Nechránený styk pár dní pred menzesom

kika052
12. jún 2023

Ahojte chcem sa spytat je tu niektora z vas ktora ostala tehotna ked mala nechraneny styk par dni pred menzesom? Je to mozne ci nie.. vobec ani netusim kedy mam a kedy nemam plodne a neplodne dni 😂 menzes mi chodi vselijako niekedy mam cyklus 28 dni potom zas 35 a minule zas 40 dni.
Dakujem za odpovede.

xsimonkax
12. jún 2023

Otehotnieť môžeš hocikedy. Pokiaľ si dlhší čas nesledujes ovulaciu alebo ti ju nesleduje dr. Nevieš presne kedy ju máš a môžeš ju mat hocikedy. Áno môžeš ale aj nemusíš. Poznám ženy co tehotné boli a menzes mali do 3 mesiaca

janetinka27
12. jún 2023

@kika052 ahoj, keby si mala pravidelny cyklus, tak otehotniet pred terminom ms by bola mensia sanca - musela by si mat vynimocny cyklus s posunutou ovulaciou. ak mas cyklus nepravidelny, tak odpovedat sa neda, jednoducho by si musela vediet, ci uz bola ovulacia v danom cykle.
dr ti nezistovala, preco mas taky nepravidelny cyklus? lebo mas dost dlhe cykly, hlavne tych 40 dni. kolko mas rokov?

siska53
12. jún 2023

@kika052 ano, ja som tak, lebo som mala nepravidelny menzes a ovulacia sa teda nedala presne vypocitat.

kika052
autor
12. jún 2023

@janetinka27 nie nezistovala ze to sa stava nie kazda mame praviselny cyklus.. ovulaciu som uz tusim mala hned po predoslej ms vzdy mam aj tu inak

kika052
autor
12. jún 2023

@siska53 a kedy si mavala ovulaciu ja ju mam tiez hocjak..

veselo_neveselo
12. jún 2023

Pokial si nesledujes ovulaciu, a pri nepravidelbych cykloch, otehotniet mozes. Ten menzes si mala?
Ak si uz menzes mala, tak tehotna nie si, s najvacsou pravdepodobnostou.

janetinka27
12. jún 2023

@kika052 tak prave to je to zasadne - vediet, kedy mas ovulaciu. ostatne uz take podstatne nie je, ked sa pytas na otehotnenie 🙂
ak mas dlhsie cykly, ovulaciu nemozes mat nikdy kratko po ms, ovulacia je max 16 dni pred dalsou ms.
pri dlhsich a nepravidelnych cykloch je praveze mozne, ze ovu nemusi prebiehat vobec alebo len obcas, moze mat znizenu kvalitu a pod.
ak mas cyklus 35 dnovy, potom ovu nemoze byt skor ako ten 18.-19. den cyklu

kika052
autor
12. jún 2023

@veselo_neveselo no menzes som mala naposledy 11-16teho maja

gypsy1988
14. jún 2023

Ahojte! Idem si pre radu k Vam . Minulý mesiac som mala menzes iba dva dni ale ùplne slabulinke , do ďalšiej MS moje prsia su vëčšie pevnejšie ale, MS som dostala len naspët je to slabulinke s manželom si ako že davame pozor no len.... Ďakujem vam za kazdu odpoved 😊

siska53
22. jún 2023

@kika052 no tak to vobec ja neviem! Ja som si to ani nesledovala, ani som to necitila..

siska53
29. jún 2023

@kika052 neviem. Ja som to nikdy nesledovala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre