2.IVF - 07.- 08.2009 s úspešným koncom. Kto ešte ide?

lusinkaj
8. júl 2009

ahojte,pripojte sa vsetke do tejto temy,co sa chystate tento rok bud v juli alebo v auguste na 2 ivf...ktore bude samozrejme s uspesnym koncom 🙂 😵 🙂

lusinkaj
autor
17. dec 2009

jasnacka tak ako ja s vami som bola tak aj vy somnou 🙂 verim,velmi verim ze vyjde... 😵

lusinkaj
autor
23. dec 2009

Baby prajem vam Krasne Vianocne sviatky plne zdravia,stastia,lasky a hlavne nech sa vam/nam vydari uz ten najkrajsi darcek co si uz tak dlhoooo prajeme 🙂 😵
Vesele Vianoce!!!!! 🙂

kiara15
24. dec 2009

aj ja vam zelam stasne a vesele vianoce a nech ten buduci rok nam to vsetkym vide ako si predstavujeme 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
autor
26. dec 2009

ahojte,ako sa tu mate,co mate nove,co vam priniesol jezisko?mne peniazky,oblecenie,kozmetiku a s manzelom sme si kupili nemeho sluhu do spalne lebo oble.mame pohadzane po gauci,pri posteli 😀
tak pekny zvysok sviatkov 😵

kiara15
29. dec 2009

lusi ahoj aj mne korunky a zehlicku na vlasy a konecne som vianocovala doma na gauci 😀 inak co mas nove kedy sa uz do toho pustas???

lusinkaj
autor
31. dec 2009

ahojte,krasny silvester vam prajem vela zdravicka do noveho roku...a nech sa nam coskoro uz podari babo 😵 😉tak ja mam uz pichnuty decapeptyl,ms dnes rano dorazila...a 5.1 idem k dr.a som zvedava ze co dalej bude nasledovat,potom sa ozvem... 🙂 😉

Tak este raz vsetko dobre do roku 2010 🙂 😵

kiara15
31. dec 2009

lusi super ze si uz zacala tesim sa to uz bude uspesna stimulka uvidis???

Veselho silvestra prajem vsetkym babulkam a stimulkam!!!!!!!!!!!!!!!!!

lusinkaj
autor
31. dec 2009

kiara dakujem...aj tebe prajem nech vam tento rok uz vyjde..marti aj tebe prajem 🙂

kiara15
31. dec 2009

lusi ahoj srdiecko tak prva injekciu mas za sebou potom podavaj info co a ako 😉

lusinkaj
autor
31. dec 2009

kiara este nestimulujem...neviem ekdy...5.1 idem k dr.a uvidim co povie

kiara15
31. dec 2009

lusi ako to vsak si pisala ze mas pichnuty decapeptyl??

lusinkaj
autor
31. dec 2009

jaaj hej,toto mam ja som myslela ze myslis ako inj.tu stimulkovu-puregon 😀 prepac,ano jendu mam 😵

kiara15
31. dec 2009

lusi to znamena ze si zacala nie??mas dlhy protokol ci kratky?,

lusinkaj
autor
31. dec 2009

tak to vyzera ze bude tentokrat dlhy... 🙂 lebo ms dosla dnes a 5 idem k dr.tak neviem co bude nsledovat

martineluska
1. jan 2010

ahojte tak sme konečne doma 🙂 prajem vam štastny novy rok baby zdravie , štastie , peniažky a hlavne krasne zdrave babetko v roku 2010 😉

lusinkaj
autor
1. jan 2010

marti ahoj,aj tebe vsetko dobre do noveho roku a hlavne to babo 🙂 ako ste silvestrovali?

kiara15
3. jan 2010

lusi vy to tam mate nejako inak ako my??

lusinkaj
autor
3. jan 2010

kiara co myslis inak?co mame ine?no hej v kazdom centre je to inak...kazdy dr.robi inak

kiara15
3. jan 2010

lebo u nas ked mas dlhy protokol zacinas proverou az potom decaceptyl a ked kratky hned zacinas decaceptylom a menopur 😉

lusinkaj
autor
3. jan 2010

jaj,tak hej toto mame ine...a co je ta provera?no ved som zvedava na utorok,uz zachvilku....

kiara15
3. jan 2010

lusi to su lieky beres na 16dc a na 25dc zacinas decaceptylom.Vsak som aj ja na teba zvedava 😉

lusinkaj
autor
3. jan 2010

aha,tak take som nepocula zeby baby brali v nasom centre alebo som prehladla,ale asi nie ved dr.by mi predpisal...kazal len decapeptyl pichnut a kontrola utorok,snad uz zacnem stimulku 😵

kiara15
3. jan 2010

a kde chodis??

lusinkaj
autor
3. jan 2010

do centra gyncare v kosiciach 🙂

kiara15
3. jan 2010

jaj ja do heliosu v Martine

lusinkaj
autor
3. jan 2010

kamoska mi tam chodi a je velmi spokojna....ja som tiez v nasom centre spokojna,saozrejme najde sa nieco negativne ale da sa...dr.ma velku uspesnost tak to je fajn...snad sa usmeje aj teraz namna 😵

martineluska
4. jan 2010

ahojte baby malo som na pc ale sledujem vás lusi držím palce na zajtra nech to už odštartuješ 😀 konečne.

lusinkaj
autor
4. jan 2010

marti diki pekne...dufam,ze to uspesne odstartujem.. 🙂 ako sa mas?mas nieco nove,muzi ako?

kiara15
4. jan 2010

lusi aj ja som spokojna ale niektore veci by som aj inak riesila ale vsak sa hadam s dokym dohodnem 😉

marti a ty ako?,ja som si dobre este poplakala a ten novy rok a uspesnejsi zacala 😉

lusinkaj
autor
5. jan 2010

ahojte baby,tak som domka...tak uz nastal ten den D zajtra zacinam prvou inj.puregonu..sup do stimulky 😵 tesim sa ale aj bojim,ale musim verit ze to bude uspesne... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre