• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

2.IVF - 07.- 08.2009 s úspešným koncom. Kto ešte ide?

13. januára 2010 
autor
aha...uz mozu teraz si uz tehu... :slight_smile:
9. okt 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi diky si zlata budem na teba v novembry myslet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. okt 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak dnes som bola na ultrazvuku jedno babetko je tam určite mame 7 milimetrovu dutinku :grinning: a je tam aj druhe babetko ale to pravdepodobne odide lebo je velmy mala dutinka. o 2 tyždne idem svojmu dr a tam to už bude iste či dve alebo jedno. :sweat_smile: hlavne nech je vsedko ok. baby držte sa kiara teraz ti si na rade potom lusinkaj. baby teraz musim ist do roboty ale večer určite pridem pokecat. zatial páááááá. :slight_smile:
9. okt 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martineluska tak ti gratulujem len sa drzkajte tesime sa stebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. okt 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kiara dakujem...prajem ti to :slight_smile: bude dobre
marti,supeeeerrrrr....tesim sa moc a moc...juuuuj nech ti vravia dr.stale len dobre spravy :slight_smile:
9. okt 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi raz sa nam to musi podarit no nie??? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
9. okt 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kiara presne tak..raz musi...len mohlo by vtedy kedy chceme mi... :wink: :grinning: :dizzy_face:
9. okt 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi ved to vsak to je hrozne to cakanie a vsetko okolo toho :unamused:
10. okt 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kiara presne najhorsie na tom vsetkom je to cakanie...a ta odpoved,vysledok som tehu ci nie... :confused:
tie vysetrenia,injekcie a to ostatne sa da zvladnut...ale cakanie je moja slaba stranka :unamused:
10. okt 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi aj moja a teraz ked mam cakat idem sa zblaznit uchytilo sa alebo nie som stoho zufala :frowning2:
10. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
verim ti...velmi dobre to poznam...ja cakam na vysledky ci stitna ok ci nie a je to pre mna utrpenie
10. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som medzi vami nova, dufam, ze sa mozem pridat.Marti, gratulujem a drzim palce,aby vsetko pokracovalo ako ma a vam ostatnym prajem pevne nervy a uspesny koniec. My sa ideme pokusit o druhe ICSI,prve prebehlo v aprili, neuspesne, tak skusime este 1x...v stredu mame konzultaciu v GF ..cakanie na schvalenie ziadosti a v decemri sa do toho daham pustime..:slight_smile:) Vy vsetky ste tu na druhy pokus?
10. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj lulush...vitaj...
ano,aspon ja idem na 2ivf a verim,ze uspesne :slight_smile:
10. okt 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj lusi, vies co "zlyhalo" pri prvom pokuse? Ja som mala z 8 vajiciek 6 vhodnych na oplod.,2zostali 100bunkove a 1bolo o stadium menej vyvinute,tak sme po dohovore s embryologickou dali vlozit vsetky 3..a nic:((.Ja sice dve deti /velke baby/ uz mam,ales byvalym.. som rozvedena .Moj partner ma zle spermie..
10. okt 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak ako sa máte? ja sa nemam velmy dobre lebo som piatok poobede dost krvacala :frowning2: už sobotu a dnes nie. volala som dr a povedal že asi to slabsie babetko odišlo nech idem v pondelok k svojmu dr. baby ja sa bojim a dufam že druhe babo nam zostalo. toto su strašne nervy. chvilu sa človek tesí potom sa niečo stane a je to v prdely celé. potom ked budem vediet ako sme natom napišem. majte sa krásne . lusinkaj ako sa máš?
11. okt 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :slight_smile:
marti,juuuj tak to mi je velmi luto...ale nebojaj,pojdes k dr.a ten povie ze je vsteko ok...ze len to druhe babo odislo nic sa nebojkaj,vsetko dobre dopadne :slight_smile: drzim prsty,daj hned rychle vediet co ako
urcite aspon jedno babo vam ostane :slight_smile:
11. okt 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martineluska velmi na teba budeme myslet nech je vsetko ok neboj mysli pozitivne :wink:

lusinkaj ahoj a pekny den :slight_smile:

lulush vitaj medzi nami :wink:
11. okt 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kiara,ahoj...co robkas?
11. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi idem varit zmyla som si hlavu a ty? :slight_smile:
11. okt 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja uz pomaly koncim s varenim... :slight_smile: popritom kukam superstar...
11. okt 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dakujem :wink:

Marti, teraz len oddychuj, nohy hore...a zajtra chod urcite k doktorovi.
Kiara, pozeram,ze sme jeden rocnik..:slight_smile:)
Uz ste vsetky po druhom pokuse a cakate na vysledok?Absolvovali ste IVF,alebo ICSI?Kolko ste mali vajiciek?Asi vela otazok...hm.. prajem peknu nedelu
11. okt 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusinkaj aj ja uz som skoncila uz sa mi len dopeka babovka :wink:

lulusch vyzera to tak?ja som mala 7 vajok stoho sa mi sest oplodnilo 2sa mi vkladali ale neuspesne :frowning2: a teraz mi rozmrazili 3 a stoho prezil len jeden a ten mam v brusku cakam na vysledok :slight_smile:
11. okt 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kiara tak mi sme uz po obede,stihla som uz aj urobit vanil.puding s cucoriedkami a dala som aj piskotky a slahacku
11. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusinkaj mna veru dala by som si hlavne tie cucoriedky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. okt 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kiara a vies co fajne domace cucoriedky,doma zavarane :slight_smile:
11. okt 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusinkaj co chodievate zbierat??ja som uz cucoriedky veru davno nejedla :unamused:
11. okt 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kiara nie,ja kupujem od jednej pani co ona chodi pravidelne kazde leto...mojej kamosky mama a ja doma potom zavarim :slight_smile:
11. okt 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super u nas o cucoriedkach ani chiru a tiez by som si vzdy nieco zavarila :slight_smile:
11. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je dobre mat doma take nieco :slight_smile: uz som spapala jeden puding
11. okt 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak som doma jedno babetko je v poriadku :slight_smile: :slight_smile: a druhe nam odchadza je až dole pri krčku zato som krvacala :unamused: od dnes som na pn a na kontrolu idem 27 meho vtedy by sme už maly mat srdiečko. :slight_smile:
12. okt 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok