Vnútromaternicové teliesko Mirena

ritka8
22. jan 2015

Ahojte, prosim vas ked ste si dali zaviest vnutromaternicove teliesko Mirena, mali ste neziaduce ucinky aj priberanie alebo migreny, alebo akekolvek ine neziaduce ucinky. Neviem sa rozhodnut medzi Danou a Mirenou ☹

ivana166
22. jan 2015

ja mam mirenu,pribrala som 3 kila,ale menzes nemam ziadny, ine neziaduce ucinky nema 🙂. Som spokojna.Pri Dane je vaj menzes silnejsi a dlhsie trva.

cencula
22. jan 2015

ja mám mirenu od augusta minulého roka, menzes skoro žiadny, som spokojná

tana2278
22. jan 2015

@ritka8 Mam Mirenu, zo zaciatku som dost spinila rozne dlho a casto, ale po cca pol roku je to fajn. Menzes sice mam, ale staci slipova vlozka. Ziadne ine neziaduce ucinky nemam.

kika2710
22. jan 2015

Ja mám Mirenu a veru druhý krát by som si ju už nedala... krvácala a špinila som od zavedenia asi 10 mesiacov a mala som z nej infekciu... akurát som dobrala antibiotika tak dúfam ze uz to prestane inak si ju dám vybrať, okrem toho mávam aj častejšie bolesti ako pri menštr., a z nežiaducich učinkov- mne sa zhoršilo dosť akné a mám stále ,, nafuknuté brucho" ale kazdá žena ju znáša inak...

tanyja
22. jan 2015

@ritka8 mirena je na 5 rokov, u mňa už bolo 5 rokov v DEC 14 ,ako mi ju zaviedli a som nadovšetko spokojná .... žiadne nežiadúce účinky , žiadne nafúknuté brucho, žiadne akné, žiadny menzes, žiadne obmedzenia, z mojej strany absolútna spokojnosť a po pravde, mám znova v pláne dať si ju založiť , keď mi túto vyberú 😵

dasenka1203
22. jan 2015

mam mirenu pol roka, spokojnost, bez neziaducich ucinkov, menzes uz dva mesiace ziaden, dovtedy len take pardnove spinenie ze stacila intimka 🙂 pribrat som asi co-to pribrala, len neviem posudit ci z mireny alebo lenivosti, mam sa dobre ;)

nuvaring
23. jan 2015

Ja nemám, len vám chcem napísať skúsenosť jednej mamičky v istej antikoncepčnej poradni, kde šokovala nielen čitateľky, ale i lekárov, počas mireny otehotnela a podstúpila upt....dôvod nevie nikto,akurát ma prekvapilo, že po tejto skúsenosti sa chce ešte nejako kontaktovať na firmu, aby jej teda poskytli nové bezplatne 😖 ja by som po takej šokovej skúsenosti tomu neverila ani za mak...a tá dana to vôbec nerieš, pri tej môžeš otehotnieť hocikedy, akurát že dana je abortívna a ty bud potratíš alebo sa to uchytí

chiccco
23. jan 2015

Já som mala mirenu 5 rokov a bola to ta najlepsia volba ziadny menzes,ziadne migrény,uplne v pohode,ale každé telo je ine,niekomu nevadí a niekomu ju telo neprijme.

zuzankamalikova
23. jan 2015

Mam Danu a som s nou spokojna...pravidelna menstruacia.bolesti ziadne.Ja som Mirenu nechcela. 🙂

michalllkkkaaa
23. jan 2015

dievčata, ja mam na predaj nehormonalne teliesko sterilne uzatvorene v obale. mne ho mal gyndoš dať,ale tak silno krvacam, ze mi povedal, ze mi tuto formu antiky neodporuca, tak ju mam doma kupenu ak by bol zaujem.

luciafackova
26. jan 2015

ahoj ja mam mirenu uz druhy krat a nemam ziadne problemi som s nou spokojna prvu som dala vybrat lebo som chcela otehotniet a do par mesiacov som otehotnela bez problemov a po porode 😀 som si ju dala znova ja mozem len odporucit

dada432
26. jan 2015

Ja mám Mirenu rok, trvalo asi 3 mesiace, kým pominulo spinenie a odvtedy menzes skoro žiadny, žiadne iné problémy, odporúčam

lia09
1. jan 2018

Baby velmi boli zavadzanie mireny?Citala som skusenosti a tam vela zien pisalo ze to hrozne boli.Vraj ako ich druhy porod keby to bol

alenky
1. jan 2018

@lia09 Ja som si dala mirenu hned po druhom porode po sestonedeli. Zavedenie bolo velmi rychle, zo spodu to nebolelo skoro vobec len ako stipnutie a take okamzite bolesti v podbrusi ako pri menstruacii. Trosku na mna prisla taka mdloba a neprijemny pocit ked som sa postavila, ale potom to uz bolo v pohode. Ja si myslim, ze ak je gynekolog skutocne profik a nerobi to prvykrat, ze sa nemas coho obavat a malo by to byt skutocne rychle a bez mucenia.

lia09
2. jan 2018

@alenky dakujem to si ma trosku upokojila 🙂

helenuska123
1. jún 2021

@zuzankamalikova ahoj aja mam danu uz 7 mesiac ...chcela by som sa poradit ..meskala ty niekedy menstruacia ? pocas dani

alvaluka
1. jún 2021

@ritka8 ahoj, ja mam danu uz takmer rok a ziadne komplikacie. Krvacanie je silnejsie na 3. a 4. den, ale ziadne menstruacne bolesti. Predtym som mala naozaj velmi silne krvacanie pocas menstruacie a aj sione bolesti.

alvaluka
1. jún 2021

@helenuska123 aj ja mam danu a menstruacia mi meskala ked som douzivala silne atb...

helenuska123
1. jún 2021

@alvaluka aha dakujem za info ..cize je to normalne ?

zuzankamalikova
2. jún 2021

@helenuska123 obcas meškala o vzdy prisla 😊

helenuska123
2. jún 2021

@zuzankamalikova dakujem za info ..cize neje mozne otehotniet?

alvaluka
2. jún 2021

@helenuska123 otehotniet je mozne, zas 100%tna ochrana to nie je. Otazka je ak ti meska menstruacia ako dlho meska, ked tak skus si urobit test pre istotu.

helenuska123
2. jún 2021

@alvaluka no 21 maja som mala dostat a nic ...

alvaluka
2. jún 2021

@helenuska123 este si si nerobila test? Toto mi pride dlhe meskanie, ako mi zaviedli danu mam takmer na den pravidelnu menstruaciu, posunutu som ju mala po tych atb ale asi uba tyzden.

helenuska123
2. jún 2021

@alvaluka nerobila som si ...troska mam obavi ze co ukaze ....dr ..ma ubespecovala ze vraj to niejw mozne ..a ze sa stym este nestretla ..zeby sa dalo otehotniet ..pocas teliska ..tak neviem som v obavach

alvaluka
2. jún 2021

@helenuska123 na tvojom mieste by som si urobila test.
Dane relativne verim, ale nie je to 100% a na MK je viac tem, ze zena otehotnela s danou.

helenuska123
2. jún 2021

@alvaluka dakujem

zuzankamalikova
2. jún 2021

@helenuska123 no ja som neotehotnela,ale počula som o takych čo vraj ano....

helenuska123
3. jún 2021

@zuzankamalikova len to nie lebo fakt neviem co by som spravila ...viem ze zakrok je zdarma ..

zuzankamalikova
3. jún 2021

@helenuska123 tak si urob test,na čo čakaš?