Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

13 den po kryoembryotransfére a negativní test

skrouceninka
4. feb 2013

ahoj jsem 13 den po ket a odpoledni test z moci byl negativni jsem uz zoufala stalo se to nekomu z vas mam uz ztratit nadeji mam velke prsa i bradavky boôi a vytvari se zilky prosim poradte byla jsem 22.1 na ket dekuji

skrouceninka
autor
4. feb 2013

nikdo neporadi ☹

linka
4. feb 2013

@skrouceninka ahoj a nebola si na krvi? ta je istejsia 😉

nelly3
4. feb 2013

@skrouceninka
na 13 den po KET ked je negativne, tak je mala pravdepodobnost, ale krv je istota. netreba sa vzdavat ani po neuspechu, ja mam za sebou 5 ET a vsetko negativne a bojujem dalej, nevzdam sa 😉

skrouceninka
autor
5. feb 2013

@linka byla jsem dneska vysledky budou az v patek strasne se bojim ze je vse ztraceny

denulka85
21. feb 2013

@skrouceninka ahoj ako si dopadla? ja mam druhy ket a teraz som sa tesovala na 10 den a test tiez nic neukazal 😒 na krv idem v pondelok

skrouceninka
autor
21. feb 2013

@denulka85 ahoj bohuzel spatne dnes je to 4 tydny od ket a v deloze nic nebylo jen prazdny vacek neboj jeste neni nic ztraceny ty na tom muzes byt uplne jinak ja mam stale vsechny priznaky doktor rekl ze zazraky se deji ale uz nemam proc verit ja uz to mam dlouho od ket ty jsi na zacatku mam jen 10 dni to se jeste muze vsechno zmenit nezoufej a bud hlavne vklidu a zadne stresy 😉 taky jsem mela 2 ket no musim verit ze do tretice vseho nejlepsiho nejhorsi je ze uz nemame zadne zmrzlinky budeme muset zacit od zacatku

denulka85
21. feb 2013

@skrouceninka ti si normalne mala v krvi hcg? a test nic neukazal? a priznaky myslis tehotenske ze mas? ja som dnes 12 den od transferu den transferu neratam

skrouceninka
autor
21. feb 2013

@denulka85 prave ze ne ja jsem hcg mela 0,2 ale doktor me uklidnoval ze tim ze mam kazdy mesic jinak menzes a jsem po potrate ze mohla nastat opozdena ovulace a ze to muze deprve nastat chtela jsem uz davno lecbu prerusit ale nakonec jsem se nechala premluvit na pokracovani nebo mi rekl doktor ze bylo vice pripadu kdy se tehu objevilo az treba 6 nebo 7 mesic protoze hcg rostlo pomaleji tak jsem cekala jenze ted kdyz mam skoro vsechny tehu priznaky mi lecbu prerusili a jsem z toho zmatena nebo bazalni teplotu mam 37.5 menzes uz nemam 14 dni jsem unavena stale chodim na zachod zvetsili se mi prsa a udelali se mi na nich zilky proto si myslim ze je jeste brzo tak uvidime moc bych si to prala ale uz tomu velkou sanci nedavam ted jen cekam na to kdy budeme moci zacit znova jeste pockej a uvidis jak ti krev dopadne neboj se

denulka85
21. feb 2013

@skrouceninka pri prvom kete som mala hcg 0,1 a lekarka mi kazala vysadit lieky... a mna prsia vobec nebolia a brucho citim od 2 dna transferu...

skrouceninka
autor
21. feb 2013

@denulka85 kazde tehotenstvi je jine ja jsem poprve necitila vubec nic a uz 8 den se mi na testu ukazala druha carka neverila jsem tomu a ted me vsechno bolelo kazdy mi rikal ze je to dobre znameni a vidis to se nesmi srovnavat

denulka85
21. feb 2013

@skrouceninka asi mas pravdu uvidim v utorok ako dopadnu vysledky... toto bolo tvoje 1ivf?

skrouceninka
autor
21. feb 2013

@denulka85 pred rokem jsem byla poprve meli jsme 13 vajicek ale 6 den po oplozeni se prestali vyvijet tak jsme sli na 2 pokus to se nam podarilo 9 vajicek z toho jen 4 to zvladli a zamrazili je musela jsem 3 mesice pockat nebo mam polycysticke vajecniky na 1 ket jsem sla loni v septembru cekali jsme dvojcatka ale v 5tt jsem potratila no ted v januaru jsme byli na 2 ket dali nam posledni 2 zmrzlinky a jak to dopadlo uz vis ted uz nemame nic takze zase od zacatku ty mas jeste nejake zmrazene

denulka85
21. feb 2013

@skrouceninka no mala som mat teraz pk ale embrya to neprezili dali rozmrazit tri a dve teraz vlozili. a ostali nam este 4... ja som mala 31 vajicok a18 sa s toho oplodnilo.... tak aj ti si si uz dost odskakala... 😖

skrouceninka
autor
21. feb 2013

@denulka85 tak vidis ja jsem mela pri 2 pokuse skoro 60 vajicek 40 mi vybrali ale 20 mi tam museli nechat nebo byli uz vytlacene az na strevach a nemeli je jak vybrat jak jsem potom dostala menzes sly ze me pryc a i presto vsechno nam zustali jen 4 moje telo vytvori strasne mnozstvi vajicek ale jen malo jich 7 dni dokaze prezit bojim se jak to bude ted nezbyva nez doufat ze se nam to zadari je to nas posledni pokus co nam jeste muze hradit pojistovna

denulka85
21. feb 2013

@skrouceninka a u vas v cecham kolko platite za inekcie co hradi nieco poistovna ? ja som platila 420 e

skrouceninka
autor
21. feb 2013

@denulka85 ja uz v cechach neziji vic jak 3 roky jsem uz tu na slovensku jezdim do bratislavy a za leky jsem celkove dala asi kolem 400 euro cely zakrok hradila pojistovna jen leky my zamrazeni mi a 2 ket

denulka85
21. feb 2013

@skrouceninka a do caru chodis kam na slovensko? ja iscare ba

skrouceninka
autor
21. feb 2013

ja do ferticentu

susangha
28. máj 2019

ahojte. po ivf mi ostali 2balenia decapeptyl a jedno balenie pregnyl 5000. ak by niektorá potrebovala.. posuniem... ba nr tn ... doteraz v chladničke 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli