ale to teraz nemusis riesit, skor, kao pisala natalym, pracuj na sebe, tes sa zo sivota, ries akne, a vsetko pride.

zuzanahdm
autor
30. okt 2016

@sissy27 začala som ju brať kvôli veľkým bolestiam pri menštruácií a kvôli akné, gynekolog pri vyšetrení videl, že tam nie je niečo v poriadku, tak mi ju nasadil, pleť aj mrcha sa zlepšili. Ale ten sex, no dačo strašné, citim sa jak frigidná Ešte mám HAK na dva mesiace, tak mi je ľúto ju vyhodiť, keď budem mať posledný blister asi zájdem za gynekologom. :(

cinda555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mysga
30. okt 2016

Problemy s pletou treba riesit stravou, nie Hak. Ja som Hak musela vysadit, nemala som chut na sex, chranila som sa kondomom, partner, ktoreho som si nasla to musel akceptovat bez vynimky. Az kym sme sa nerozhodli spravit si babo. Co sa tyka vlhnutia - gel je najlepšia vec na svete, neviem si bez neho predstavit ani ň, vždy ho mám po ruke. Prípadne kokosový olej je fajn,ale od toho je všetko mastne.

Ak je problem len v bolesti a nechuti atď - urcite vysad antiku, rieš pleť inak, zaobstaraj si gel, nenajdi si nejakeho priblbleho nechápavého dilinka a hlavne bud v tychto veciach otvorena. Od zaciatku. Nie si dost vlhka? Tak gel. To hadam normalny chlap pochopi, moj sa nikdy nezatvaril, ze by to nebral, ved chce, nech si to uzijem. Nie kazdy ma vodotrysk medzi nohami. 🙂

zuzanahdm
autor
30. okt 2016

@lenpi ďakujem dievčence za podporu 🙂 Pomáha mi to. Keď doberiem blistre, tak zájdem za gynekologom, či mi neviem akosi pomôcť. Och, kiežby existovalo niečo, čo vyrieši všetky tieto môje problémy 😀 😒

mysga
30. okt 2016

@zuzanahdm ak si niekto myslel, ze zlyhal, ked si nebola mokra po kolena, tak asi ešte nemá dosť informácii o sexualnom živote, tak z toho si nič nerob a orientuj sa inde. 🙂

cinda555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ludka140281
30. okt 2016

aj ja som mala vždy velký problem s akne,a naozaj pomohla iba hak.....,ale ak lekár o všetkom vie,povedz mu aj o bolestivej suloži a nechuti k nej,,,,,poradia ti,alebo zistia problém,,,vlhnutie je asi ten najmenší 😉 neboj,ked nájdeš partnera a skutočnu lásku,,zmeni sa viac ako si myslíš,,,,,,ale asi by som mu to tiež povedala,aby vedel že mi musí pomost a spolu to zvládnete 😉

danusskaaa
30. okt 2016

Vieš, ťažko sa takýto problém rieši s chlapom "na jednu noc". Ak si nájdeš stáleho partnera, bude v tom aj niečo iné ako len sex tak sa to zmení. Poviete si navzájom čo komu vyhovuje, a čo nie. Spoločne si pomôžete a sex nebude utrpením... Antiky zbytočne meniť ti nepomôže. Ak sa nechceš babrat rôznymi gelmi, treba väčšiu stimuláciu (predohru), prípadne skúsiť sex vo vani, vírivke, s vlhkom kondomom a podobne. Proste vyskúšať čo sa dá!

zuzanahdm
autor
30. okt 2016

@cinda555 Tak chodím k nemu od 17tich....a mamka so sestrou sú spokojné. Ja som bola taktiež spokojná s prístupom, bol veľmi jemný a nič ma pri vyšetrení nebolí, nikdy nemám strach z vyšetrenia, dokonca sa tam aj teším :D haha a čo sa týka ohlasov na internete tak som to ešte nepozerala, ale čakáreň má vždy plnú.

mysga
30. okt 2016

@danusskaaa suhlasim so skusanim,co sa da a poriadnou predohrou, ale sex vo vani a virivke - voda nie je lubrikacna, tym padom nezvlhcuje takym sposobom,aby šlo veci lahko,takže vo vani a virivke to škre a vrždí ešte viac. Na to už fakt pomôže jediné vlastné zvlhčenie (prirodzene) alebo potom gely sa mi zda silikonove,nie rozpustne vo vode. 🙂

gazah
30. okt 2016

I úplne normálna. Kuk sem: https://asexual.cz/forum/index.php

cinda555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanahdm
autor
30. okt 2016

@cinda555 toto ja nevylučujem, doma to máme dosť ťažké, ale to je nedokážem ovplyvniť. Stresy tam určite sú, ale snažím sa si to všetko tak nebrať. Ale čo sa týka tejto hračky, taak môžno raz keď budem bývať sama a nebudem sa hanbiť to kúpiť :D haha

michaella94
30. okt 2016

Ja mam 23 rokov a tiez mam podobny problem...ale pozri mam manzela a 2 deticky a vsetko nam klape aj gelom 🙂 tak neboj sa to skusit a chlapovi to povedat na rovinu...ak to nepochopi a bude mat problemy tak je to debil...myslim ze je to nas udel a ine to nebude....su zy a zeny....

cinda555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cinda555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanahdm
autor
30. okt 2016

@cinda555 mi to príde domov, tak mamku trafí infarkt, keď to náhodou zbadá, ona je totiž expert a počuje a vidí všetko :D

zuzanahdm
autor
30. okt 2016

@cinda555 ale ďakujem za tip 😉

cinda555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz