Voľnopredajná antikoncepcia Pharmatex

gerci90
8. feb 2012

Ahojte žienky..zaujma ma ake mate skúsenosti s volno predajnou antikou Pharmatex ci už ten krém alebo kapsule... je spoľahliví,kolko to už užívate...a skratka všetko 🙂 teším sa na Vaše odpovede a skúsenosti....Vdaka

zuzanamv
5. aug 2012

@kikushka2386
@evita860
ja som ani chybicku nespravila urcite, ziadne mydlo, casovy limit sme dodrzali urcite, a ani kila nemam navyse...
A sranda je, ze kym som ho zacala pouzivat, patrala som na nete, ci je to spolahlive, hladala som pribehy, ci s nim niekto otehotnel, pytala som sa dvoch gynekologov, ktori mi povedali, ze sa nestretli s tym, ze by zlyhal... tak som tomu verila.
A ked som otehotnela, tak som z kazdej strany zrazu pocula pribehy, ako pharmatex zlyhal...
no, asi to tak malo byt 😉

evita860
5. aug 2012

@zuzanamv no aj u mna to bolo rovnako.kazdy si to chvalil a ja som otehotnela a rovnako som nikde chybu neurobila ako pises a musim este raz podotknut ze moj mazel si daval tak isto pozor a ostala som tehotna.ale rovnako mam nazor ze asi to tak malo byt 🙂

zuzanamv
5. aug 2012

@evita860
No, bol to teda riadny sok, dlho som to predychavala!
Uz sme mali 2 deti, obidvaja v skolke, dalsie nebolo v plane.
Ale je to milacik!

veverka149
17. okt 2012

ahojte žienky , tak už aj ja možem pridat skusenost s pharmatexom, začali sme c tymi čípkami bolo to v pohode , pohodlna aplikacia ,čas kym sa rozpustil sme využili tulenim 😀 ale po nejakom čase mi strašne začal vadit ten chemicky zapach a aj partnerovi. ( časte použivanie ) 🙂 včera sme kupili krem a super , normalne vonia ,sme zatial spokojny 😀 😀 😀 ale budeme ho použivat len do menzesu potom prejdem na mirenu

elenka103
8. mar 2013

Ahojte baby prosim vaaas 😀 ja mam kratko este priatela a ani byva hrozne daleko a ked pride na vikend.... Tak to ide v jednom kuse... No a teaz som si kupila tie kapsle a to viem ze jedna ucinkuje 4 hodiny ale pocas tych styroch hodin ked sa vystrieka aj ked pomimo musim si dat po hodinke zase novu kapslu? Ked neubehli 4 hodinky???. Pomozte mi prosim dakujjeeeeeem
🙂

alore
8. mar 2013

@elenka103 nie nemusis ucinok trva 4 hodiny

elenka103
8. mar 2013

Mas to overene? 😀😀

elenka103
8. mar 2013

@alore aj ty si pouzivala tie kapsle v celku sa aj bojim 😀😀

zuzanockamt
8. mar 2013

@elenka103 kto sa boji, nech nejde do lesa ... prejdi na ucinnejsiu antikoncepciu alebo nesexuj

elenka103
8. mar 2013

@zuzanockamt tak diky za radu 😀

zuzanockamt
8. mar 2013

@elenka103 tak podla stylu pisania predokladam, ze vekovo si velmi mlada - ak mas vobec 18 a v tomto veku by som sa na Pharmatex nespoliehala, pokial neplanujes dieta

cinnamon111
8. mar 2013

Ja som na s tým fungovala asi 2 roky. Celkom v pohode, u mňa účinkoval na 100%. Len po styku nepríjemný pocit, že stále zo mňa niečo vytekalo....proste ten krém. Nechcela som hormonálnu ant. tak toto mi prišlo lepšie riešenie - tak niečo za niečo.

elenka103
8. mar 2013

@zuzanockamt mam 22. ... Ale tak teda babo nechcem na isto ja sa len toho bojim nicoho ineho 😀

katka1981
8. mar 2013

@gerci90, kedysi som pouzivala krem ale nikdy nie bez toho aby sme si nedali pozor. Mne nevyhovovalo, ze som to musela mat v sebe, bolo mi to neprijemne a ani nemam voci tomu nejaku dovoeru, cize urcite by som to nepouzivala pocas plodnych dni ani sa nato nespoliehala ze keby sa nieco zadarilo, ze ma to ochrani, proste tomu neverim. Skusila som to parkrat, nic sa nestalo, cize ani nemozem posudit, ze ozaj to spermie zabilo.

elenka103
8. mar 2013

@cinnamon111 no vyskusam to... Ale tak no v noci asi nejaka ta vlozka... Bude potrebna 😒

cinnamon111
8. mar 2013

@elenka103 skôr ráno 🙂 , do práce a tak..proste počas dňa

cinnamon111
8. mar 2013

@elenka103 ale iba malá slipová vložka, nie veľká

elenka103
8. mar 2013

@cinnamon111 hej nooo.... Lenze zajtra sobota a predpokladam ani ten den sa nezaobide bez pharmatexu

alore
8. mar 2013

@elenka103 u mna ucinkuje uz 3 roky bez problemov nechcem brat antiku

zoy3
16. mar 2013

Preboha ženy nestrašte ma, dnes sa to chystám skúsiť a už dopredu sa bojím :/

oliinka
3. jún 2013

ahojte tak ako to je teda s tými globulami?kolko pred sexíkom treba zaviest a kolko čakat?hormonálnu antiku som brala 10 rokov a teraz zlé pečenové testy takže som skončila a hladám niečo takéto.poradte

luciasaf
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elami89
6. júl 2013

Ahojte, Po vasich prispevkoch teda neviem, ci Pharmatex skusit, kazdopadne pri pouzivani kapsul ich treba opakovane zavazdat, aj ked mame opakovany (viacnasobny) sex pocas tych 4 hodin?

uhlarka
5. aug 2013

@atenaf ahoj. Este pouzivas pharmatex?? Si spokojna? Ziadne neziad.ucinky? Aka je spolahlivost??

hela713
11. aug 2013

@zuzanamv presne tak aj mne sa to stalo! odporučal mi ju lekar a potom iba skomentoval, že som veľmi plodna. čo už

petuska652
6. jan 2014

Predám uplne nove balenie PHARMATEX KREM. kupila aom si ho pred dvoma dnami lebo som to chcela vyskusat ale nakoniec som zostala pri tabletkach. Cena 6 eur s postou.

zuzanka33
15. apr 2014

@lucka127 ste asi prva co citam ze otehotnela cez pharmatex, chcem sa spytat ci ste presne dodržali vsetky instrukcie nemohlo sa stat ze ste sa umyli s mydlom alebo nieco co to narušilo? Dakuejm za odpoved

lucka127
15. apr 2014

@zuzanka33 hehe nie prva neboj v tom roku ked som bola tehu ja tu aj jedna babula tu z mk tiez presne to iste co mi 3/4 roka tak isto boli na tom a dobre a paaac ho tam mali sme termin v jednom mesiaci (este sme sa rehotali ze to je mozno toleranica alebo zacali ho nejak riedit) ano dodrzovali sme to uplne presne ked som prisla v tretom mesiaci k doki ze som asi tehu-nevedeli sme zajedno vyratat termin lebo ciarky som si nerobila-sla som do zivnosti a mala tolko stresov a skoleni ze ma ani netrklo ze nemam zenske..sranda🙂🙂 a doki sa zacala smiat ked som jej povedala ze cez pfarmatex ze ako je to mozne ta hovori a vidite? presne pre toto ho neodporucam ziadnym pacientkam lebo uz som tu mala vela pripadov s podobnym scenárom a mlade zabky mudre chodia a pytaju sa nan,ale nie je spolahlivy..tak vidis🙂)🙂 😉 pre nas plodnejsich to nestaci🙂

lucka127
15. apr 2014

@zuzanka33 aha tu je🙂ked sa zacinas o stranu dopredu tiez pise svoj pribeh + este jedna tusim:D
@zuzanamv

zuzanamv
15. apr 2014

@zuzanka33
@lucka127
Presne tak...
Teraz som menila dr. a pytala som sa na to znovu, a povedala mi, ze v strede cyklu, pocas ovulacie sa na to neda spolahnut...