2.IVF - 07.- 08.2009 s úspešným koncom. Kto ešte ide?

lusinkaj
8. júl 2009

ahojte,pripojte sa vsetke do tejto temy,co sa chystate tento rok bud v juli alebo v auguste na 2 ivf...ktore bude samozrejme s uspesnym koncom 🙂 😵 🙂

martineluska
15. sep 2009

2 babetka dufam že aspon 2 budu 😕

lusinkaj
autor
15. sep 2009

co?dvojicky?nieeee ja nechcem...jedno staci... 🙂

martineluska
15. sep 2009

😀 😀 😀 ja som to myslela tak že budem mat dve super embrijka ktore mi vložia ja tiež naraz len jedno chcem 😀 ale keby boli dve tak by som to nejak predichala 😅

martineluska
15. sep 2009

tebe budu vkladat len jedno? 😕

lusinkaj
autor
15. sep 2009

nie ja si dam dve vlozit ale chcem len jedno 😉

martineluska
15. sep 2009

tak sme natom rovnako 🙂 a le možu sa nam ujat obe čo potom? 😀 😀 😅

lusinkaj
autor
15. sep 2009

joooj to uz neviem,osalim sa.... 😀

martineluska
15. sep 2009

pri prvom ivf si mala kolko vajok? ja 20 dobra kvočka som bola zvedava som teraz kolko bude kotol mam riane napnutý jak 6 mesiac 😀

lusinkaj
autor
15. sep 2009

ja som mala 8 a oplodńili sa 6...

martineluska
15. sep 2009

mne sa oplodnilo 12 a ostali len tie dve čo mi vložily dufam že teraz sa to už podarí idem pozerat panelak zatial ahojjjjj 🙂

lusinkaj
autor
15. sep 2009

ok...idem aj ja off..papa

martineluska
17. sep 2009

ahoj lusi tak som už doma 🙂 mám 9 vajok ale manžel mal katastrofa spermie tak dufam že sa niečo oplodní 😠 inak som to zvladla v pohode zajtra napišem kolko mame embrií. maj sa krasne ahojjjjj

lusinkaj
autor
18. sep 2009

ahojik marti...jjeeeejjj super to uz tak rychlo zbehlo?super...tak daj isto vediet co ako...

martineluska
19. sep 2009

ahoj lusi tak som tu oznamujem ti že mam už babetka doma 🙂 nemaly sme pk lebo sa nam oplodnily len 2 vajička tak sme nechcely riskovat 🙂 mame 2 šest bunkove takže dufam že zabojuje aspon jedno. a inak sestra moja zlatá mi dnes oznamila že čaka bábo tak sa tešim a zaroven mi je smutno 😅 ale velmy jej to prajem 🙂

lusinkaj
autor
19. sep 2009

marti jupiiiii,drzkam ti velmi prsty 🙂 opatruj sa a babatka sa uchytia aspon jedno,musis verit 🙂
sestra?joooj nebojaj aj na nas pride a budeme mamickovat 😵

martineluska
19. sep 2009

inak strašne to ubehlo cele ani som si to nestihla uvedomit a už som tehotna 😀 teraz čakat 14 dní to bude najtasie pre mna 😅

lusinkaj
autor
19. sep 2009

no veru 🙂 len to nezariekni,ale prajem ti 🙂 to cakanie je najhorsie

martineluska
19. sep 2009

držim 25 teho palce nech mas dobru tu štitnu 🙂 a možes stimulovat.

lusinkaj
autor
19. sep 2009

bojkam sa,ale verim ze bude dobre 😉

baradisk
19. sep 2009

ahoj,tak jsem se chtela podelit o to ze jsem 17.9 2009 byla poprve na umelem oplodneni.dnes jsem 3 den po transefu a chci se zeptat je normalni ze me boli bricho jako pred menstruaci???dekuju moc za odpoved

lusinkaj
autor
19. sep 2009

baradisk moze ta boliet je to normalne,to znamena ze sa babätko uhniezduje 🙂

martineluska
19. sep 2009

ahoj baradisk kludne možeš mat bolesti dokonca niektore baby aj špinia trochu je to rozne 🙂 držkaj sa 🙂

baradisk
19. sep 2009

no kez by si mela pravdu,moc dekuju za odpoved a vsem drzim palce. 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
autor
19. sep 2009

dakujeme pekne 🙂 neboj babätka sa tam ukladaju aby vydrzali 9 mesiacov 😉

baradisk
19. sep 2009

nevim jak rozdejcham kdyz se to napoprve nepovede,ja si to vubec radsi nepripoustim.mela jsem jen 3 vajicka a tak jsem si 2 nechala zavist a jedno zamrazit,ale doufam ze nebudu potrebovat rozmrazeni ☹

baradisk
19. sep 2009

no me by klidne stacilo aby se uhnizdilo jedno 🙂 ja si dve neumim predstavit ale kdyz budou tak co se da delat ale hlavne aby neco bylo.to cekani do 1.10 bude nekonecny

martineluska
19. sep 2009

ja som bola dnes na et a mam len tieto dve babetka tak dufam že sa aspon jednemu bude u mna pačit 🙂 inak treba mysliet pozitívne a určite sa podarý 😉

lusinkaj
autor
19. sep 2009

verim ti ze to cakanie je nekonecne,musis verit ze bude dobre 🙂
ja uz idem na 2ivf a verim,ze tento krat bude uspesne 🙂

baradisk
19. sep 2009

tak ja jsu zas lezet mejte se mooooc hezky a ja zas napisu ju,moc jste me stema odpovedma uklidnili moc moc dekuju ahojda

martineluska
19. sep 2009

aj ja chcem len jedno ale budem vdačná aj za dve 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre