2.IVF - 07.- 08.2009 s úspešným koncom. Kto ešte ide?

lusinkaj
8. júl 2009

ahojte,pripojte sa vsetke do tejto temy,co sa chystate tento rok bud v juli alebo v auguste na 2 ivf...ktore bude samozrejme s uspesnym koncom 🙂 😵 🙂

martineluska
29. sep 2009

jaj dufam že ja dostanem až o 9 mesiacov krami. bojim sa očurat test ale štvrtok si spravím 😀

lusinkaj
autor
29. sep 2009

verim ti...neboj jasne,ze ich nedostanes 😀 hned rano urobis?daj vediet...

martineluska
29. sep 2009

tak štvrtok napišem ako dopadol testík.ahoj idem kukat panelak. 🙂

lusinkaj
autor
29. sep 2009

ok papa
budem cakat netrpezlivo 🙂

martineluska
1. okt 2009

ahoj tak rano som testovala a zda sa mi že tam bol tienik dufam že som si to nevsugerovala na krv idem až v pondelok bojim sa jak čert kríža ale bude čo ma byt. teraz po zasušeni testu pekne vidiet aj druhu čiarku škoda že to sa už nerata. ☹

lusinkaj
autor
1. okt 2009

marti,juuj sak dnes je strvtok...nic nieje stratene krv je stale najistejsia...a ta bude pozitivna,len chapem tie nervy su strasne a to cakanie 🙂 bude dobreeee 😵
ja uz mam doma puregon a len netrpezlivo cakat na pondelok....a dufam,ze sup na stimulku 🙂

lutika77
2. okt 2009

Ahojte. Chcem sa spytat ci nemate gonal na predaj ? Pripadne niekoho nepoznate? Ak ano, dajte mi prosim vediet. Dakujem.

martineluska
3. okt 2009

ahoj lusi tak dnes som si robila test a je pozitivny 😀 😀 dufam že sa to z krvi potvrdi. 😅

kiara15
3. okt 2009

martulienka ahoj gratulujem sem tam vas tu citam a drzkala som ti palceky 🙂 🙂 🙂

lusinkaj ahoj aj tebe drzim palce 😉

berryvajt
3. okt 2009

ahojte baby, som tu nová, tiež z NZ, mám otázočku na martinelusku, ferticent alebo ostať v gynfiv. 17.-eho som bola na IUI, ale včera mi potvrdili z krvy, že nie som tehu, teraz by sme chceli odisť do ferticent, ale už medzitým mi schválili žiadosť na IVF.Co teraz???Viete mi poradiť?A ešte jedna otázka?V porovnaní oproti gynfiv-u je lacnejší ferticent??ďakujem za odpoveď.
a gratulujem . 🙂

lusinkaj
autor
3. okt 2009

ahoj,marti super 😵 velmi sa tesim...drzkam prsty 🙂 uz len ja nasledujem...
kiara ahoj,dakujem...aj tebe drzim prsty 🙂

martineluska
3. okt 2009

kiara dakujem dufam že to bude ok este nemam vyhraté ale je to na dobrej ceste dufam. prajem každej babulke aby sa babo podarilo 🙂 ahoj berryvajt ja som bola na 1 ivf v ginfive a nebola som spokojna nepačil sa mi pristup a doplacala som okolo 40 tisíc sk. teraz som bola na 2 ivf vo ferticent a bola som velmy spokojna. su tam super sestričky a doktor je tiež super. a doplacala som 9 tisic sk. ja odporučam ferticent ale rozhodnutie je na tebe. prajem ti vela stastia a krasne babetko 😉

martineluska
3. okt 2009

ahoj lusi rano sa mi skoro oči vigulali ked som zbadala dve čárky ,teraz by som mala mat menzes a mam taky slaby ružovy vytok dufam že sa niečo nepokazý. lusiiiiiii ti si narade teraz 😉

lusinkaj
autor
3. okt 2009

nie to je dobre,to sa uhniezduje...super 🙂
veru,uz len ja....jooooooj este trosku nervaky aby krv ok bola,sak ono to uz je rozhodnute,len ja neskoro sa dozviem vysledky

martineluska
3. okt 2009

aj ja idem na krv v pondelok ale vysledok budem mat v utorok alebo stredu. v pondelok maš mat vysledky alebo nie? 😕

lusinkaj
autor
3. okt 2009

hej v pondelok volam sestricke...bojiiiiiiiiiiim

martineluska
3. okt 2009

leze na mna nejaka choroba tak čajikujem mam nervy že chora som nebola ani nepametám a teraz sa citim na chripku. nebooooooj bude to ok 🙂

lusinkaj
autor
3. okt 2009

marti ja to iste,poobede nejaka taka unava prisla namna...a teraz citim tiez take akokeby namna nieco liezlo,dufam ze nie,som si urobila caj a na noc si dam paralen...

martineluska
3. okt 2009

takže mame tu chripkove obdobie no super 😒

kiara15
3. okt 2009

neni zc babulky ja si idem zmrzlinky v stredu tak tiez budem prezivat kadeco 😉

lusinkaj
autor
3. okt 2009

kiara aj na teba budeme mysliet...nevies preco ti nevyslo ani 1 ani 2 ivf? 😕

kiara15
3. okt 2009

lusi prve mi nevyslo zevraj som mala saptosalingy to sa mi tvorila tekutina vo vajickovodoch tak som si ich dala odstranit .A 2ivf nik nevie doky mi povedal ze to sa stava tak teraz sa modlim aby mi aspon ketko vyslo 😒

martineluska
3. okt 2009

🙂 kiara tak vela štasia ti prajem 🙂

kiara15
3. okt 2009

martulienka dakujem uz neviem co by som preto mla robit vsetko som mla ok 😒

martineluska
3. okt 2009

inak baby ja pijem ten mama drink celkom je chutný lusi ti ho už piješ?

kiara15
3. okt 2009

martineluska aj ten som pila a nic mi nepomohlo 😖

martineluska
3. okt 2009

kiara ja som mala vsedko ok pri 1 ivf dokonca mi vkladaly blastocisty a neuchitily sa. teraz mi vložily len 6 bunkove bez pk a asi sa to podarilo aspon dufam. hlavne klud. 🙂

kiara15
3. okt 2009

martineluska mne tiez povedal ze aj ked boli super kvalite embrika neni nikde napisane ze sa chytia tak dufam ze tyto ked preziju mraz tak v teple im bude ok 😉

martineluska
3. okt 2009

kiara určite sa to teraz podarí hlavne bud pozit naladena ked pojdes na ket a ver že sa to podarí iná možnost je vylučená. 🙂 idem kukat tv zajtra popišeme baby ahojteeeee.

kiara15
3. okt 2009

marti ahoj v pondelok drzim ale to uz je aj tak iste 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre