• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

2.IVF - 07.- 08.2009 s úspešným koncom. Kto ešte ide?

13. januára 2010 
autor
no tak to je zaklad...kazdy sa dava strihat? :grinning:
28. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš zakon schvalnosti funguje ked musim surne odist tak hned pridu dve a tvaria sa akože kde idem? :grinning: a ja že no krvaca mi pupok tak musim zbehnut lekarke ale že hned pridem . tak na mna kukali ako puk :grinning:
28. júl 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ta fasa,take milujem aj ja :slight_smile: aj ja kem mam uz zatvarat,ta vtedy chce skusat 100 siat :grinning:
28. júl 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je tak aj v kadernictve o 18 tej zatvaram a chlapik pride za 5 min 6 a nechce odist lebo vsak este neni 6 a ja ho potom striham esta aj o štvrt na sedem :grinning: ale hlavne že mam robotu
28. júl 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sak jasne,poznam take robila som v jedno kad.salone na recepcii tiez take som milovala :wink:
ale co uz...kedy ty zacinas stimulku?ja asi az v oktobri,trosku sa to pretiahlo kvoli dovolenkam... :unamused:
28. júl 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla toho že ako budem mat o mesiac menzes :slight_smile: ale asi začiatok septembra v aug mi to už nevyde asi :sweat_smile:
28. júl 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no sak aj ja som si to predstavovala ako hurvinek valku a smola nevyslo to teraz...ale nevadi,bude to aspon uspesne :slight_smile:
28. júl 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: však sa dočkame len to nase umele nebude zpred nas utekat len hlavne nech je uspešneeeee inak ma :angry:
28. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jooooooj presne tak... :slight_smile: bude bude urcite :slight_smile:
idem ja si lahnut...pekny vecer...papa
28. júl 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja dobru noc :slight_smile:
28. júl 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj,kde sa flakas?zanedbavas konika?uz druhy den... :grinning: :grinning:
ja mam este dnes volno,ale take upratovacie,varit mi treba...plno prace dnes :slight_smile:
31. júl 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lusi teraz sa trochu flakame po večeroch ked už je tak teplo :grinning: a aj dnes som bola v robote a teraz som dovarila zajtrajši obed lebo budeme celi den na kupku. a čo robkaš mojka?
1. aug 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, v srpnu začínám s injekcema, taky 2. pokus. Zaujalo mě, že jste tu psaly o jakémsi koření. Já žádnou speciální stravu ani doplňky neberu, můžete mi poradit?
1. aug 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky marti,jasne v pohode,teraz v lete mas dovolene zanedvabat konika,len nie casto :grinning:
ja som teraz prisla z prace,osprchovana,zajtra este pracujem a ma dovolenku taku kratku tyzden vzal aj manzel,tak neviem co vymyslime :slight_smile:
1. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vitaj katapola,pridaj sa k nam a dotiahnime 2ivf k uspesnemu koncu touto nasou temou :slight_smile: aj ked mne sa to pretiahlo,nebude stimulka tieto mesiace,ale az si v oktobri :slight_smile:
1. aug 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusinka, mně to vychází až ke konci měsíce, zatím mám klid, ale tašku léků a injekcí už mám doma. Jaké berete ty doplńky stravy? Já občas zobnu nějaký vitamín, toť vše.
1. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katapola ktory mesiac budes stimulovat?august?ja neberiem zatial nic a ci budem neviem...ake vitaminy mas ty?
1. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vychází mi stimulace přibližně od 20. srpna (august), záleží kdy mi přijde menses. Já nemám žádné speciální vitamíny, jen normální multivitamín.
1. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha,preco sa ti 1ivf nepodarilo?aky bol problem?
1. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo tak to ani doktoři neví. Jen se nám pomaleji vyvíjeli embrya, tak doufáme, že to tentokrát bude ok.
1. aug 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak drzim prsty,ja idem teraz off kludne prid aj nabuduce popiseme...papa
1. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lusinkaj :slight_smile:
2. aug 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojik,si tu dnes ?
2. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kolegynky mile, no tak ja zacinam so stimulkou niedeky okolo 20. augusta. dufam ze toto 2. kolo bude uspešnejšie. teším sa :slight_smile: ahojte
3. aug 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katko, tak to jsme na tom stejně. Taky budu začínat v tom období a taky doufám, že tentokrát budeme úspěšní.
3. aug 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katapola, a aky mate problem vy? ja mam endometriozu a manzel oligoteratoospermiu. pijem čaj - alchymilku, manžel eregmu a dnes som dobrala femigard-bylinkovy liker na podporu zenskych organov. prirodzene sa nam nepodarilo otehotniet, tak sme boli v aprili na 1. IVF, ale neuspesne. dôvod mi nikto však nepovedal. mala som vložené 2 osembunkové embryjka, žiadne na mrazenie. neviem prečo to nevyšlo. ale toto musí vyjsť a hotovo !!!
3. aug 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katko, my problém nemáme v ničem. SPG i hydrolaparo ok, štítná žláza ok, chlamydie negat., karyotyp ok. Jediné, co vyšlo blběji, je imunologie- mírně snížená bun.imunita. Takže mi dr. předepsal i injekcím i Prednison. Na 1. pokusu jsem byla loni v listopadu, vložené 3 embrya, ale měly jen 5 buněk, zbytek se přestal vyvíjet úplně, takže nemáme ani nic zmražené. V mezidobí jsem vyměnila CAR, takže věřím, že dr. Machač opět zamachruje a pomůže nám. :wink:
3. aug 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lusinkaj mi sa tu nahaname? včera ma o 8 mej už mužik vytlačil od počitača :angry: takže som ta nestihla :sweat_smile: a dnes čo robkaš?
3. aug 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,marti veru mi sa tu nahaname,ja teraz nemam ani cas,lebo vies mam dovolenku cely tyz.a chodime pomahat na dom k babke a kmotre,je tam roboty ako na kostole :unamused: boli sme tam pondelok,utorok,a dnes ideme zase a prideme neviem kedy...ale vikend uz chcem byt doma,taze dufam,ze sa tu stretneme :slight_smile: papa

vitaj kati medzi nami....tak ako pises tento 2.pokus bude uspesny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. aug 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím. IVF probehlo 29.7. a teď jen čekáme a čekáme. První IVF na začátku května bylo neúspěšné, ale teď to vyjde!!!!!
5. aug 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok