• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

2.IVF - 07.- 08.2009 s úspešným koncom. Kto ešte ide?

13. januára 2010 
autor
jasnacka tak ako ja s vami som bola tak aj vy somnou :slight_smile: verim,velmi verim ze vyjde... :dizzy_face:
17. dec 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby prajem vam Krasne Vianocne sviatky plne zdravia,stastia,lasky a hlavne nech sa vam/nam vydari uz ten najkrajsi darcek co si uz tak dlhoooo prajeme :slight_smile: :dizzy_face:
Vesele Vianoce!!!!! :slight_smile:
23. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja vam zelam stasne a vesele vianoce a nech ten buduci rok nam to vsetkym vide ako si predstavujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. dec 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,ako sa tu mate,co mate nove,co vam priniesol jezisko?mne peniazky,oblecenie,kozmetiku a s manzelom sme si kupili nemeho sluhu do spalne lebo oble.mame pohadzane po gauci,pri posteli :grinning:
tak pekny zvysok sviatkov :dizzy_face:
26. dec 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi ahoj aj mne korunky a zehlicku na vlasy a konecne som vianocovala doma na gauci :grinning: inak co mas nove kedy sa uz do toho pustas???
29. dec 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,krasny silvester vam prajem vela zdravicka do noveho roku...a nech sa nam coskoro uz podari babo :dizzy_face: :wink:tak ja mam uz pichnuty decapeptyl,ms dnes rano dorazila...a 5.1 idem k dr.a som zvedava ze co dalej bude nasledovat,potom sa ozvem... :slight_smile: :wink:

Tak este raz vsetko dobre do roku 2010 :slight_smile: :dizzy_face:
31. dec 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi super ze si uz zacala tesim sa to uz bude uspesna stimulka uvidis???

Veselho silvestra prajem vsetkym babulkam a stimulkam!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. dec 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kiara dakujem...aj tebe prajem nech vam tento rok uz vyjde..marti aj tebe prajem :slight_smile:
31. dec 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi ahoj srdiecko tak prva injekciu mas za sebou potom podavaj info co a ako :wink:
31. dec 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kiara este nestimulujem...neviem ekdy...5.1 idem k dr.a uvidim co povie
31. dec 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi ako to vsak si pisala ze mas pichnuty decapeptyl??
31. dec 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaj hej,toto mam ja som myslela ze myslis ako inj.tu stimulkovu-puregon :grinning: prepac,ano jendu mam :dizzy_face:
31. dec 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi to znamena ze si zacala nie??mas dlhy protokol ci kratky?,
31. dec 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to vyzera ze bude tentokrat dlhy... :slight_smile: lebo ms dosla dnes a 5 idem k dr.tak neviem co bude nsledovat
31. dec 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak sme konečne doma :slight_smile: prajem vam štastny novy rok baby zdravie , štastie , peniažky a hlavne krasne zdrave babetko v roku 2010 :wink:
1. jan 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marti ahoj,aj tebe vsetko dobre do noveho roku a hlavne to babo :slight_smile: ako ste silvestrovali?
1. jan 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi vy to tam mate nejako inak ako my??
3. jan 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kiara co myslis inak?co mame ine?no hej v kazdom centre je to inak...kazdy dr.robi inak
3. jan 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo u nas ked mas dlhy protokol zacinas proverou az potom decaceptyl a ked kratky hned zacinas decaceptylom a menopur :wink:
3. jan 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj,tak hej toto mame ine...a co je ta provera?no ved som zvedava na utorok,uz zachvilku....
3. jan 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi to su lieky beres na 16dc a na 25dc zacinas decaceptylom.Vsak som aj ja na teba zvedava :wink:
3. jan 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha,tak take som nepocula zeby baby brali v nasom centre alebo som prehladla,ale asi nie ved dr.by mi predpisal...kazal len decapeptyl pichnut a kontrola utorok,snad uz zacnem stimulku :dizzy_face:
3. jan 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde chodis??
3. jan 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
do centra gyncare v kosiciach :slight_smile:
3. jan 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ja do heliosu v Martine
3. jan 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kamoska mi tam chodi a je velmi spokojna....ja som tiez v nasom centre spokojna,saozrejme najde sa nieco negativne ale da sa...dr.ma velku uspesnost tak to je fajn...snad sa usmeje aj teraz namna :dizzy_face:
3. jan 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby malo som na pc ale sledujem vás lusi držím palce na zajtra nech to už odštartuješ :grinning: konečne.
4. jan 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marti diki pekne...dufam,ze to uspesne odstartujem.. :slight_smile: ako sa mas?mas nieco nove,muzi ako?
4. jan 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi aj ja som spokojna ale niektore veci by som aj inak riesila ale vsak sa hadam s dokym dohodnem :wink:

marti a ty ako?,ja som si dobre este poplakala a ten novy rok a uspesnejsi zacala :wink:
4. jan 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte baby,tak som domka...tak uz nastal ten den D zajtra zacinam prvou inj.puregonu..sup do stimulky :dizzy_face: tesim sa ale aj bojim,ale musim verit ze to bude uspesne... :dizzy_face:
5. jan 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok