Predajú mi antikoncepciu na mesiac, ak mám recept na 3?

smichaela24
3. mar 2015

Dobry den dnes si musim ist kupit antikoncepciu, avsak pan doktor sa pomylil a namiesto jedneho mesiaca mi napisal tri mesiace. Zacinam brat novu antikoncepciu a preto chcem zacat len s jednomesacnou aby som potom nemala problem s tym ze mam dalsie dva balenia ked mi nesadne ... Preto sa pytam je mozne ze mi v tomto vyhoveju v lekarni ? Dakujem za odpoved

stanislavao
3. mar 2015

za jeden mesiac nezistite, ci vam sadne, alebo nie. prvy druhy mesiac mozete mat nejake neprijemne pocity z toho - bolesti prsnikov, silnejsia menstruacia. po troch mesiacoch a to upravi. tak preto treba mat to trojbalenie. ale napr v lekarni Dr.Max sa vas opytaju, ci chcete na 1, alebo na 2, ci 3 mesiace.

marianka0101
3. mar 2015

predajú, povieš v lakárni a ona ti na recept napíše, že ti dala iba 1 balenie a o mesiac ho môžeš znovu použiť

katrenka18
3. mar 2015

ahoj daju ti v pohode aj jedno balenie ...

agnese
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiss35
3. mar 2015

Ano 🙂 nevadi ze mas predpis na 3mesiace daju ti kludne aj na mesiac...a neskor si mozes vybrat na dalsi mesiac...mne bolo v lekarni povedane ze tento recept kedze je predpis na 3mesiace plati 3mesiace 🙂

evittam
3. mar 2015

@smichaela24 Ahojky, jasne,ze ano-ja mam recept platny rok a na 3-mesacne balenie a kupujem len mesacne kazdy mesiac.😉

katarinka289
3. mar 2015

Da sa vybrat aj len jedno balenie.Lekarnik to na recept poznaci,ze mas narok este na dve

andrejka1974
3. mar 2015

da sa ja mam recept a vzdy mi ho vratia, takze ho pouzivam stale, ked treba 🙂 🙂 🙂 🙂

janka2501
3. mar 2015

mne na recept nikdy nenapisali ci som vybrala mesacne alebo 3-mes.balenie.

sssimi
3. mar 2015

Dá sa vybrať aj jedno balenie na mesiac aj keď sú niektoré balené po 3 bez problémov.

malinka158
3. mar 2015

v niektorych lékárnách ano v niektorych velmi nechcu

alexandra1104
3. mar 2015

Neni problem aby dali 1den kus

nyusika
3. mar 2015

recept na HAK plati rok, takze kludne aj na mesiac ti predaju. dolezite je, ze viac, nez 12 baleni nedostanes. ci si kupit 4 x trojbalenie, alebo 12 x jednobalenie, to je jedno 🙂

timi_timi
3. mar 2015

mňa sa vždy v lekárni pýtali či chcem na 1 alebo 3 mesiace balenie. Zvyknú vyberať aj z celého balenia jeden blister, pri HAK sa to robí bežne. 🙂