Pharmatex a plodné dni

lolitkaxi
21. dec 2014

Ahojte, môžno vám to bude divné, niektoré sa možno aj pobavia, ale vážne potrebujem radu. Nakoľko nemôžem a ani nechcem užívať HA rozhodli sme vyskúšať s MM Pharmatex. Doma už máme aj kúpený krém, ale ja sa ho bojím použiť, pretože ja aj keď mám 32 rokov a 2 deti, netuším, kedy mám plodné dni a ďalšie tehotenstvo už neplánujeme, teda MM, by aj chcel, ale ja sa teším, že o plo roka nastupim po materskej do zamestnania. Prosím, ak by ste vedeli poradiť, cyklus mám 26-36 dní, pričom menzes trvá 6-7 dní.

bosoriak
10. mar 2015

@lolitkaxi A robila si si test, ci si tehotna?

kiki68
10. mar 2015

@lolitkaxi shit 😒 zeby to fakt zlyhalo? ako ja som to pouzivala dlho,ale mozno nie som taka plodna alebo co....

majcaaaa
10. mar 2015

@lolitkaxi ....aj my to uz pouzivame nejaky ten rocik a nic... mas to potvrdene testom?

lolitkaxi
autor
10. mar 2015

@bosoriak
@kiki68
@majcaaaa nie, test som si ešte nerobila, ale ak do konca týždňa nič, tak v piatok idem k dr., dúfam, že len nejaká porucha 😒

lolitkaxi
autor
18. mar 2015

@majcaaaa
@kiki68
@bosoriak čafte 🙂 takže môžte používať ďalej, našťastie to bola len nejaká porucha, dostala som vyvolávačku a dnes konečne prišla, prepáčte, ak som vás vystrašila 😉

majcaaaa
19. mar 2015

@lolitkaxi uz som zacinala lutovat ze som tu ten pharma ospevovala....😁 ale raz tu budeme vypisovat veci typu kedy mi to uz bude meskat... chcem dve ciarky...

lolitkaxi
autor
20. mar 2015

@majcaaaa tak ja už mám dve deti, ja už dve čiarky na dve čiarky na teste nechcem ani len pomyslieť 😀

zuzanamv
20. mar 2015

Ahojte,
uz som to tu pisala kedysi v diskusii o pharmatexe, ale vidim novu diskusiu, tak pridam svoju skusenost aj sem.
Tiez som nemohla HAK, takze som patrala po inych moznostiach a nasla som toto. Uz som mala dve deti a dalsie sme neplanovali, tak som dokladne zistovala, ci je pharmatex ozaj spolahlivy, pytala som sa dr., aj v nejakych internetovych poradniach, vsade odporucili, ze ked sa vsetko dodrzi tak ako ma, je to spolahlive...
Takze som tomu verila, v pohode presiel rok, co sme ho pouzivali, dodrziavali vsetky pokyny a zrazu som otehotnela...
Pre mna teda pharmatex uz nikdy viac. Fungovat sice funguje, ale moze sa stat...
Je to fajn v takom medziobdobi, ked este dieta neplanujete, ale nic by sa nestalo, keby prislo. Ale ak ste si iste, ze uz dieta urcite nie, toto nebude ta najlepsia moznost...

spisakova_j
6. apr 2015

@lolitkaxi - no ako to dopadlo? lebo aj ja mám ten krém kúpený a nejako mu neverím 😒

spisakova_j
6. apr 2015

@lolitkaxi - už som prečítala 🙂 nejako som to prehliadla 🙂 aj tak asi budem v strehu 🙂

miriam654
2. aug 2015

Ahojte, nejaká som nesvoja, poraďte mi. Minulý rok som poslednú menštruáciu mala 14.7, potom som otehotnela a v apríli sa nám narodila krásna zdravá dcérka, z ktorej sa tešíme. Tiež bola neplánovaná a používali sme Pharmatex, ale vtedy sme urobili pár chýb, takže nás to tehotenstvo neprekvapilo. Vtedy plánovanú svadbu sme presunuli na tento september, nechcela som sa vydávať tehotná, bolo mi zle, bola som slabá a unavená. Tohto roku bola posledná menštruácia 13.7, praktikujeme prerušovaný sex, alebo používame Pharmatex. V pondelok 27.7 okolo obeda som cítila ovulačné bolesti, co by sedelo. O siedmej večer sme mali sex "naplno", dve hodiny predtým som si zaviedla Pharmatex globulu a ruky som si mydlom umyla naposledy hodinu a pol pred zavedením (potom som spala). Na intímnych miestach sme sa mydlom umývali určite viac ako 4 hodiny pred stykom. Po styku som ešte asi pol minúty po nom zaviedla zo stresu ďalšiu globulu Pharmatexu, nechala rozpustiť a až potom som sa umyla len čistou vodou. Napriek tomu mam nervy, ze by som otehotnela, presne v tom istom termíne, ako minulý rok, svadba je naplánovaná, zaplatená, už ju presúvať nechcem a ani na bábätko ďalšie sa necítim. Aká vysoká je pravdepodobnosť otehotnenia, strašne som sa vystresovala... Stále o tom premýšľam, ci som ju zaviedla dosť hlboko a pod... Keď sme sa milovali, verila som jej naplno, veď antikoncepcia, a teraz stresujem, že čo ak... No... Uvítam vaše skúsenosti, ci útechu 🙂

jane338
2. aug 2015

Pouzivam Pharmatex uz skoro rok, bez nasledkov, ale je pravda, ze cez plodne dni mu naisto neverim a tak vtedy aj davame pozor.viem si plodne dni celkom odsledovat, ale tento mesiac si niesom ista. predvcerom sme isli naplno a boli zrejme plodne dni. A teraz som v strese a prenasleduje ma pocit, co ak. uz si mozno aj namyslam, ci som dobre zaviedla atd.trochu ma upokojili pozitivne komentare k Ph. Dufam ze ms dorazi kedy ma. 🙂

@miriam654 neporadim, ale momentalne viem, ako sa citis

poleva
13. dec 2015

@zuzanamv ahoj takže si bola ozaj tehotná ? lebo viac si nenapísala

zuzanamv
13. dec 2015

@poleva
Ano, bola som tehotna, moj vysledok Pharmatexu uz oslavil 4. narodeniny 😉

scales
5. jan 2016

Ahojte, ja som s priateľom použila Pharmatex krém asi 3 krát a 1 krát z toho to bolo zrovna počas plodných dní, bez prerušovaného styku. Mám 32 dňový cyklus a hormonálnu antikoncepciu som brala naposledy pred 5 rokmi a už sa k nej veru nechcem vrátiť, preto sme zvolili túto formu. I keď mám taký dlhý cyklus, už mi apka v mobile píše, že mi mešká menštruácia 3 deň 😒 😒 😒

poleva
7. jan 2016

@scales no ako dostavila sa ?

scales
7. jan 2016

@poleva no už mi dnes mešká 5-ty deň a stále nič, včera ráno som si robila test a vyšiel negatívny, čiže tomu nerozumiem, ak nepríde cez víkend, tak v pondelok idem k doktorke. Dnes som si merala bazálnu ráno, ale po osprchovaní a pri chystaní sa do práce, len tak ma to napadlo, že skúsim a teplota bola 37,5. Krčok mám hore a tvrdý uzavretý. 😒 😒 😒 neviem čo z toho bude

poleva
9. jan 2016

@scales no ale jedno meranie nepovie nič podľa mna, hm
no dajte vedieť, už nech je akýkoľvek výsledok 🙂

scales
9. jan 2016

@poleva tak dnes meska uz 7-my den a ranny ovulacny som mala takyto

poleva
9. jan 2016

@scales ale to je ovulačný, hm ....neposunuli sa vám plodne dni ?

scales
9. jan 2016

ja neviem, asi rok som si ich uz nesledovala, ale tak meska mi 7 dni, je mozne, aby som mi ms vynechala a prisiel dalsi cyklus s ovulaciou?

scales
9. jan 2016
poleva
9. jan 2016

@scales podla mna sa vám posunuli plodné dni, nestresujte 🙂

nikuliak
16. jan 2016

No tak ja som skúsila Pharmatex po vysadení HAK a štípalo to jak šľak. :/ Tak neviem, či to mám ešte skúšať..

pink_lady
16. jan 2016

cez plodne dni by som sa len na pharmatex nespoliehala...inak, moj priatel povedal, ze chuti hnusne 😝 🤐 😀

poleva
17. jan 2016

@scales no ako ? došla mrcha ?

janka_01
5. okt 2022

@scales stará téma ale ako si Vtedy dopadla?