• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

2.IVF - 07.- 08.2009 s úspešným koncom. Kto ešte ide?

13. januára 2010 
čitam aj septembrovky sem tam :grinning:
1. sep 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej?ta ty uz tak si daleko?a co si sa tam docitala? :grinning:
1. sep 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: lusi stimulku od septembra sso myslela :grinning: ja budem dufam rodit v juni :sunglasses:
1. sep 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaaaaaaaj :slight_smile: :grinning: hej,hej tam pisem aj ja....
lebo moja tema,uz je asi na nic...nevyslo mi to tak ako som chcela,nevadi...
1. sep 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nakoniec aj ja budem v septembri oplodnena :grinning: aspon dufam že sa niečo nepo :sweat_smile: kakááá
1. sep 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak mi si tu semtam pokecame no nie? :grinning:
1. sep 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja dufam,ze budem v oktobri oplodnena :grinning: jooooj
1. sep 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už začinam trochu stresovat už by som mohla dostat menzes bojim sa že mi bude zas meskat dlhoooo :confounded:
1. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ty si jak ja...neboj bude vsetko dobre...idem ja vyvesit pracku,mi doprala nacase dnes tri...mam co zehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. sep 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja stale za niečo stresujem :grinning: inak aj ja som dnes prala a manžel vešal este že pračka pere sama :grinning:
1. sep 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam cely balkon,vsetky snury zaplnene,taze cez volno mam co robit-zehlit.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krasny zvysok vecera :slight_smile:
1. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc :slight_smile:
1. sep 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lusi ja hlasim že menzes este nikde :angry: od utorka mam sem tam ružovy vytok brucho ma pobolieva a nič dofam že zajtra dojde :sweat_smile: maš niečo novééé?
3. sep 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj marti,no ako?pokracujes?co mas nove?ja nic,vsetko po starom cakam kedy mi poslu z poistovne odpoved dufam,ze dlho im to trvat nebude...beriem poctivo kazde rano tab,na stitnu z.a verim,ze hodnota sa znizuje :slight_smile:
4. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aahoj nemam nič nove este stale čakam na menzes :grinning: da si zas na čas špina jedna .teraz som došla z roboty a ty si doma dnes?odkedy mas poslanu žiadost?
4. sep 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak mne odisla navsteva...pozerame panelak s mangelom...
posielala som 27.8.ziadost tak uvidim kedy dojde :slight_smile:
4. sep 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lusi tak mne došiel menzes dnes rano :sweat_smile: zajtra prva inekcia aj sa bojim aj tesim.Dufam že všedko bude ok. škoda že ty ešte musiš čakat ale ty ma dobehneš :slight_smile: kedy ideš na kontrolu za tu štitnu?
5. sep 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marti super,tak pekne injekciovanie-pichanie :grinning:
dobehnem urcite...
pijes ten mamadrink?
5. sep 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lusi pijem aj mama drink chuti to ako čaj nakoniec v dm som kupila :slight_smile: teraz ideme do lekarne musim dokupit ihly aj striekačky a niečo na dezinfekciu pred pichačkov. :slight_smile: ideme na nakup do teska a tam je aj lekaren tak mam to jednov cestov. potom pridem pokecat. zatial sa maj pekne.
5. sep 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak nakup vsetko co treba,aby sa dobre pichalo :wink:
potom prid pokecame
5. sep 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lusi tak som tu.Boli sme aj u krtnej na navsteve tak som sa zdržala. :slight_smile: ty čo porabaš?
5. sep 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no konecne :grinning: uz nic,urobila som salat zem.na zajtra k reznom :slight_smile: teraz papame keksiky s manzelom a pozerame spravy
5. sep 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna dnes bolelo dost brucho ale tabletky zabraly :grinning: tak som taka prispatá :grinning: a nejak ukecaná. Ja som dnes nič nestihla upratat lebo som sa cele doobeda len motala a teraz sa mi už nechce :rolling_eyes:
5. sep 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som dnes len poprala,prezliekla postelne,urobila salat a zajtra budem pokracovat,manzel bude na poobednej tak si pozehlim,povysavam... :slight_smile: ani mne sa nic nechcelo dnes..
5. sep 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si včera pred spanim dala 4deci červeneho a ked som sa postavila zo sedačky tak som skoro spadla cez stol :grinning: ale učinok sa dostavil tak stalo to zato. inak čiste vínko nelubim.
5. sep 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja ciste tiez nie... :slight_smile: tak ste museli mat veselo
5. sep 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat mi bolo strasne teplo a nevedala som potom zaspat :confounded: manžel len krutil hlavov.Mi sme v tejto teme len dve? a dokonca ani nie je aktualna ja som septembrová stimulka :grinning: :grinning:
5. sep 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sak to,ze tato tema je stara,ale nevadi...aj tak mi dve budeme uspesne :slight_smile:
5. sep 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si píš že budeme uspešné :grinning: ale asi sa knam už žiadna jul aug nepridá maju to už za sebov baby :grinning:
5. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok